401

Re: Новая власть Украины

У парламенті з’явився законопроект, що обмежує в’їзд на автомобілях у курортні зони Криму. Експерти вважають, що подібні заходи у разі введення підірвуть туризм.

В Автономній Республіці Крим можуть обмежити рух автотранспорту. Автор відповідного законопроекту Лев Миримський мотивує це перевантаженістю доріг у розпал курортного сезону і негативним впливом на екологію півострова.

Законопроект передбачає обмеження в’їзду на автомобілях у курортні зони Криму. Туристам автор радить користуватися громадським транспортом, електромобілями та велосипедами. Результат таких нововведень: вільні дороги та чисте повітря півострова, який страждає від автомобільних викидів. Рух приватного транспорту пропонується обмежити частково. Визначатимуть межі та розставлятимуть заборонні знаки органи місцевого самоврядування.

Якщо законопроект ухвалять, за порушення стягуватимуть близько 5000 гривень штрафу. Додатковим покаранням буде заборона їздити на авто протягом місяця. Натомість влада автономії поки що не планує вводити такі обмеження, однак готує власні: тут налаштовані запровадити додатковий туристичний податок.

Сергій Дубенко, керівник проекту «Громадський контроль доріг» в ефірі радіостанції «Голос Столиці» назвав ідею парламентарів сумнівною.

- Як Ви розцінюєте ініціативу окремих парламентарів про обмеження в’їзду в курортні зони Криму?

- Звичайно, вона мені здається божевільною, але давайте про все по порядку. По-перше, необхідно згадати про те, що люди, які подорожують до Криму, досить специфічні. Це не просто звичайні туристи. Тому що звичайний турист з родиною за якістю комфорту, за грошима і рівнем сервісу вибере відпочинок у Туреччині, Єгипті, Чорногорії. Це коштуватиме рівно стільки ж, навіть дешевше, ніж у Криму. Сервіс набагато вище, ніж у Криму.

Але, тим не менш, є специфічна категорія людей, яка любить їздити до Криму. Це такі собі романтики, яким подобаються гори, на 99% це автолюбителі з тих, хто не поїде Єгипет, до Туреччини або в ту ж саму Чорногорію. Їм подобається подорожувати вільно, пересуватися на своєму автомобілі. Їм подобається в Криму те, що вони можуть його на своєму легковому автомобілі об’їздити вздовж і впоперек. Проїхати по всьому узбережжю, поїздити по серпантинах, подивитися природу, піднятися в гори. І саме з цієї категорії людей на 90% складаються туристи Криму.

Якщо ж запровадять будь-яке обмеження на в’їзд автотранспорту в курортні зони, то повторюся, на 90% буде убитий туризм Криму.

- Але все ж екологію Криму потрібно якось берегти.

- Ви знаєте, якщо людина в звичайному місті - Київ, Харків чи Дніпропетровськ - викидає недопалок, то в принципі, необхідно її штрафувати. А якщо в курортному місті, яке заточене під туризм і орієнтоване на туристів, турист викидає недопалок, то штрафувати треба прибиральницю, що не підбігла і не прибрала цей недопалок. Цей принцип діє скрізь, у всіх туристичних містах.

Туристи - це боги, це центри Всесвіту, навколо них обертається Сонце, а не навпаки. І тому весь сервіс має бути налаштований таким чином, щоб турист відчував себе максимально комфортно. І в цьому випадку введення такого роду обмежень моментально вдарить по престижності Криму, який і так уже нижче плінтуса за рівнем сервісу. Тому, я особисто думаю, що якщо є трохи розуму у влади Криму, вони ніколи в житті не введуть подібне обмеження.

Я схильний до того, що, можливо, буде збільшений якийсь туристичний збір, що не обмежить приплив туристів різко. Може, вони таким чином відсічуть власників старих допотопних машин. Можливо, вони за рахунок залучених грошей будуть покращувати інфраструктуру, очищати повітря, очищати море, але обмежувати в’їзд автотранспорту - це не метод.

Нагадаємо, що українці втричі частіше відпочивають у своїй країні, ніж за кордоном. Учасники туристичного ринку передбачають подальший підйом внутрішнього туризму з огляду на розвиток відповідної інфраструктури.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

402

Re: Новая власть Украины

Сьогодні, близько обіду Президенту Віктору Януковичу у селищі Турбів Липовецького району Вінниччини показали завод по виробництву біопаливних пелетів із тюкованої соломи, якою планують обігрівати підприємства, школи, дитсадки та адмінприміщення.

