26

Re: Какой должна быть страна?

от напрыклад
бэзкоштовна якисна освита...гроши звидкы?
алэ

если посчитать сколько денег уходит на содержание детской комнаты милиции, содержание в детских колониях и ущерб от детской преступности

образование дешевле
не говоря о том что здоровее

Умеющий что-нибудь, да хоть что нибудь сделает. Характерство

27 Отредактировано Аркаим (04.11.2014 19:42)

Я саме читаю уривки з книги згаданого Лі Куан Ю.

«Не хвилюйтесь за Сінгапур. Мої колеги та я раціональні люди при здоровому глузді навіть у важкі для нас часи. Ми будемо зважувати всі можливі наслідки, перед тим як зробити будь-який крок на політичній шахівниці…»

І таки зробив - перетворив бідний Сингапур у країну, що займає одне з перших місць у світі по НЕкорумпованості (а проблема була величезна на той час)!

"Как-то, когда премьера спросили, с чего начинать реформы, он ответил: «Начните с того, что посадите трех своих друзей. Вы точно знаете за что, и они знают за что».

Ряд министров и высших чиновников, уличённых в коррупции, были приговорены к различным срокам заключения, либо бежали из страны, либо покончили жизнь самоубийством (так случилось с министром социального развития, пойманным на взятке в размере 315 тысяч долларов. Прежде чем передать его прокуратуре, с ним с глазу на глаз переговорил премьер. После этого проворовавшийся министр пришел домой и наложил на себя руки)."

Читаю і помічаю паралель між Сингапуром і Україною. Щось є... Україна - це великий Сингапур у 60-х. Нам теж треба для початку Свого диктатора, щоб перестріляв і пересаджав корупціонерів та злодіїв, зробив низку креативних реформ (а не тих показух, що нині) і створив умови для розвитку мерітократичної держави. Мерітократія - це майбутнє, до якого далеко. Але  порозмірковувати над цим можна smile

А ось ще одна промовиста паралель:

Сингапур був частиною В.Британії. А потім деякий час - Федерації Малайзія. А потім - незалежність і суверенітет, що сприйнялися дуже важко:

"«Для мене це момент душевних мук. Все моє життя, все моє доросле життя, я … я вірив у малайзійське об'єднання та спорідненість двох наших держав. Ви знаєте що ми, як люди пов'язані географічно, економічно та споріднені ментально … Це буквально зламало все на чому ми стояли … Сьогодні, я , Лі Куан Ю, як прем'єр-мінстр Сінгапуру уповноважений заявити та проголосити від імені простих людей та уряду Сінгапуру, що починаючи з цього дня, дев'ятого серпня тисяча дев'ятсот шістдесят п'ятого року, Сінгапур назавжди залишатиметься суверенною, демократичною та незалежною державою, заснованою на принципах свободи та справедливості та буде домагатися фінансового благополуччя та щастя громадян у найбільш справедливому та рівному суспільстві.»"

Тут можна почитати епізод з мемуарів Лі: http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/36049/
І я раджу - щоб побачити скільки роботи попереду, якщо прагнемо розвиненої України.

28

Благими пожеланіями вимощена дорога в ад. Це точно

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

29

я би сказала: дорога в рай тягнеться через пекло.

30

Монако
http://nikitskij.livejournal.com/449713.html

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

31

Тандем «подлецы-дураки», как ведущая функциональная связка, в примитивном обществе
http://politiko.ua/blogpost120111

Світломир

32

AleksandrSokolov пишет:

Спасибо. Было очень интересно почитать.

Вы про книгу Муаммара Каддафи ?)

33

Естественно, что хотелось бы жить в стране богатой и обеспеченной, где люди все дружелюбны и сплочены общей идеей, а не так, когда человек человеку - волк.

34

Фінансові установи країн Європи та
США негайно відмовити в
обслуговуванні бізнес-структур , які
можуть належати політичному діячеві
Президентові України Віктору
Януковичу, його сім’ї, зокрема сину
Олександру Януковичу, та їх партнерам.
Нижче ми надаємо опис бізнес-
інтересів та бізнес-схем президента
України, його сім’ї та близького
оточення, включаючи перелік
компаній, яким потрібно заблокувати
доступ до міжнародної фінансової
системи.
Цей опис не є вичерпним та постійно
оновлюватиметься силами
громадських активістів, аналітиків,
юристів та журналістів-розслідувачів.
Ми висловлюємо щиру подяку
інфографік-дизайнерам, програмістам,
візуалізаторам, перекладачам,
журналістам-розслідувальникам і
багатьом іншим людям.http://dolan.biz.ua/uploads/files/image/ft_100.png

35

В которой хочется жить , а не умереть.

Чтобы жить — нужно меняться и пробовать что-то новое.

Наверное, "эксперты" не совсем вникают в суть патриотизма, который все же должен быть основной идеей любого государства.

37

ну живут же люди в других странах намного лучше... и сказать что у них две головы.. нет.. больше рук.. тоже нет.. может это все наш минталитет?

38

Сколько ж воды утекло с начала темы smile

39

а жить стало еще веселее...