26

Re: Искусство сновидения

Клара улыбнулась, словно почувствовала мое критическое мнение о своей работе.
— Ты, возможно, скажешь, что то, что я вышиваю, это всего лишь красивая вещица, и что я просто теряю время, — сказала она, делая очередной стежок, — но это меня ничуть не смутит. Такое отношение к замечаниям можно назвать «знанием собственного достоинства»? — Она задала себе риторический вопрос и сама же ответила на него. — И каково же, ты думаешь, мое достоинство? — Абсолютный ноль.
Я сказала, что, по моему мнению, она является очень хорошим и интересным человеком. Как она может говорить, что ее достоинство равно нулю?
— Все здесь очень просто, — объяснила Клара. — До тех пор, пока положительные и отрицательные силы уравновешивают друг друга, их сумма равна нулю, что я и сказала о своем достоинстве. Это также означает, что я ни при каких условиях не могу смутиться, если кто-то меня критикует, или возгордиться, если кто-то меня превозносит.


Тайша Абеляр "Магический переход"

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

27

Re: Искусство сновидения

Простір снобачення (перші ворота)


Пропонується у своїй образній пам’яті згадати своє помешкання де на кухні вчинити просте дійство – дістати та покласти на стіл якусь тарілку, кухоль, ложку чі виделку. Досить легко це здійснюється на своїй кухні, де людина призвичаїлась діяти так мало не щодня. Коли все запропоноване покладено у тому образному просторі кухні на стіл у спудея запитують:” Хто все це дійство здійснив?”. “Та сам я це і зробив“, – обов’язково по слідує традиційна відповідь. Далі йде хвилина мовчання після якої слідує запитання:” Як це взагалі стало можливим?” Людина вперше познайомилась зі своєю ментальною проекцією, ментальним дублем, який за простим її наміром у зміненій, другій увазі робив те, що ми робимо майже щодня у своєму житті.
У цього дубля, який є вашою ментальною копією, є однак одна визначальна якість, він не має тих обмежень, які має наше фізичне тіло. Наприклад, коли хтось поставить перед ним дві чашки кави на тій же умоглядній кухні і запропонує дізнатися в яку покладено цукор то відповідь буде майже негайною. Ваш дубль володіє чуттєвим аспектом сприйняття світу зрозумієте ви. Коли на тій кухні мають прочинитися двері і хтось може ввійти до неї, ваш дубль це сповістить вам заздалегідь, коли ви не будете йому заважати і будете відсторонено спостерігати це дійство. Тут, у цьому просторі не існує обмежень у часі, з подивом констатуєте ви. В своєму дослідженні ви відмітите одне важливе, ваша свідомість має здатність вільно переходити від світосприйняття ментального дубля до вашого фізичного тіла.

В.Чумаченко

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

28

Re: Искусство сновидения

Сталаинг

Сталкинг - одна из самых превратно понятных эзотерических практик. На постсоветском пространстве под С. понимают свободу от морали как соц.обусловлености. То есть быть мразью, цыником, доить лохов и смеяться над ними считается невструенным сталкингом. Нужно сказать, что КК не раскрыл это искусство настолько широко как сновидений. Его 9-ю книгу можна использовать как учебник.
  Сталкинг - это выслеживание или охота. Сталкинг самого себя выслеживает свойства в которых находиться воин. Далее он открывает взгляд и ищет (выслеживает) те состояние, которые необходимы. Сталкинг похож на Характерництво. Это сновидение на яву. А сновидение - это сталкинг во сне. Когда человек ищет руки во сне и бросает короткие взгляды, он делает сталкинг сна и не позволяет видению ищезнуть. Правильно сказать, что С. это контроль снов.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

29

Re: Искусство сновидения

Світ - це резервуар, в який проникає Сила з зовні. Це називається отрмувати. Ми, всіживі істоти живемо в властивості отримувати. На цьому ґрунтується наш простір відомого, спосіб сприйняття. Це називається Сонце. Якби резервуар Всесвіту перестав отримувати, а відбивав промені світла, то у відчутті відображеного, отримав здатність живого - можливість сприймати і усвідомлювати те, що знаходиться за межею. Це називається Місяць. І так є. Тому Всесвіт до біса пустий. Оскільки люди знаходяться в властивості отримувати, простір відображеного є нічим іншим як простором Безсвідомого. Тінню характерників. Вовк, що виє на місяць - поклик. Коли вже пізно і рідні гукають додому.
http://vmirepozitiva.ru/wp-content/uploads/2010/10/Sunbeams_1.jpg

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

30

Re: Искусство сновидения

Интересная тема, но к сожалению ничего в ней не понимаю (((
можете что-то посоветовать почитать новичку, интересуют тема контроля сновидений. Можно ли во сне диагностировать свое самочувствие?

31 Отредактировано Xvojda (06.12.2018 13:13)

Re: Искусство сновидения

Есть два явления: осознанные сновидение (ясный сон который запомнился) и сновидение по Кастанеде (шаманский транс) . Первое явление психологическое. Второе мистическое. По первому читаем Фазу М. Радуги как пример. Второе читаем 9-ю книгу Кастанеды Искусство сновидений. Судя по второму вопросу вам первое.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

32

Re: Искусство сновидения

Действительно. Сталкинг - удержание необходимого состояния. Оно имеет свойство исчезать, откатываться. Например, состояние жабки. Сновидение - превращение в жабку. Сталкинг это быть жабкой. Но есть ещё Сталкинг сталкеров - сознательное возвращение обратно из любого мыслимого и немыслимого состояния.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