До приїзду Президента причепурили і відремонтували дорогу. Вивезли майже все сміття. Втім, за 50 метрів від заводу, де не мав їхати кортеж Януковича, у парку лежать мішки з невивезеним сміттям. Вирубані кущі полишали у ярах на узбіччі.

У неділю на сході селища мешканці попросили селищного голову організувати зустріч із Януковичем.

Вони хочуть попросити, аби не закривали їхню лікарню, бо доведеться їздити до лікарів за 50 км. Районні чиновники навідріз відмовилися. Мовляв, немає сенсу, бо охорона не підпустить.

"Зранку розставили біля кожного подвір’я міліціонерів. Хотіли горище перевірити, чи бува там ніхто не сидить. Їх не пустила. Близько десятої ранку вийшла на дорогу, подивитися, як буде їхати той Янукович. А мене завели на подвір’я і сказали не висовуватися, сховатися в будинку і не виглядати у вікно. То я пішла малину сапати. А сусіду навіть не дозволили вийти в туалет, то мусів йти на миску, бо відра в хаті не було, - розповідає 52-річна Тетяна Мельник. - Після заводу він поїхав в онкодиспансер. Сваха зітхає з полегшенням, що той Янукович накінець вернеться в Київ. Хотіла їхати на перев’язку в диспансер, бо на днях їй груди відрізали, а їй сказали: "Приїжджайте завтра, бо сьогодні Янукович приїде!".

У кожного прохожого, хто йшов у бік заводу перевіряли документи і питалися, з якою метою і куди йдуть. У водіїв рейсових автобусів теж перевіряли документи.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

403

Re: Новая власть Украины

Донецкий суд решил, что "чмо" - не оскорбление
17 апреля 2013, 10:10
Комментариев: 14

Суд не счел нужным опросить заявленных свидетелей

Корреспондент "ОстроВа" Анна Иванова проиграла судебный иск о защите чести и достоинства лидеру "Комитета избирателей Донбасса" Александру Хрякову, который 25 октября на сорванной им пресс-конференции оппозиционных кандидатов назвал журналистку "непонятным чмом".

Такое решение 16 апреля принял судья Кировского районного суда в Донецке Евгений Сидоров, передает Остров.

Сторона ответчика настаивала на том, что слово "чмо" не является оскорбительным и обозначает лишь "части материального обеспечения". Кроме того, Хряков утверждал, что не обращался непосредственно к Ивановой, а имел в виду людей сидящих в той же стороне зала, что и она.

"Отказать Анне Ивановой в удовлетворении иска в полном объеме", - зачитал судья постановление.

Мотивировочную часть суд должен предоставить в пятидневный срок.

Судебное разбирательство уложилось в одно заседание. Суд не счел нужным опросить заявленных свидетелей, которые могли бы рассказать о поведении ответчика в общественном месте. По мнению судьи, свидетели истца изложат свою точку зрения, а свидетели ответчика – свою, поэтому нет смысла в том, чтобы заслушивать их.

Как сообщалось, на данной пресс-конференции Александр Хряков вел себя вызывающе грубо: он и люди, которые с ним пришли, мешали журналистам задавать вопросы спикерам.

Когда Анна Иванова, поинтересовалась, кто все эти люди, которые не имеют никакого отношения к журналистике и не дают работать представителям прессы, Хряков, обращаясь к ней, крикнул:

"Непонятное чмо сидит – она говорит, кто я здесь такой? Так бы взять головой…" Произнося последние слова, крупных размеров мужчина показал руками, как бы он ударил сидящую перед ним девушку головой об пол.

После этого он продолжал оскорблять присутствующих, в том числе замахнулся на кандидата в депутаты Вольгу Шейко и обругал ее матом.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

404 Отредактировано anmorgul (19.04.2013 15:34)

Re: Новая власть Украины

Януковичу в Виннице целовали руки
19 апреля 2013, 13:43
http://lb.ua/news/2013/04/19/197318_vin … aign=mainp

Президент отреагировал на подобный жест спокойно

Во время визита Викторя Януковича в Винницу, одному человеку из толпы удалось пообщаться с президентом возле здания облгосадминистрации.

