26

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

Дослідницький центр “SPHERA” на замовлення Української асоціації власників зброї розпочинає онлайн-опитування з метою дізнатися ставлення українських громадян до права на самозахист та надання законодавчого статусу обігу цивільної зброї серед населення.

Респондентам буде запропоновано ряд запитань, які стосуються їхнього ставлення та інформованості щодо наявного законодавчого регулювання обігу зброї для цивільних, можливих змін у ньому та того, до чого ці кроки можуть призвести.

З огляду на суспільний резонанс, викликаний питанням надання законодавчого статусу обігу зброї, екстремального збільшення обігу нелегальної зброї та злочинів з її використанням, важливо розпочати серію досліджень, які б розкривали думки, оцінки, страхи нашого населення, пов’язані із цими проблемами.

Дане опитування і має на меті стати таким першим кроком на шляху до обґрунтованої, якісної та плідної дискусії щодо права українських громадян на самозахист у нових умовах, обігу зброї та її видів для цивільного населення.

Пройти опитування можна тут http://zbroya.info/limesurvey/index.php … mp;lang=uk

27

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

опитування пройшов.
Асоціація все вірно робить - треба це питання намагатися тримати в інформаційному фокусі.

28

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

оприлюднені результати опитування  "Право на самозахист і легальна зброя: відношення громадян України".

http://storage1.censor.net.ua/images/0/e/7/8/0e7832736bf0bab5e018f0f6928ca717/640x431.jpg

http://storage1.censor.net.ua/images/c/8/e/9/c8e9a25061979fa172516f15a28d82c1/640x431.jpg

http://storage1.censor.net.ua/images/2/f/1/8/2f1895d8641ab4efb7dac45f5c79219d/640x431.jpg

http://storage1.censor.net.ua/images/2/9/b/d/29bd97c92a487f68bc5b32f81034aa0f/640x432.jpg

29

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

Luk:
"...
Бывали времена, когда в Багдаде свободно покупали и продавали любые клинки в тот же день, когда в Японии крестьянина казнили за то, что его перочинный ножик был на одно бу длиннее положенного. При этом в Багдаде было все спокойно, по улицам ходили суровые гулямы, днем просто так, ночью с колотушками. А в Японии было страшно выйти из дома из-за бродячих ронинов, собак и прочих долбоебов.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

30

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

Всем по пистолету! Итальянский мэр выдает горожанам по €250 на покупку оружия

    4.3/5 оценка (3 голосов)

Четвер, 12 листопада 2015 23:04

Мэр небольшого итальянского городка Боргосезия, расположенного в регионе Пьемонт, объявил, что даст каждому горожанину по €250 на покупку огнестрельного оружия. Городской глава Джанлука Буонанно решил создать отдельный фонд, средства из которого покроют 30% стоимости пистолетов, сообщает La Repubblica.

«От бонуса на детей – к бонусу на оружие! В коммуне, возглавляемой мною, муниципалитет выделяет по 250 евро тем, кто хочет купить пистолет!»

По мнению Буонанно, эта мера позволит горожанам «защитить себя от правонарушителей, которых поддерживает федеральное правительство, гуманизируя Уголовный Кодекс, вместо того, чтобы оберегать честных итальянцев».

По данным издания, мэр отправил запрос в Европейскую комиссию с требованием создать аналогичный фонд на уровне Евросоюза.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

https://pp.vk.me/c630225/v630225066/1074/VLS_pRRg50A.jpg

Трое колумбийцев-наркоторговцев стали героями Франции, застрелив двух нападавших террористов в Париже.

Власти Франции оказались в очень необычной ситуации, когда героями, спасшими множество жизней, оказались колумбийцы-наркоторговцы, находящиеся в международном розыске. В момент нападения террористов на один из ресторанов, там находились трое вооруженных колумбийцев, которые застрелили нападавших исламистов.

Теперь власти Франции не знают, что делать с колумбийцами из «Северного наркокартеля». По закону, они должны выдать их Колумбии.

http://характерництво-спас.укр
Світ стоїть на Правді, якою є сам.
                        характерники, Січ

32

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

Чверть століття тому Литва, Латвія та Естонія здобули незалежність і пішли своїми шляхами, проте незабаром Естонія виділилася: естонці не пустили до влади колишніх комуністів, але не забули про старі традиції.

Одна з них – обов'язкова військова служба. Служать усі, і на відміну від Литви, ця система призову не імітувалась, від неї не відмовлялися. В Естонії служить і син президента, і сини відомих політиків і сини бізнесменів, а на держслужбі працюють усі ті, хто відбув службу в армії, не інакше.

Щоправда, альтернатива, яку обирають тисячі естонців, не менш престижна. Естонська Ліга оборони, або Kaitseliit, у якій більше 13 тисяч активних членів, а разом з дочірніми організаціями – це добровольче формування об'єднує майже 21 тисяч чоловік. Її члени беруть участь і в громадській діяльності, і в обороні країни. Вони носять таку ж уніформу, що і військові, також вони мають службову зброю.

На відміну від Союзу стрільців Литви, члени Kaitseliit можуть тримати вдома зброю. На випадок війни, Ліга оборони зможе швидко мобілізувати свої потужності.

