1 Отредактировано Крук (11.11.2015 16:55)

Тема: Національно-визвольний рух "Правий Сектор" (ДУК, Тризуб)

https://www.facebook.com/dyastrub?fref=nf

Дмитро Ярош

Побратими!

8 листопада у Києві відбулась конференція керівного складу Правого сектору. Метою, задекларованою організаторами – частиною Проводу ПС – було напрацювати робочі матеріали для підготовки всеукраїнського з’їзду НВР ПС, стати об’єднуючим фактором для українських патріотів, підготувати революційну концепцію протидії зовнішнім і внутрішнім ворогам. Натомість ініціатори та деякі учасники зібрання взяли на себе нелегітимні функції: визначення стратегічного напряму розвитку ПС та обрання ще одного Проводу, де мені виділено посаду Провідника.

Весь час існування ПС я провадив актив і бійців бойових частин і підрозділів в національно- державницькому напрямку. Збереження державності, започаткування в ній якісних, революційних змін на благо нації – це ті завдання, які я ставив перш за все перед собою, а по-друге – перед керівництвом ПС, ДУК та всім членством. Для мене, як і для багатьох з вас, створення УССД і боротьба за неї – не порожні слова, а зміст життя.

Творячи Добровольчий Корпус, багато хто з нас уперше в житті взяв до рук зброю, але завдяки ідейності, жертовності та вірі в Україну ми стали взірцем воїнського духу та братерства. Ми повірили в себе, а українці повірили в нас: допомога волонтерів та підтримка суспільства дали нам змогу рости і воювати.

У більшості областей України люди бачать останню надію на справедливість в осередках ПС. До нас звертаються тоді, коли вже звернутись нікуди.

Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу.

Як Провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути «весільним генералом» в Правому секторі.

Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером.

Щиро дякую своїм побратимам за спільну боротьбу, бажаю всім мудрості та наснаги на подальшому шляху здобуття Української Самостійної Соборної Держави!

Слава Україні!

2

Re: Національно-визвольний рух "Правий Сектор" (ДУК, Тризуб)

тоесть он оставил за собой титул мессии?

штыа? big_smile

Re: Національно-визвольний рух "Правий Сектор" (ДУК, Тризуб)

Корчинський про відставку Д.Яроша: два “Правих сектора” краще, ніж один

ото так...

http://характерництво-спас.укр
Світ стоїть на Правді, якою є сам.
                        характерники, Січ

Re: Національно-визвольний рух "Правий Сектор" (ДУК, Тризуб)

Пояснення від Білозерської - вона вміє коректно та зрозуміло все викласти:
https://www.facebook.com/bilozerska/pos … cation=ufi

IMHO (що вже підтверджується всіма пабліками ПС):

1) Стемпіцький та Тарасенко виступили одним фронтом в бунті. Був обраний типу провід, в якому чомусь не виявилося Шараскіна (який після Тарасенка керує всім політичним крилом організації). Особисто для мене було важливо, на чийому боці виступить 5й батальон, який є реально бойовою організацією і який воював на фронті до серпня-вересня цього року. На щастя, Шараскін, комбат 5го Чорний і ще деякі бойові авторитети - Гатило, та інші - підтримують лінію Яроша (який, швидше за все, намагався уникнути внутрішнього бунту та інтегрувати ПС в деякі внутрішні процеси (спецпідрозділ СБУ на основі бойових рот 5го бату, блокада Криму (яку я вважаю дуже вдалим кроком з багатьох причин, в тому числі й з причини підтримки внутрішньої мотивації бійців без війни)). Регіональні організації теж підтримують Яроша.
2) Всі претендують на бренд ПС.
3) Ярош вже оголосив, що він залишає за собою керівництво ДУК і бойовими (не запасними) підрозділами.
4)  На січень вони планують загальний з"їзд, де вся ця  байда буде розрулюватись не кулуарно, частною проводу, який зібрав тільки тих, хто підтримує радикальні дії, оголошення Порошенка нелегітимним і тд.
До січня ще дуже багато чого може статися, але - повторюся - мене втішає те, що реальні бойові підрозділи та регіональні організації підтримали більш помірковану позицію Яроша.

Але дві війни - внутрішню та з Росією - ми точно не потягнемо.
Тим більше що після терактів у Франції (які комусь вигідні з багатьох причин) прогнозовано буде загострення на фронті.