1

Тема: Через 12 років два мільярди людей помруть через мобільні телефони

Число кажется приувеличенным, но всё же.

За останніми даними, отриманими з Австралійського НДІ здоров'я (Australian Health Research Institute), до 2020 року одна третина населення земної кулі помре з діагнозом "рак". Про це повідомляє "РС News".

Наголошується, що уражені будуть вуха, очі і головний мозок. Такий висновок зробили вчені, які все-таки довели шкоду електромагнітного випромінювання від мобільних телефонів, підстанцій стільникового зв'язку і переносних антен.

Ці дані отримали офіційне підтвердження і у Всесвітній Організації Охорони здоров'я. У підготовленій інститутом доповіді як приклад приводять наукові дані Організації з ядерної безпеки Фінляндії.

Учені виділяють симптоми і чинники ризику «раку мобільних телефонів», як тепер називається це захворювання.

Серед них — нездужання, безсоння, депресивні стани, підвищена збудливість, головні болі, знесилення, високий кров'яний тиск, проблеми порушення ДНК тощо.

За рекомендаціями фахівців, стільниковий телефон повинен використовуватися лише в екстрених випадках і не бути заміною стаціонарним апаратам, а дітям до 16 років використання «мобілок» взагалі протипоказано, так само як і вагітним жінкам.

link

2

Re: Через 12 років два мільярди людей помруть через мобільні телефони

Как только появились телевизоры-ученые в один голос "увещевали",что излучение от экрана опасно.,портится зрение,повышатся внутр.черепное давление-телевизоров меньше не стало.Вспомните какие заявления делались про компутеры-голос "вопяющих"в пустыне всё тех-же ученых нерасслышать из-за гула систем.блоков.Все это выглядит как очередная акция"давайте дружить против ......"в данном случае- против мобильников.Я не собираюсь утверждать,что они безопасны,я даже согласна с учеными-технический прогресс отбрасывает развитие человечества(как вида)с каждым изобретением НАЗАД,приводит к необратимым изменениям в организме.НО ...Я работаю за компутером,дома стоит телевизор,"чудо враждебной техники"мобильник есть у всех моих родствеников и у меня(любимой),а ученым могу пожелать крепкого здоровья для изучения всяких "вредностей"

Чем больше узнаю людей,тем больше я люблю животных

3

Не могу утверждать что электро-магнитные волны безвредны. Хочу просто привести пример оборудования которое окружает меня, да наверно многих из вам в офисе:
На столе лежит мобилка - випромінює мікрохвилі, котрі мабуть шкодять моїй голові
У ребят в соседних кубиках мобилки - вони теж випромінюють оті самі хвилі, моєї смерті схотіли гади.
Возле офисного стационара стоит голубозубое ухо - оті блакитні зубки теж випромінюють і гадають як мене за голову вкусити
На столе стоит лапоть с Wi-Fi и под подвесным потолком висят невидимые, но зловещие Wi-Fi передатчики на весь офис - як з кулемету луплять, вороги кляті
Под столом жужжит комп - шо не знаю, але шось оте капосне страхіття там таки випромінює
А за окном, среди зелени и поющих птиц вражески притаились стационарные антенные вышки, на которых кроме сотовых висит ещё куча других излучателей и покрыли они замлю-матушку от края до края - куди тікати люди добрі? Шо на Аляску чи до озера Байкал? А там теж уже стоять антени.
Вывод: либо надо вырубить одним махом всё что вокруг чего либо излучает, одеть лапти и поменять профиль работы на пахаря, либо расслабиться и жить... у-у-у-у... кстати, новый iPhone вышел!
А если серьёзно, что можно предпринять чтоб защититься от вредных излучений? Излучения кругом и мы в них просто купаемся. та же мобила фонит пока висит на поясе или болтается в сумочке. Куда деваться?

-- Мой Бог меня рабом не называл!

4

Куда деваться?