У Литві зброю бояться довірити навіть військовим добровольчих сил МО. А в Естонії члени Ліги оборони можуть зберігати у себе вдома в сейфах найрізноманітнішу зброю. Це дозволено вже більше 20 років, у Литві на цю тему тільки-но почали обережно дискутувати.

"Це підготовлені, патріотично налаштовані люди. Як їм можна не довіряти?", – поставив риторичне запитання голова Kaitseliit, генерал Мєеліс Кийлі.
- Пане генерале, Ліга оборони Естонії, як і оборонна організація кожної країни, має свої особливості. Чим вона відрізняється від інших, наприклад, від Союзу стрільців?

- По-перше, тим, що вона створена для оборони Естонії, це очевидна відмінність. Важливо наголосити, що ми не створювали нової структури. Ми відновили те, що було до Другої світової війни. Від Спілки стрільців нас відрізняє головне завдання – оборона території.
- І, звичайно, той факт, що майже у всіх є зброя і ви можете зберігати її вдома?

- Так, це одна з гарних традицій, що існували й до війни. Водночас всі члени Ліги оборони – відмінно підготовлені патріоти, громадяни, хіба ми можемо їм не довіряти? Вони мають зброю від самого відновлення незалежності. Звісно, тоді спершу бували різні інциденти, але небагато. Останнім часом нічого такого не відбувалося взагалі, один такий випадок трапився 10 років тому.

Точну кількість членів ЛО, у яких вдома є зброя, засекречена. Але можу сказати, що приблизно 70% тримають зброю вдома.
- А що з рештою 30%?

- З тих чи інших причин, вони не можуть зберігати зброю вдома і про це самі повідомляють. Треба розуміти, що зберігання зброї вдома пов'язане з великою небезпекою. Якщо працюєш за кордоном, багато подорожуєш, мало буваєш вдома, важко тримати вдома зброю. Це вибір самих членів, однак командування зацікавлене в тому, щоб зброя була в якомога більшої кількості підлеглих.
- Можна зберігати тільки зброю або зброю та амуніцію?

- І амуніцію також – припаси на один день, тобто 4 комплекти (120 патронів для стандартного автоматичного GL, ізраїльського Galil або 80 патронів до Ak-4 великого калібру, який використовують і литовські добровольці), якщо мовиться про автомати.
- Чи зберігають вони іншу зброю, не тільки автомати і пістолети?

- Дійсно. Дехто тримає кулемети з амуніцією, але мало хто. Є такі, хто вдома зберігає протитанкові гранатомети (в Литовській армії також використовують протитанковий гранатомет 84 мм калібру Carl Gustav). Звичайно, все це має зберігатися у безпеці, для цього є спеціальні сейфи, якими командування забезпечує своїх підлеглих. Загалом з бюджету на оборону ми отримуємо 8%, тому грошей на сейфи нам вистачає.
- Що б ви відповіли тим жителям пострадянського простору, котрі кажуть, що небезпечно довіряти зброю навіть військовим, не можна, щоб вони її зберігали вдома? Наприклад, у Литві нещодавно стався інцидент, коли поліцейський залишив автомат у машині, і ним заволодів затриманий, а що вже говорити про тисячі озброєних людей.

- Той ваш дурник просто допустився помилки, напевно, з необачності. Помилки трапляються. Але у нас в Естонії кожен, хто склав іспити, може зберігати вдома зареєстровану в поліції зброю – і таких багато. Наприклад, мисливці зберігають загалом 25 тисяч одиниць зброї. Скажіть, яка різниця між ними і членами ЛО?

Звичайно, треба скласти іспити. Люди мають бути підготовлені психологічно, повинні знати закони. Все це пильно контролюють командувачі ЛО на рівні регіонів.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

33

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

https://www.facebook.com/likeiowagunown … 124834530/

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

34

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

https://youtu.be/yHdXmopAElU

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

35

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

Сергей Сергеевич
6 год ·

Выкурена "ночная" трубка душистой "вирджинии" , допит крепкий кофе. Время есть .

Думал об оружии .

Его ж тут пиздец всякого-разного как для неискушенного обывателя! Часто слышу говорят что армия это срез общества. Ага , соглашусь.
За 6 волн мобилизации в ВСУ собралась разная публика. Профессора и студенты, безработные,предприниматели, водилы,грузилы ,шахтеры, колхозники, менеджеры и инженеры. Бухающие и не очень, спортсмены и наоборот, наркоманы, распиздяи. Те кто пришел сам и те кого нашли под забором . Те кто пошел за деньгами ибо дома "вилы". Те кто убежал на нычку от жены и те кого забрали с работы.

Та дохуя короче разных .... Приходят , уходят ...