Винничанин что-то активно рассказывал главе государства после чего поцеловал руку. Виктор Федорович отреагировал на подобный жест спокойно и продолжил общение с окружающими сообщает ord-ua.com.

Напомним, рабочий визит Виктора Януковича в Винницу состоялся 16 апреля. Перед облгосадминистрацией Януковича встретил показушный митинг винничан.

Похоже такая «поддержка» Президенту понравилась. Несмотря на охрану, он несколько раз подошел к людям и радостно помахал на прощание, когда заходил в облгосадминистрацию.

По словам очевидцев, такого скопления людей в погонах в городе, как 16 апреля, давно не видели. Чуть ли не в каждом шагу дежурили правоохранители.

Напомним, в 2012 году, во время рабочего визита президента РФ Владимира Путина в Спасо-Преображенский Валаамский монастырь, игумен монастыря отец Мефодий попытался поцеловать президенту руку.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

405

Re: Новая власть Украины

Ритейлер не хочет развивать собственные торговые точки в стране.

Сеть магазинов финской одежды Finn Flare (более 100 собственных магазинов в России и Казахстане, более 200 франчайзинговых точек по СНГ) отказалась от ведения бизнеса в Украине из-за неблагоприятного делового климата в стране, сообщила глава компании Ксения Рясова.

"Останется франчайзинг, а собственную розницу мы там развивать не хотим. Франчайзинг предполагает, что все риски на стороне партнера. Тот, кто там живет, у него нет выхода, ему надо вести там бизнес. У нас такой выход есть - не вести там бизнес", - заявила она в интервью РБК daily. "Украина - это просто какая-то вакханалия, особенно в законодательном смысле, что самое страшное. Там многое противоречит здравому смыслу. Бардак", - добавила она.

Отдельно глава Finn Flare пожаловалась на действия налоговой службы. "Приходит налоговая, пишет тебе полный бред, ты идешь - тут же это отсуживаешь. Они понимают, что ты это отсудишь, но все равно у них так: а вдруг проскочит, а вдруг ты возьмешь и взятку им предложишь", - рассказала Рясова.

Напомним, инвестиционная привлекательность Украины сейчас находится ниже, чем даже в кризисные 2008-2009 годы.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

406

Re: Новая власть Украины

http://news.bigmir.net/ukraine/707357-R … a---VIDEO-

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

407

Re: Новая власть Украины

вводять травмат... сволота... головне виявляється в нас корупційна країна... треба на виборах так спускати на землю політиків. Хочеться задати питання: а чим же ви займаєтеся, що в нас корупція, пияцтво, незаконна міграція тощо?

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

408 Отредактировано anmorgul (17.05.2013 15:54)

Re: Новая власть Украины

http://dnepr.comments.ua/news/2013/05/17/120049.html

http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=319363

http://uainfo.org/important/140657-v-dn … rtazh.html

http://expres.ua/video/2013/05/17/87213 … yat-dorogu

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

409

Re: Новая власть Украины

ви можете собі таке уявити?
дивитися з 20хв
http://www.youtube.com/watch?v=mJxYfC_FxGg

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

410 Отредактировано amigo (19.05.2013 10:35)

Re: Новая власть Украины

Вот такое еще нововведение власти http://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=2713283 было наверное и раньше, но сейчас совсем в наглую стали, не боятся ничего.

Времена меняются!

411 Отредактировано OZON (28.05.2013 18:48)

Re: Новая власть Украины

Харківський бізнесмен і власник ФК Металіст Сергій Курченко в інтерв’ю Віталію Сичу та Олександру Пасховеру розповів про те, як за кілька років перетворити $ 200 тис. на $ 300 млн.

взято тут

Ты! Я! Он! Она! Вместе... (Старые песни о ...) 