Подалі від цивілізації. Більшість хвиль що пронизують нас кожної секунди винонують роль зв'язку однієї людини з іншою. Тому, як казав Петров, замість цих технічних милиць краще розвивати свій біологічний потенціал. Розвиватись у всіх напрямках, у тому числі розвивати можливість передачі думки на відстанні. Так, це набагато складніше і довше ніж піти купити нову мобілку і набрати необхідний номер, але й набагато корисніше й приємніше.
Згадалась реклама з якогось комедійного фільму: "Телефон - пристрій який об'єднує вас з людьми... які теж мають телефон" wink

5

Подалі від цивілізації звучить дуже привабливо, але я оцю ідею втілити у життя?
Що нам, усім одягти сорочки вишиванки, дідові лапті, узяти в руки плуга та перейти на натуральне господарство?
Я можу згадати ремесло своїх предків - столярство, можу і звіра вполювати, але то ж буде регрес цивілізації, та і культури мабуть теж. Ми з вами зараз спілкуємось незважаючи на відстані, кордони і часові пояси. Ділимось думками за хвилини після відправки отримуємо повідомлення. Якщо ми усі відмовимось від цивілізації, то не стане нічого. Якщо вірити що наші предки прилетіли на цю землю з інших світів, то треба і повірити в те що хтось із них винайшов пристрої щоб отак літати, хтось зробив високоякісні сплави і хтось виробив усе це на якомусь заводі. Може і є способи телепатичного спілкування, але у нас цих знань нема. Як з лісу або із села Жмеринка, де не існує інтернет, де нема машино-будувального заводу, і де електрики теж нема, як звідти можна побудувати оту Вайтману, або навідь відіслати відповідь на це повідомлення? Якщо хтось знає як телепатично звязатись з інтернетом і шаритись по серверам або навіть просто думки один одному переслати, навчіть мене будьласка. А доки такого ми не вмієм, то доведеться розробляти нові мобілки, шукати більш безпечні частоти і ідти таким шляхом. Якщо я щось не розумію, або пропустив, скажіть. Може і мене осяє...

6

Slavko пишет:

Подалі від цивілізації звучить дуже привабливо, але я оцю ідею втілити у життя?

Находячись в цивілізації, заробляєш гроші, купляєш землю, будуєш/купуєш житло і живеш smile Нічого складного, тільки треба час щоб заробити або ще якимсь чином отримати землю.

Slavko пишет:

Що нам, усім одягти сорочки вишиванки, дідові лапті, узяти в руки плуга та перейти на натуральне господарство?

Плуги в руки це жорстоко, для цього є коні.

Slavko пишет:

Я можу згадати ремесло своїх предків - столярство, можу і звіра вполювати, але то ж буде регрес цивілізації, та і культури мабуть теж.

Чому регрес, регрес чого? Як це ти бачиш?

Slavko пишет:

Ми з вами зараз спілкуємось незважаючи на відстані, кордони і часові пояси. Ділимось думками за хвилини після відправки отримуємо повідомлення. Якщо ми усі відмовимось від цивілізації, то не стане нічого. Якщо вірити що наші предки прилетіли на цю землю з інших світів, то треба і повірити в те що хтось із них винайшов пристрої щоб отак літати, хтось зробив високоякісні сплави і хтось виробив усе це на якомусь заводі.

Так, читаючи вєди та інші книжки там багато сказано про те що хтось з відкись прилетів, але там жодного слова про мобільні телефони чи інші засоби зв'язку. Одне з трьох, або воно їм не було так потрібно (що мало вірогідно) або володіли можливістю передавати думки на відстань без всяких пристроїв, користуючись тільки своїм тілом, розумом і душею.

У тому-то й справа, що більшість оцивілізованих людей не бачать як це можна жити без інтернету, телефону і інших технічних милиць. Простий приклад,
треба: пересування на великі відстанні
винайшли: автомобіль
-: може заламатись де завгодно, потребує паливо (енергію) що видираємо із землі неймовірними кількостями, не може пересуватись де завгодно по простій землі, потребує безліч доріг, що теж виснажує землю, потребує мазут/смолу, щебень і т.і. на асфальт, забруднення навколишнього середовища газами й важкими металами, потребує багато заліза на запчастини, безліч мазуту та вугілля на пиплавку, яка теж забруднює атмосферу, також системи очистки на заводах забрудньюють річки підземні води, і так далі.
+: робить те для чого призначений десь на 70%
таке невеличке призначення і вже так паскудить нашу землю. Що ж дав людині  автомобіль? Людина почала меньше думати, у тому сенсі, що почала менш якісно планувати свій час, навіть невеличкі відстані долаються на автомобілі, тому рухливість м'яз знижається, кожен раз проїзжаючи у автомобілі, людина ковтає безліч вихлопів від інших машин що містять букет із канцерогенів, важких металів, приправлених ядкими газами.