33

Re: Искусство сновидения

Тональ України

Колись на лавці у Мехіко, Дон Хуан показав Карлосу на індіанців, що спустилися з гір. Він покликав їх, привітався, запитав як справи. Індіанці відповіли, що добре. Вони брати і  спустилися з гір в місто в пошуках щастя. Дон Хуан дав їм грошей і побажав знайти своє щастя. Коли ті відійшли, він сказав, що вони діти. В них дитяче бачення світу. Він дав їм грошей, бо сьогодні індіанці - це ті, хто втрачає. Починаючи від Конкісти, індіанці втрачають свій світ. Сьогодні їх світ дуже кволий.
   Як прийшли іспанці, вони почали руйнувати світ, який знали місцеві. Магів почали переслідувати в ім'я католицької церкви. Більшість винищили, але деякі змогли вижити. Вони навчилися ховати свій світ у потойбічному,  стираючи кордон між ними. Іспанці цього не помітили. Бо потойбічне не є частиною їхнього світу. Головне, що знико атрибутивне ритуальне поклоніння давнім культам. Це явище отримало назву Сталкінг. І дійсно, сьогодні Латинська Америка є дивним поєднанням  собору і чаппаралю за ним, віри в Св.Марію Гваделупську та магії. Цей світ можна знайти у Борхеса.
  Стан має властивість зникати, відкочуватись, бути неконтрольованим. Сталкінг - це контроль. Якщо снобачення - це перетворення на жабку, то сталкінг - це бути жабкою. Але є ще сталкинг сталкерів - повернення назад з будь-якого мислимого та немислимого стану.
  Українці чимось нагадують цивілізацію ацтеків. Вони теж втрачають свій світ, починаючи від занепаду Січі та розвою урбаністичних процесів з 1861 року, скасування кріпацтва. В 20ст урбанізація посилилася особливо в часи індустріалізації. Місто - це новий спосіб комунікації між людьми. Місто знищило Звичай як тональ українців. Передвідчуття кінця ми бачимо в Лісовій пісні Л. Українки та в Пропалій грамоті в очах Миколайчука. Українці втрачають свій Світ (тональ). Це ж і є ота Земля українців, яку цінували і так боялися втратити.
https://pbs.twimg.com/profile_images/942484539225640960/tud8k5nx.jpg

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

34

Re: Искусство сновидения

Стародавня козацька легенда, знайдена в архіві знаменитого козака і кобзаря, учасника українських визвольних змагань Василя Ємця:

“Є така повідка, що, в часі збурення Запорозької Січі, характерник отаман Дженджелій не захотів піддатись москалям і рівно ж не хотів іти під Турка за Дунай. Він зібрав 300 запорожців і пішов з ними світ за очі. Коли запорожці прийшли до гори, прощаючись навіки з Рідним Краєм, їм вийшов якийсь дід назустріч і запитав:

– Чого прийшли сюди ви, діти?

– Січ нашу москалі спалили, зруйнували, волю задушили і Козацьку Мати-Україну в кайдани закували. Тож, нема де нам подітись. З москалями нам не жити й до бусурменів іти в прийми серце не лежить. Нехай камінням краще станем!

– Так відповів за козаків отаман Дженджелій.

Кремезна постать діда розігнулась, його вже згаслі очі заіскрилися вогнем, зітхнув старий та й каже:

– Скидайте, діти, ваші шаблі та всі до одного.

І здіймали мовчки запорожці дамаські шаблі, що тисячі голів ворожих постинали й на купу перед дідом їх зложили. Поглянув дід навколо, очі вгору зніс – і полумінь велика спалахнула. Стопилися шаблі в огні, неначе б то не криця була, лишень віск.

От розгорнув дід попіл і вздріли всі великий меч, з обидвох боків гострий та блискучий, але тяжкий, тяжкий.

– Попробуйте-но, діти, хто з вас цей меч здолає підіймити! – озвався стиха дід. І пробували всі, та силкувалися, але для кожного він був тяжкий.

– А нумо, пішліть гінців за річку, за Дунай, чи не знайдеться козарлюга, що зможе зрушити цього меча.

Гінці, як вітер, полетіли, і ось на конях швидкокрилих Братерство Січове прийшло з-за Тихого Дунаю.

– Попробуйте-но, діти, хто з Вас цей меч здолає підіймити! – озвався
стиха дід.

І пробували всі та силкувалися, але для кожного був він тяжкий.

– То шліть гінців на Кубань, бо й туди пішла козацька запорозька сила.

Соколами полинули гінці, і на братній голос озвалося й присунуло Козацьке Товариство з-над Кубані.

– Ну, що ж? Пробуйте і ви цього меча зрухнути! – озвався знову стиха дід.

І пробували всі та силкувалася, але для кожного був він тяжкий.

– Ой, бачу, дітки, що нема такого межи вами, хто б подолав цей меч один підіймити! – промовив сумно дід.

– Повідь, дідусю, нам, а хто ж його підійме і хто з ним зможе воювати? – спитав отаман Дженджелій.

– То буде, сину, козак з козаків, якого ще не бачив світ!

– А як же буде зватись він? – спитав ізнову отаман Дженджелій.

– То буде, сину, з поміж лицарів могутній лицар, ще незнаний. Цей меч в його руках пером легеньким стане. Ним волю він здобуде, і лише тоді всміхнеться радісно стара Козацька Мати-Україна.

– А як же буде зватись він? – отаман знову запитав.

– ЄДНІСТЬ буде йому ймення. Коли у боротьбі з’єднається брат з братом, коли серця в одно зіллються, коли запроданці й зрадники переведуться! – прорік востаннє сивий дід і крізь землю провалився.

А навкруги все зашуміло, загуло: ЄДНІСТЬ!

– ЄДНІСТЬ! Як грім в степу Дніпровім покотилося, відбилося луною об Кавказ і за Карпатами озвалось: “КОЗАЦЬКА ЄДНІСТЬ!!!”

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.