412

Re: Новая власть Украины

як правило через таких шісток диктатори освоюють свої капітали. Як прикриття. березовський і абрамович у путіна, курченко у януковича.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

413

Re: Новая власть Украины

Халіфат в Криму:

http://www.radiosvoboda.org/content/art … 08918.html

414

Re: Новая власть Украины

http://gazeta.ua/ru/articles/np/_milici … afe/502068

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

415

Re: Новая власть Украины

http://lb.ua/news/2013/06/13/206075_zav … aign=mainp

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

416

Re: Новая власть Украины

!!!!!!!!!!!
http://society.lb.ua/accidents/2013/06/ … aign=mainp

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

417

Re: Новая власть Украины

http://storage1.censor.net.ua/images/0/9/d/e/09de84c7995e8d8e54012696e8e3289c/500x307.jpg

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

418

Re: Новая власть Украины

http://www.volynpost.com/img/modules/walls/0/de/479c31a9a9127ce2eaf0982fb076ade0/cb-401178_310868899040510_357694045_n.jpg
http://www.volynpost.com/walls/1447-koz … a-perevodu

Харківський міський голова Г.Кернес нагороджений Золотою зіркою «Герой козацького народу».
Як повідомили УНІАН http://www.unian.net/ у прес-службі Національної ради козаків України, з ініціативою удостоїти високої нагороди мера Харкова в "Міжнародну академію козацтва" звернувся Посол Миру (UPF), член Міжнародної азербайджанської діаспори Рустамов Октай Рамазан огли.
Постановою Президії «Міжнародної академії козацтва» Харківський міський голова Г.Кернес нагороджений вищою нагородою Золота зірка «Герой козацького народу» за вагомий внесок у розвиток соціально-економічної, політичної і культурного життя України, а також за великий особистий внесок у справу процвітання наших великих держав, за захист демократії, мовиться в повідомленні прес-служби.
Також Г.Кернесу присвоєно звання «генерал армії» МАК, і він обраний академіком "Міжнародної академії козацтва" за вагомий внесок у розвиток академічної науки і козацького руху, відродження історичних, культурних, духовних, патріотичних традицій.

+ще один "герой" - вручение Золотой Звезды Героя Казацкого Народа Его Святейшеству Святейшему Патриарху Московскому и Всея Руси Кириллу

+ ще один "акадємік" - вручение почетного звания Академика Международной Академии Казачества Президенту Украины В.Ф. Януковичу.
( http://kremlinstrat-ru.1gb.ru/?id=9 )

419

Re: Новая власть Украины

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/040150/
19 червня 2013 року Апеляційний суд Києва ухвалив рішення на користь київської вчительки Ніни Москаленко, яку рейдери викинули з її помешкання. Згідно з вироком суду, свободівку визнано першочерговою спадкоємицею спірної частини її будинку...


P.S. передісторія - http://inpress.ua/ru/society/11618-kiev … yu-svobodu

Украинская Фемида и впрямь бывает слепой, когда того требуют чьи-то интересы. Эпопея киевской учительницы Нины Москаленко, у которой стремятся отобрать лакомую землю в престижном Печерском районе, как снежный ком, обрастает новыми историями. Точнее – уголовными делами. На женщину, которой рейдеры разрушили дом и выбросили на улицу, «повесили» сразу три дела, причем последнее – уголовное – суд отказался закрывать, отклонив ходатайство адвоката Москаленко, сообщает информационно-аналитический портал Inpress.ua.
Печерский районный суд города Киева отказался закрывать уголовное дело против учительницы Нины Москаленко. Ее обвиняют в избиении лопатой одного мужчины, который ворвался к ней в дом...
Слеудет отметить, что Нина Москаленко обвиняется за ч.2 ст.122 УК, то есть не просто нанесение телесных повреждений средней тяжести, а «совершенные с целью запугивания потерпевшего или его родственников или принуждения к определенным действиям или по мотивам расовой, национальной или религиозной нетерпимости».
Данная статья предусматривает наказание в виде лишения свободы от 3 до 5 лет. По данному эпизоду идет судебное разбирательство.
В конце ноября Нине Москаленко сообщили, что несчастный случай, который случился с ее отчимом два года назад, совсем не несчастный. Таким образом, она подозревается в совершении преступления, предусмотренного ч.2 ст.121 Уголовного кодекса Украины (умышленное тяжкое телесное повреждение, повлекшее смерть потерпевшего; наказывается лишением свободы на срок от 7 до 10 лет)...