И все с оружием... Каждый аватар имеет доступ , а сами знаете какие замесы по синьке бывают. Можно свободно пристрелить кого хо ))) Случаи тёрок между своими с оружием редки. А если включить мозг и прикинуть на общее количество военнослужащих в АТО , умножить на распиздяйство , - можно удивиться тому насколько редки ... даже с учетом тех о которых умолчали.
Это всё немного поднагибает раком теорию ,что если разрешить украинцам оружие - то обязательно "все всех перестреляют" . Не находите? ))) Чего ж не стреляемся? Где прогнозируемый адептами теории вселенский пиздец? Тут (в армии) часто с их же (адептов) слов - "разврат и ад адский . Самогонные вакханалии и безответственность командиров" . Может они и недалеки от истинны , но тем не менее не стреляемся. Та потому шо хуйня это все . Крошить абизян можно, а своих нет . Совсем. Даже синему . Даже если "заебал" .
Этому не учат . Это в головах.
Вот так и на гражданке, там ведь публика повеселей будет , правда? У мажоров и властьимущих оружие есть, бандиты промутили тоже ... Чиновники, мусора, военные кинулись "награждать" друг друга наградными пистолетами. Даже сепару вон МО Colt 1911 выдало. Думаете одному? .

Обычным людям - хуюшки.

Шкиряк таскает Glock и говорит "не на часі" , Порошенко со стволом встречает самолеты , Аваков рассказывает про "по должности положенно" , Найем моросит какую то чушь про "не тот менталитет" ... О , а у Найема интересно есть наградной? .... Та и шо он может знать о моем менталитете?)

А вот закон 1135-1 ,за который рвет жопу Українська Асоціація Власників Зброї , уже год как завис в недрах Верховной Рады. У них есть оружие ))) Им нахуй не надо)))

Нам не дадут. Очкуют потерять монополию власти на применение силы.

Посмотрел на этот движ , подумал ... Я вообщем спрашивать не буду если шо)))

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

36

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

краща ілюстрація:
http://zbroya.info/storage/medias/2015/09/07/10/11225154_435413326651498_1375623296045016948_n.jpg

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

37

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

https://v1.std3.ru/21/ac/1451182596-21ac5ff2caa1fb222f8df6e6b6c41202.gif

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

38

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

anmorgul пишет:

https://v1.std3.ru/21/ac/1451182596-21ac5ff2caa1fb222f8df6e6b6c41202.gif

насправді тактично відмінне виконання з першої до останньої миті: швидко, чітко, вчасно.

39

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

рисковал мужик сильно

Умеющий что-нибудь, да хоть что нибудь сделает. Характерство

40

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

зі зброєю, чи без... - впевненість в своїх діях, з оглядом на свої можливості.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

41

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

Нападаючий обкурений. Чи на підпитку. Але не на стільки, щоб полізти на кулю.
Ризик був, але мужик що захищався правильно блокував руку зі зброєю. Мабуть вчився. Молодчага.

42

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

Тут як раз все просто. Люди розуміють як поводити себе зі зброєю.
Лікарі не розуміють, як поводити себе з хворим. Все "лікування" на сьогодні це спосіб "наукового" тику. Авось попадьом.
Хоча наука має всі можливості, на часі, створити команду науковців, які років за 20 вивчать людину як обьєкт, про який будуть знати майже все. В тому числі яким чином ставити правильний діагноз та призначати лікування. Хоча потреба в лікуванні, як ми його зараз розуміємо, відпаде. Основним напрямком буде профілактика хвороб.

43

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

наука бьет в корень, они изучают генетику, код днк.
лечить то, что умирает, не самое благодарное занятие. врачи тоже не идиоты и прекрасно понимают принцип эффекта бабочки.

штыа? big_smile

44

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

мне больше нравится, когда кто-нибудь "самый понимающий" всех, например, лекарей, метёт "под одну гребенку", сам не будучи лекарем.

45 Отредактировано Sancrist (30.12.2015 20:13)

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

я ненавижу всех и все. а изображаю всепонимание. потому впросак. =3

пока физики трясутся над алхимией, генетики фапают на идеальный днк.

розовая мечта об идеальном враче и лечении не методом тыка на то и розовая. все лекари в преимущественной части официальные целители добровольцы. очко у них тоже сжимается, когда правят уродца, а среда им з/п задерживает.

всеслав108 никогда людей не целил/правил?

штыа? big_smile

46

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

Sancrist пишет:

всеслав108 никогда людей не целил/правил?

ну, раз изображаешь всепонимание, может увидишь, что написанное в моем предыдущем посте касалось не тебя, но раз ты там себя нашел.. потому впросак, конечно.

но то такое. как говорится: подобное к подобному. внимание. ненависть.

47

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

та шо ви це от big_smile я мав на увазі ось це і не більше:

Микула пишет:

Лікарі не розуміють, як поводити себе з хворим. Все "лікування" на сьогодні це спосіб "наукового" тику. Авось попадьом.

48

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

як право на зброю вправляє мізки.

https://www.youtube.com/watch?v=-mRuXCgMaSk

49

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

http://zbroya.info/uk/blog/10079_vid-ch … tatistika/
http://zbroya.info/storage/medias/2016/07/12/15/death_stat.jpg

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

Re: Законодавчо затвердити право громадян України на захист

https://pbs.twimg.com/media/Co6iFklXYAAlK-9.jpg

http://характерництво-спас.укр
Світ стоїть на Правді, якою є сам.
                        характерники, Січ