Любий інший "корисний" пристрій можна описати за аналогією і подивитись на плюси та мінуси. Щодо мобільних, то можливість в будь який час дозвонитись до іншої людини так само атрофує наші телепатичні можливості, як автомобіль атрофує м'язи того хто постійно користується автомашиною.
Доречі, нещодавні (хе-хе) сенсаційні відкриття вчених довели що людині потрібно самий !мінімум! дві години ходьби за неділю для нормального функціонування організму. Три години для того щоб не старіти так швидко і чотири для того щоб мозок отримував достатну кількість кисню для свої нормальної роботи. Так що робіть висновки, що вам важливіше, машина, мобільний, чи здоровья вас та ваших рідних.

Slavko пишет:

Якщо хтось знає як телепатично звязатись з інтернетом і шаритись по серверам або навіть просто думки один одному переслати, навчіть мене будьласка. А доки такого ми не вмієм, то доведеться розробляти нові мобілки, шукати більш безпечні частоти і ідти таким шляхом.

Більш безпечних частот не існує, є частоти, вплив яких на живі організми ще не дуже добре вивчено. Все кругом є коливання, і тому інородні (штучні), негармонійні коливання завжди будуть приносити шкоду живим істотам

7 Отредактировано Slavko (19.08.2008 21:22)

Чудово Свистун! Купуємо коней, запрягаєм їх в плуг або в бричку і маємо екологічно чистий транспорт і тягову силу. Ти колись у селі жив? Корову хоч раз доїв? А ти в клуні прибирав за отими конями або коровами? Невже ти гадаєш що як ти цілий день з хазяйством отим попораєшся то наприкінець дня тобі ще захочеться про інші світи думати або турбуватись? Я не думаю що тобі стане часу щоб сидіти вечорами з сусідами і креслити конструкцію нової вайтмани.  А боги до нас теж не на конях приїжали.
У тебе а у селі без звязку з рештою світу та новин ти почнеш відчувати себе в ізоляції. Через рік взвиєш вовком.
Тобі шоб від села до села доїхати у бричці стільки часу займе що то для тебе кожна така поїздка як пригода буде. А що робити як коник захворіє? Такє теж трапляється. Лікувати будеш, а то може бути не дешевше і не швидше ніж ремонт машини. У бричці їздити весело але в дощ і коли холод собачий, їхати у сухій і теплій машині з кавою в одній руці і з кермом у другій приємніше і простудитись менше шансів.
Автомобілі вдосконалюються з кожним роком і вже є і електричні і водородні двигуни. Їх навіть вже почали випускати.
"володіли можливістю передавати думки на відстань без всяких пристроїв, користуючись тільки своїм тілом, розумом і душею." - може вони так і спілкувались, але ніхто не з тих кого я знаю так не спілкується. Я навіть не можу пригадати щоб мені хтось розповідав шо прадіди або прапрадіди наші один одному думки кидали. Якщо ти такє вмієш, навчи. Усі будуть тільки раді і мобілки повикидають, а так, я навіть не можу серйозно сприймати заяву що мобілка "так само атрофує наші телепатичні можливості". Ми не можемо атрофувати щось чого не маємо.
А от мязи я треную і недивлячись на те шо машину маю. Зранку біля хати ніхто бігати не забороняв (7-10км), з собаку вигуляти двічі на день (2км), у спорт залі залізо покидати тричі на тиждень, на вихідних крос на 16км. Мій мозок отримує вдосталь кисню, дякую, а завдяки тому що я швидше доберуся на роботу і з роботи, або куди мені треба, у мене буде більше часу на інші речі.
А відносно коливань, я не знаю який, наприклад негативний вплив від радіо хвиль.
На мою думку не можна і не потрібно відрікатись від технічного прогрессу. Все має розвиватись гармонійно.