P.S.P.S. замовники - http://ztportal.net/kiyv/item/1614-zah-bud
координатор - http://blogs.pravda.com.ua/authors/tkach/517fd4c6afe6a/
виконавці - http://expres.ua/digest/2013/05/20/8737 … ly-budynok

420

Re: Новая власть Украины

Петля і куля. Як «зачистити» місто від бандитів і продажних політиківОпубліковано - 2.07.2013
“Аратта-Україна”
Петля і куля. Як «зачистити» місто від бандитів і продажних політиків
Звичайні громадяни за кілька тижнів покінчили з бандитами і корупцією у найбільшому місті США. Північно-американський досвід 150-річної давності може виявитися досить корисним для нинішньої України.

УВАГА! Майте на увазі, що всякий, хто буде красти, грабувати або вчиняти незаконне насильство буде зрештою повішений.
«Комітет пильності»

Так дохідливо і недвозначно висловився Vigilance Committee - «Комітет пильності», який чинив самосуд в часи золотої лихоманки в Каліфорнії.

Іспанське слово vigilante - «пильний» відповідало поточному моменту. Так назвали себе люди, які добровільно і самовільно взяли на себе захист закону і моральних норм у випадку, якщо державні органи відсутні, не діють або вражені корупцією.

У 1850-х роках у Сан-Франциско був повний бардак. Багато посад в правлінні міста захопили головорізи і вихідці з австралійської каторжної колонії. Тисячі іноземців та злочинців прямували в місто, яке не було готове до їхньої асиміляції. Міста, в якому ділові люди настільки були зайняті пошуком прибутків, що відмовлялися виступати в якості присяжних засідателів і навіть просто голосувати.

У результаті чиновники призначали собі все більш високу плату і доїли скарбницю штату, витрачаючи великі суми без звітів.

Поліція знайшла спільну мову з злочинцями і їх союзниками. Не минало й ночі без зломів, грабежів або стрільби...

Кримінальні авторитети вбивали беззбройних людей, а поліцейські та судді називали це самозахистом.

У лютого 1851, після особливо зухвалого пограбування, терпінню жителів Сан-Франциско прийшов кінець. П’ять тисяч людей зібралися на площі. «Мер, кат і закони - це ми! - кричали вони. - Судді ще не повісили жодної людини в Каліфорнії!» Присутні сформували перший «Комітет пильності» з 14 осіб. Вони обрали присяжних, розглянули справу двох людей, звинувачених у грабунку. Одна особа була повішена, інша - звільнена.

Це стало першою офіційною акцією вігілантів. Через день або два суддя у кримінальних справах назвав поіменно 9 осіб, замішаних в повішенні, і зажадав перекази їх суду. Тоді комітет опублікував список з 180 осіб, що підписали статут. Суд не міг притягти до відповідальності стільки шановних громадян, та й не намагався це зробити.

Незабаром число вігілантів зросло до 700 осіб. Вони заарештували 90 осіб, що звинувачувалися в підпалах, грабежах та вбивства, і судили їх: 3 були повішені, 1 випоротий, вислано 15, 15 передані звичайним судам і 41 - звільнений.

Нині незрозуміло, наскільки справедливим був суд вігілантів, але швидше за все - неупередженим: половина обвинувачених була виправдана. Після вельми активної діяльності, провівши чесних людей на посади мера, прокурора міста та судового виконавця, Комітет вігілантів ухвалив рішення про саморозпуск.

Однак незабаром виявилося, що рішення про саморозпуск було передчасним - спокою ще не було. Комітет був змушений відновити свою роботу. Був прийнятий статут і вироблені процедурні правила. На кілька років суворих заходів вистачило - встановився відносний порядок.

Але в 1856 році, після кількох холоднокровних вбивств серед білого дня знову задзвонив дзвін Каліфорнійської пожежної команди, скликаючи «Комітет вігілантів».

Серед білого дня на вулиці, на очах у численних свідків була застрелена беззбройна людина, і суд присяжних, вислухавши спритного адвоката, вирішив, що це був самозахист. Майже одночасно з цим колишній мешканець в’язниці Сінг-Сінг, а в 1856 році попечитель шкіл графства застрелив редактора місцевої газети, який оприлюднив його кримінальне минуле. Після чого сховався в поліцейській дільниці, що знаходилася під контролем своїх друзів.

«Люди висипали на вулиці. Один з братів <.. вбитого редактора ..> в полум’яної промови зажадав смертної кари через повішення. Натовп навколо в’язниці ставав все чисельнішим. Прибули війська для посилення тюремної охорони.

