1

Тема: Книга Істини. Апокаліпсис. Друге Пришестя.

http://book-of-truth.com/img/theme/book.png
http://book-of-truth.com/

Книга Істини містить послання, передані візіонерці Марії від Божого Милосердя, Пресвятою Трійцею та Дівою Марією. Вона отримала понад 1650 послань, починаючи з 9 листопада 2010 року до 6 травня 2015 року. Марія є лише письменником - Бог є автором.
Книга Істини це останнє і найбільше пророцтво всіх часів, а Марія від Божого Милосердя названа пророком останніх часів. Розкривається зміст Одкровення і події перед Другим Прешестям, зокрема про відступництво в церкві і лжепророка, про Третю Світову війну, про голод, знак звіра, про антихриста і його обман, про Новий Світовий Порядок і Єдину світову Церкву, про три дні темряви, про Нову Єру Миру. Також розкривається багато Таємниць віри і Світу. Повідомляється про особливу подію - Попередження, що має відбутися в останні часи, для очищення людства.
Книга Істини має на меті єдину ціль - спасіння душ. Для цього через послання передані світові молитви Небесного походження - молитви Хрестового Походу, Печать Бога Живого та медальйон Спасіння для захисту Божих дітей. В посланнях також міститься багато повчань.
Книга Істини це так книга, що згадується в Біблії, в Книзі Даниїла (Дан. 10,21; 12,4-9)
Брошура для ознайомлення: http://book-of-truth.com/ua/download/big-warning-ua.pdf
Книга Істини: http://book-of-truth.com/ua/download/book-ua.pdf
Богові Слава. Нехай поширюється Істина на спасіння людям.

2

Re: Книга Істини. Апокаліпсис. Друге Пришестя.

и сразу скиньте ссылу на ее разоблачение. если вам не трудно

Умеющий что-нибудь, да хоть что нибудь сделает. Характерство

3

Re: Книга Істини. Апокаліпсис. Друге Пришестя.

Наверное у ТС нет такой ссылки.