8

По перше, де це я таке казав що треба відмовитись від технічного прогресу? Я тільки за, нехай розвивається, нехай технічні винаходи допомогають нам у житті, але не знищують природу та її ресурси. Якщо буде винайдена машина що може їздити на енергії сонця, вітру чи ще чогось, переключатись у потрібний режим споживання енергії та накопичувати її у аккумуляторі і буде мати великий ККД, то це буде вважатись дійсно корисний винахід. А той сучасний, так званий "технічний прогрес", заснований на жорсткому матеріалізмі - це не прогресс, а уповільнене самогубство.
От ти вже вдруге згадав про вайтмани, невже ти гадаєш що наші пращури мали такий же матеріалістичний світогляд і змогли створити такі високотехнологічні кораблі? Ні! Тим хто дивиться на світ де є тільки матеріальне, велика істина ніколи не відкриється!

Slavko пишет:

Автомобілі вдосконалюються з кожним роком і вже є і електричні і водородні двигуни. Їх навіть вже почали випускати.

Ну добре, електричні двигуни, приїздиш на заправку, отримуєш енергію у вигляді електрики, а вона-то звідкіля береться? Ти знаєш яку кільксть води потрібно для охолодження уранових стержнів на атомних єлектро станціях? А вона потім іде у ріки, у грунтові води і все розноситься по землі. Я вже не кажу про поховання ядерних відходів. А якщо увесь світ перейде на такі машини, то таких станцій знадобиться неймовірна кількість, і ми знову все зіпсували, маємо машини, але не маємо здоров'я.

Slavko пишет:

"володіли можливістю передавати думки на відстань без всяких пристроїв, користуючись тільки своїм тілом, розумом і душею." - може вони так і спілкувались, але ніхто не з тих кого я знаю так не спілкується. Я навіть не можу пригадати щоб мені хтось розповідав шо прадіди або прапрадіди наші один одному думки кидали. Якщо ти такє вмієш, навчи. Усі будуть тільки раді і мобілки повикидають, а так, я навіть не можу серйозно сприймати заяву що мобілка "так само атрофує наші телепатичні можливості". Ми не можемо атрофувати щось чого не маємо.

Маємо-маємо wink Звичайний приклад, чи було в тебе таке, ти сидиш у дома і щось ні з того ні з сього пригадав старого товариша, а через декілька хвилин він тобі дзвонить на мобільний (через який всі скоро поклеють ласти:)), або стукає у двері. Ніяка сучасна наука тобі не зможе цього пояснити їхніми ж науковими методами, бо там тільки матеріалізм. А якщо ти дійсно захочеш розвивати інтуіцію, передбачування, телепатію, та інщі так звані парапсихологічні здібності, то на це піде не один рік.

Slavko пишет:

А от мязи я треную і недивлячись на те шо машину маю. Зранку біля хати ніхто бігати не забороняв (7-10км), з собаку вигуляти двічі на день (2км), у спорт залі залізо покидати тричі на тиждень, на вихідних крос на 16км. Мій мозок отримує вдосталь кисню, дякую, а завдяки тому що я швидше доберуся на роботу і з роботи, або куди мені треба, у мене буде більше часу на інші речі.

Це добре, але ж я казав не про тебе особисто, а про більшість людей.

Slavko пишет:

А відносно коливань, я не знаю який, наприклад негативний вплив від радіо хвиль.

Ось тобі простий як двері науковий погляд на це http://www.teammohr.de/elek.php?l=ru_
Якщо подивитись на те ж саме питання під кутом не матеріальним, а хоча б інформаційним, то кожна інформація у будь якому вигляді несе свою енергію, а я не думаю що по радіо з ранку до ночі пересилається побажання здоров'я та щастя всім людям.

Slavko пишет:

На мою думку не можна і не потрібно відрікатись від технічного прогрессу. Все має розвиватись гармонійно.