Мер вмовляв: «Надайте можливість діяти закону. Справедливість буде відновлена. Але люди вже надивилися на справедливість. Вони відмовлялися розійтися», - та описав ці події письменник Ірвінг Стоун в своїй книзі «Гідні моїх гір».
УВАГА! Майте на увазі, що всякий, хто буде красти, грабувати або вчиняти незаконне насильство буде зрештою повішений. «Комітет пильності»
УВАГА! Майте на увазі, що всякий, хто буде красти, грабувати або вчиняти незаконне насильство буде зрештою повішений. «Комітет пильності»
Тієї ночі був створений «Комітет пильності» 1856 року. Його президентом став Вільям Колмен, один з членів Комітету 1851 року. Колмен опублікував у газеті наступне оголошення: «Членів Комітету пильності і добрих громадян просять прийти на збори в будинок № 105 Ѕ на Сакраменто-стріт сьогодні, у п’ятницю, о дев’ятій годині ранку».

До полудня півтори тисячі чоловіків, які віддали себе у розпорядження Коулмена, було внесено до списків комітету. Коулмена обрали президентом; кожен чоловік дав клятву підкорятися комітету, зберігати таємницю і отримав порядковий номер. До вечора записалися дві тисячі громадян.

Загалом до Комітету записалося понад 8 тисяч осіб. Члени Комітету вдягнули білі стрічки в петлиці в якості відзнаки. Кожен дав клятву підкорятися Комітету і зберігати таємницю. Всі члени Комітету отримали порядкові номери.

Вігіланти вирішили розбитися на роти по сто чоловік кожна, вибрати командирів і скласти плани військової підготовки. Виконавчий комітет складався з тридцяти семи членів. Працював він у три зміни, по дванадцять чоловік у кожній. По три командира від кожної сотні входили до Ради делегатів. Члени комітету вносили грошові пожертвування.

Комітет орендував триповерховий будинок № 41 по Сакраменто-стріт, на його даху встановили гармату. Звели укріплення з мішків з піском висотою у вісім футів (вище 3-х метрів, з амбразурами. На кутах валів також встановили гармати. У тилу розмістили стайні з кавалерійськими і артилерійськими кіньми.

Коли було потрібно, по сигналу дзвонів три чверті чоловічого населення міста зі зброєю в руках і з білими стрічками в петлицях бігли до місця збору.

У наступні тижні злочинці і продажні політики дюжинами поставали перед «Комітетом пильності».

Їх судили і страчували - або депортували, оплачуючи при необхідності транспортні витрати.

У червні губернатор Джонсон вирішив, що час покласти край самочинної діяльності комітету. Він оголосив облогу. Проте Президент Пірс відмовив у його проханні про допомогу військовими частинами та артилерією. Тоді губернатор звернувся до Комітету з вимогою про саморозпуск.

Стративши злочинців і вигнавши шахраїв і політичних махінаторів з міста, «Комітет пильності» погодився саморозпуститися. Призначили дату на четверте липня, День незалежності США.

Врешті-решт, комітет здійснив саморозпуск лише 18 серпня. Він, однак, зберіг за собою неофіційну владу. Крім того, Комітет висунув своїх кандидатів на всі посади в органах міського самоврядування, провівши їх за списками Народної партії, і призначив відповідальних контролерів на президентських виборах 4 листопада 1856 року.

Ті поліцейські, які приєдналися до Комітету пильності, повернулися до виконання своїх обов’язків.

Комітет влаштував парад. Його члени йшли під звуки оркестру, одягнені в довгі сюртуки з сатиновими білими стрічками в петлицях. Командири мали при собі рушниці, в стволах яких були встромлені букетики квітів.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

421 Отредактировано anmorgul (04.07.2013 12:50)

Re: Новая власть Украины

Кто такой Олег Гаврилюк? Прошение о назначении исполнителя шансона Народным артистом подписали 13 регионалов - Ъ

http://korrespondent.net/showbiz/music/ … sali-13-re

http://censor.net.ua/news/246344/ispoln … r_dokument

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

422

Re: Новая власть Украины

"...чужому навчайтесь..." (Шевченко):


В Китае бывший министр железных дорог приговорен к казни
Бывший министр железных дорог Китая Лю Чжицзюнь приговорен к казни. Высшая мера наказания вынесена с отсрочкой на 2 года, передает центральное телевидение страны.

