76 Отредактировано Святослав Рус (19.08.2011 11:00)

Re: Суверенний Народ України

жура пишет:
RUS пишет:
aleksandrIIIX пишет:

Если можно, еще вопрос о Великом государе, кто такой? чем живет? и что за близкие отношения у него с Богом?

У решті решт виявиться, що то є ніщо інше як сам йєшка хрістє.

Що в решті решт виявиться, то ви можите дізнатись коли пройдите шлях вивчення цієї теми. Мені особисто сумно від того, що українцям треба так багато для усвідомленя того, що на підтверження правового статусу повинен бути відповідний документ. І все б нічого, та часу залишається дуже мало і можно врешті решт колись усвідомити, що ти все ж таки хочеш бути ЛЮДИНОЮ не тільки як  біологічний вид, а і в правовому статусі, але віконце вже буде зачинено і заднім числом це зробити буде неможливо. От представники нацменшин розуміють необхідність цього документа краще і швидше. Можу додати що статус СУВЕРЕННОГО має тільки один народ у світі  - УКРАЇНСЬКИЙ.

Цікаво, а якщо прийде циган або грузин
та заспіває гімн україни циганською/грузинською,
йому теж нададуть паспорт суверена?

Я В Е Н Б О Ж.
Царь Волхов Ладогович
http://slav-pravda.ru/

Re: Суверенний Народ України

Сьогодні о 18:30•Уніан
Як встановили співробітники СБУ, на Чернігівщині група осіб створила самопроголошені владні структури, у тому числі органи місцевого самоврядування, судові та правоохоронні органи, фінансові установи, повідомляє прес-центр СБУ.
Як зазначається, члени незаконного об’єднання не визнають повноважень державних органів влади України, відмовляються виконувати вимоги українського законодавства щодо призову на строкову військову службу.
Також незаконне об’єднання розпочало видачу мешканцям регіону т.зв. «паспортів людини корінного народу України» з обіцянкою звільнення від оподаткування, непідсудності органам судової влади України, уникнення сплати комунальних платежів, недоторканості майна та ін.
Згідно з повідомленням, намагаючись отримати визнання, зловмисники організували листування з органами державної влади, правоохоронними структурами та посольствами іноземних держав.
Під час обшуків у помешканнях та офісних приміщеннях псевдоутворення оперативники спецслужби вилучили устави та статутні документи; бланки паспортів довільного зразка, посвідчення, водійські права; печатки та штампи; виготовлені власні банкноти; автомобільні номери тощо.

http://характерництво-спас.укр
Світ стоїть на Правді, якою є сам.
                        характерники, Січ

78

Re: Суверенний Народ України

16 років вже ... так і живемо
http://euro-congress.info/