Ну я вже все сказав вище smile

9 Отредактировано Slavko (20.08.2008 19:35)

Свистун пишет:

А той сучасний, так званий "технічний прогрес", заснований на жорсткому матеріалізмі - це не прогресс, а уповільнене самогубство.

Свистун, я вважаю що прогресс у цілому іде нормально. Так, темні сили тормозять його як можуть останню тисячу років. Прикладами тому була інквізиція, та і нинєшнє заторможення розвитку альтернативних двигунів для авто і альтернативних видів енергії. "И всётаки она вертится!" Хоч і шкідливий для навколишнього середовища, але двигун внутрішнього згорання зробив свій корисний внесок у наше життя - допоміг людям ідти далі та швидше. Пройде ще декілька років і його повністю замінять на інші типи. Це вже почалося! Атомні електро станції, хоч і наробили лиха у Чорнобилі, але зробили свій позитивний внесок у наше життя, і ще роблять. До речі, у сполучених штатах технології цих станцій пішли набагато далі уперед, їх зробили набагато безпечнішими ніж те шо зараз існує в Україні. Старі станції було модернізовано або зачинено. Проте, я погоджуюсь що треба шукати нові засоби видобуття енергії. До речі, пропоную подивитись фільм про Миколу Тесла: http://rutube.ru/tracks/20956.html?v=68 … 4b5c9b3d9a
Там говориться про добування енергії із повітря. Там дуже цікаво говориться про те як він винаходив нові технології і звідки брав ідеї.

Свистун пишет:

...пригадав старого товариша, а через декілька хвилин він тобі дзвонить на мобільний... ...якщо ти дійсно захочеш розвивати інтуіцію, передбачування, телепатію, та інщі так звані парапсихологічні здібності, то на це піде не один рік.

Я повністю згоден що треба шукати засоби і розвивати телепатичні здібності і технології. Але на сьогодні ми не можемо викласти на стіл навіть чітко науково доведенну теорію про такі можливості, я вже не говорю про програму навчання цьому. Отже доводиться користуватись тим що маєм і вдосконалювати засоби такої технології.

Свистун пишет:
Slavko пишет:

А от мязи я треную і недивлячись на те шо машину маю. Зранку біля хати ніхто бігати не забороняв...

Це добре, але ж я казав не про тебе особисто, а про більшість людей.

Я не хотів тут хвалитись, вибачаюсь. Я привів себе у даному разі як приклад. Власне здоровя і життя, то власна справа кожного. Я дуже раджу усім хто читає оцю усю писанину серйозно переглянути своє ставлення до здоровя і уділяти поліпшенню останнього свої сили і час. Якщо цього не робити, то можна не хвилюватись ні за шкоду мобільних телефонів ні за шкоду нічого іншого. Скоріш за все, радіо хвилі не встигнуть вас вбити. Їх опередить інсульт, інфаркт, або ще якась халепа у яку ви самі себе заженяєте. Я б був дуже радий якби більше людей почало слідкувати за тим ЩО вони вживають у їжу і приділяло вдосталь часу спорту. Я бажаю вдачі у цьому всім! Як казажуть, в здоровом теле - здоровый дух!

Свистун пишет:

я не думаю що по радіо з ранку до ночі пересилається побажання здоров'я та щастя всім людям.

Якщо підходити до питання хвиль з точки зору енергії яка переноситься інформацією, як у фільмі "Великая Тайна Воды", то треба їхати жити дійсно у тайгу. А може заборонити усі радіо станції, мобільний звязок і електроенергію разом? Шо тоді трапиться? Ото буде прогресивний крок на 100 років назад! smile

10

Slavko, ну я бачу ми з тобою дивимось у схожих напрямкх, але як я розумію, ти більше покладаєш надії на розвиток людства через технократію, а я більше через духовність.

11

Людей готовят к глобальному пиз..цу. Смотрите -
http://www.youtube.com/watch?v=PieYB5ML … re=related

http://www.youtube.com/watch?v=zn_Zn1Jx … re=related
"А откуда у вас деньги?")
"А бог дает"))))