Лю Чжицзюнь, обвиняемый во взяточничестве и превышении служебных полномочий, с 1986 года по 2011 год в общей сложности получил от различных лиц взяток на сумму 64,6 млн юаней ($10,53 млн).

В феврале 2011 года он был снят с должности главы ведомства за серьезные дисциплинарные нарушения. Тогда было начато расследование о его причастности к крупному коррупционному скандалу в сфере железнодорожного строительства. В мае 2012 года центральная комиссия компартии Китая по проверке дисциплины заявила об исключении Лю Чжицзюня из партии.

По материалам ИТАР-ТАСС

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

423

Re: Новая власть Украины

http://www.segodnya.ua/economics/enews/ … 47277.html

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

424

Re: Новая власть Украины

Правосудие в Донецке поверило во внезапный обморок спортсмена.

Апелляционный суд Донецкой области уменьшил с 7 до 2 лет тюрьмы наказание для Артема Миргородского, сбившего насмерть двух человек на тротуаре на джипе стоимостью в миллион гривен .

Как сообщает Gazeta.ua, решение было принято 24 июля в результате рассмотрения жалобы подсудимого. Мотивировочная часть вердикта еще не обнародована.

Также Миргородского на один год лишили водительских прав.

Трагедия произошла 15 ноября 2011 года. В момент аварии директор комбикормового завода Артем Миргородский на своем джипе Toyota Sequoia спешил на тренировку в спортзал. Жертвами водителя стали 57-летний кузнец Сулхан Мамисашвили и 37-летняя учительница физкультуры Анна Агеева. Машина Миргородского раздавила их на тротуаре.

27 мая Куйбышевский райсуд приговорил водителя к 7 годами колонии, однако Миргородский обжаловал этот приговор в апелляции.

    Читайте: Донецкого мажора, задавившего двух пешеходов, отпустили под залог

Мать погибшей Анны Агеевой Елена Гармаш рассказала, на чем строилась тактика защиты водителя. Миргородский якобы потерял сознание за рулем.

Потерпевшая собирается подать кассационную жалобу в Верховный суд Украины. Но на сегодня приговор считается вступившим в законную силу. Двухлетний срок истекает в ноябре.

«Теперь любой злоумышленник в стране может взять идею Миргородского на вооружение – объяснить смерть на дороге можно внезапной потерей сознания. Всего 2 года тюрьмы – столько стоит человеческая жизнь по меркам донецкого правосудия», - возмущена потерпевшая.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

425

Re: Новая власть Украины

Регіонал Колесніченко вирішив боротися зі шпигунством - http://www.pravda.com.ua/news/2013/07/25/6994881/

Депутат-регіонал Вадим Колесніченко пропонує створити ТСК, яка повинна виявляти загрози для нацбезпеки країни від шпигунських програм спецслужб США.
Відповідна постанова була зареєстрована в середу у Верховній раді, пише Комерсант-Україна.
ТСК має визначати рівень загрози національній безпеці країни від програм по збору й пошуку даних, використовуваних спецслужбами США.
Якщо документ підтримають у парламенті, протягом року ТСК буде визначати "болючі точки" у захисті різних баз даних.
"Усі наші технології побудовані на мікросхемах, які нам передають США, тому всі наші персональні дані давно вже на столі в спецслужб Америки",- запевнив Колесніченко.
Крім офіційних запитів у вітчизняні держструктури, він заявив про необхідність "вимагати в США надати перелік інформації, яку вони в нас скачували".
Найбільшу тривогу в Колесніченка викликає безпека бази даних українських виборців.
"Ми вважаємо її закритою й захищеною. Але, виявляється, туди можна проникнути й організувати провокацію, а потім до нас приїжджають лжеспостерігачі й починають вказувати на порушення!"
— зазначив нардеп.
Наслідками такого втручання Колесніченко назвав народні хвилювання.
Як відомо, на початку червня колишній співробітник ЦРУ й агентства національної безпеки США Едвард Сноуден оприлюднив інформацію про методи роботи спецслужб США.
Зокрема, він розповів про відстеження дзвінків абонентів, а також про одержання прямого доступу до центральних серверів дев'яти провідних інтернет-компаній ( у тому числі Microsoft, Yahoo!, Google, Facebook, Skype і Youtube).