1

Тема: Посвята в дорослість.

Зустрінь мене, коли я йду одна
В Купальську ніч шукати дивну Квітку.
Зустрінь мене, де світ перетина
Рiка життя i струменiє швидко.
Зустрiнь мене, як зустрiчають день
Птахи, живого сонця юнi дiти...
Зустрiнь мене, щоб голоси пiсень
Могли у небо зоряне летiти!

Марія Бойко

Кажуть таке, Шлях Сердця. Куди він веде? Кажуть таке, Св. Грааль. Куди він веде? Кажуть таке, Цвіт папороті. Як його знайти?
  У Модельному просторі вашої пам'яті поставте свій образ. І для простоти для жінок своє серце представте як немовля, а чоловіки як квітку. І тепер, увага, для дівчат як мати Оранта ставите руки і створюєте атмосферу абсолютного затишку. Можна співать пісні. Хлопцям. Так само - руками виховувати Квітку. Через деякий час зНемовлям і Квіткою почне щось відбуватися...
  Робилося це дійсно волхвами на Купайла як посвята в дорослість. Метою було - поєднати Внутрішнє людське з Цілісністю світу. І тоді всі таємниці і знання ставали доступними людині. А головне , що людина пізнавала Правду, яким є світ та подіїї в ньому і звести її вже було неможливим. З цього починався Шлях у Велике поле
  Відлуння цих практик залишилось як пошук дивної квітки в ніч на Купайла, що є лише ритуальним застосуванням. Купайло ж - Купіль людського й Цілісного. У них тоді таке було. У нас сьогодні цього не має. Але є одне диво. Якщо просто зрозуміти суть тих химерних явищ, то поза межами нашої свідомості, ті забуті інститути постають перед нами. І діють так само як і колись. Коляда-Божич стає Купайлом. Люди такі ж є абсолютно безкомпромісні. Адже тут вже сумнівів від нерозраю та незнання вже нема.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.