Тема: Українізація Росії

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!
Група з українізації Росії виходить на наступний рівень. З віртуального простору контакта ми переміщуємось в сувору російську реальність. Настав час допомагати росіянам не словом, а ділом. Заради збереження таємниці ми припиняємо радитись тут. Велике прохання - не виходьте з групи.
Ну і звісно, ось одни з кращих ідей та результатів, що були тут викладені (найкращих немає, бо таємниця):

Перейменування деяких міст:

Владивосток - Володисхід
Волгоград - Дніпрополь
Воронеж - Гавіж
Краснодар - Червонодар
Железногорск - Залізногірськ
Аллах-Юнь - Божемолодськ
Москва - Малоукраїнськ
Сиктивкар - Іваново
Комсомольск-на-Амуре - Упівець-на-Тисі
Пушкин (місто) - Шевченко
Санкт-Петербург - Шепетівка-Північна
Сочи - Ялта-2
Казань - Каструль (Чугунівка)
Іваново - Телесикове

http://характерництво-спас.укр
Світ стоїть на Правді, якою є сам.
                        характерники, Січ

2

Re: Українізація Росії

big_smile

Татьяна  Гайдамака

Я вважаю треба робити ставку на молоде покоління. Треба вводити українську мову й літературу в дитячих садках. а в пологових будинках треба щоб працювали лише україномовні люди і діти чули українську мову з перших хвилин свого життя
----------------------------------------------------
Артем  Коломоец

Сьогодні о шостій годині ранку мені подзвонили із ФСБ та все ж таки довели раніше спірну інформацію про те, що Мєдведєв - москаль. Все ж таки він наш агент. Служба безпеки Росії дали мені номер icq Мєдведєва і він повністю погодився на наші умови.
----------------------------------------------------------------

Григорий Михайлович Грицюк

я надіслав до адміністрації президента листа: Мене дуже цікавить питання: чому ви не ратифікуєте українізацію Росії. Ми, УКРАЇНЦІ, та весь народ єдиної і неподільної Європи, вже вводимо українську мову за головну, чому ви зволікаєте? Адже ваш народ цього хоче........
-----------------------------------------------
Анастасия  Шокало

Я пропоную перекласти всю рекламу на російських каналах українською, бо саме вона займає більшість ефірного часу!
-------------------------------------------
Костянтин Карноза

Треба, щоб легальними на території Росії могли буди тільки книги Пушкіна, Лєрмонтова і Толстого, видані на мові суахілі, А Гаррі Поттера - латинню, і росіянам нічого більше не залишатиметься, як читати Шевченка українською!
--------------------------------------------
Михайло  Гендин

Ситуація така: наші шпіони провели соціологічне дослідження. Близько 1,2% росіян проти нашої ідеї, всі інші або за, або п'яні. Що з ними робити? Знищувати не годиться. Перевиховувати? Надто довго..
---------------------------------------------------------
Альона  Трифонова

я дію!
ще й як дію!
я вже майже вмовила володаря однієї з найбільших російських радіостанцій повністю змінити програму ефіру на перекладені на українську пісні!
паралельно з цим ведуться переговори з Ернстом, щоб телепередачі на Першому транслювалися українською мовою. він вже погодився на Новини і Прогнози погоди, залишилося домовитися про все інше
------------------------------------------------------------
Михайло Гендин

Незабаром будуть заявлені російські паспорти нового взірця, в яких вся інформація дублюватиметься українською, поки так.
--------------------------------------------------------------

владимир иванчик

Я чув, що в Росіі хочуть теж дублювати усі фільми українською, але тільки з 2012, а жаль, чим раніше це зроблять, тим швидше стануть на ноги
----------------------------------------------------------
Михайло  Гендин

Так, до речі, ми не говорили про фінансування. Пропоную в разі нестачі коштів ввести в Росії податок на українізацію в розмірі 5% від доходів. Хто за?

http://характерництво-спас.укр
Світ стоїть на Правді, якою є сам.
                        характерники, Січ

4

Обалдеть.... )

5

ухахахах))) Доречі ідея  по Українізації росії не нова, я колись теж пробував українізувати російську частину інтернету створивши сайт http://motowood.ru . прикол в тому що сайт в зоні РУ, і повністю на українській мові)))))

Анастасия  Шокало  -  хах)

Мы живем своим мировоззрением каждый час каждого дня, а не только в воскресенье утром...

7

Soon пишет:

ухахахах))) Доречі ідея  по Українізації росії не нова, я колись теж пробував українізувати російську частину інтернету створивши сайт http://motowood.ru . прикол в тому що сайт в зоні РУ, і повністю на українській мові)))))

ру домен для українського сайту.... ви собі гоните)

Бог не любить тих, котрі змагаються з ним славою

8

[MAPbI4] пишет:

Обалдеть.... )

даже охренеть- можно сказать!!