226

Re: Украина...

Крук пишет:
serg_od пишет:

о каком климате речь?все хотят быть менеджерами,юристами,но нито не хочет сам трудится физически,а темболее брать на себя ответственность и риски...вот такие вот потом лишенные работы интелектуалы переходят в разряд п...ов-теоретиков ничего не смыслящими в жизни...туда же и нынешних врачей с учителми(большинство)...

Крук пишет:

хотіти і бути це різне. в Україні насправді дуже сильна нестача якісних менеджерів середньої та вищої ланки тому практично всі великі компанії їх імпортують sad.
наша пост-радянська система професійної освіти досі просто неспроможна їх готувати. управлінців готують люди з совковим менталітетом.
а потім ми розводимо руками що "збиткові підприємства" і безвідповідальне керівництво. янукович та азіров - це яскравий приклад відчизняної підготовки управлінців.

К примеру компании Метро кеш енд керри,в которй я якобы не работал...сейчас практически все директора ТЦ -  это наши...раньше было не так. сейчас так. Совет директоров иностранцы...аж 5 человек или уже 4 стало. я вообще не про это говорил,а про то,что никто ручками работать не хочет,ответственность брать не хочет,все ждут что кто то создат им климат,условия,кто то ,но не они...даже вот ты...так и не дал мне ответ,кто это все сделает и как...точно цель у тебя не решение проблемы и поиск выхода,а так...потрындеть...сорри,что на ты...издержки работы в иностранных компаниях...там все на ты.

serg_od пишет:

То,что большие ЗП плотят большие компании-сказка венского леса,ТОП менеджеры получают хорошо(но их еденицы),но рядовые сотрудники больших компаний получают меньше чем малых.

Крук пишет:

це не так. просто зайдіть доприкладу на сайт  hh.ua і подивіться які офери виставляють великі компанії.

попробую с другого бока достучаться...если я начну,допустим, делать мебель. я заработаю больше работая сам на себя или работая на фирму польскую BRW?сраниваем одни и те же позиции...больше перепадет мне с продажи,допустим, бытовой техники,мебели,картошки если я сам продам или если я устроюсь в Метро или Эпицентр?...где человек больше заработает в сфере обслуживания(общепит) открыв свое кафе или работая в МакДональдс?...  я почему то уверен,что сами себя предприниматели на работу не принимают...

serg_od пишет:

Да и вопрос не только в отчисленных в бюджет,но и в ВВП.

Крук пишет:

та ні, питання якраз в тому що надходить в бюджет бо саме з цих РЕАЛЬНИХ коштів (не в корумпованій країні) фінансуються неприбуткові проекти: розбудовується інфраструктура, соціальна сфера, фундаментальна наука, підтримуються соціально незахищені громадяни тощо.

давай из реалий исходить...что делать сейчас...я понимаю,что если б у нас были климат Греции,то можно было б мандарины выращивать

serg_od пишет:

Корпорация-та же империя...неповоротливая,

Крук пишет:

ви не працювали в великій корпорації з цивілізованим (західним) керівництвом.

Предполагаешь или утверждаешь? Я как то раньше к твоим словам посерьезней относился...постоянный умный вид и  постоянная категоричность и безаппеляционность высказываний плюс всезнайство в очередной раз доказывает мне в полной некомпетентности оппонента...

serg_od пишет:

...я могу поездить и на бу-шном БМВ

Крук пишет:

профінансувавши BMW Group smile яка також є транснаціональним холдингом.

я оптимально вложу средства,чтоб больше мог вложить в свое дело и семью...кого финансировать Васадзе или БМВ мне пофиг.

Козак повинен Бога поважати і з чортом товаришувати

227 Отредактировано Крук (14.03.2013 18:49)

serg_od пишет:

...

smile в свій час я також працював на МСС.
це була моя перша робота у великій міжнародній компанії (після МСС я у вітчизняних компаніях вже не працював).
мені пощастило що я працював в час коли більшісь менеджменту (в тч директора ТЦ і деякі управляючі) були іноземцями. було приємно працювати. багато навчився.
але коли почали масово вводити наших "управлінців" все пішло шкереберть і я одразу зрозумів що переріс це -  і пішов далі.

тому я добре знаю різницю між "нашими" та "їхніми" фахівцями smile

за "безаппеляционность высказываний" прошу вибачення тут я щодо вас помилився, але у метро вже не той менеджмент...

serg_od пишет:

..."что делать сейчас..."

українцям домовитися і:
не давати хабарі як на побутовому так і корпоративному рівнях, змінювати владу (протестами, виборами), недопускати вступу до митного союзу, підтримувати фінансово недержавні проекти розвитку громадянського суспільства, вести просвітницьку роботу щодо відповідальності за рідний Народ та Край і так далі. якщо це буде робитися тотально всіма українцями - система буде змушена змінюватися (хоча б заради того щоб адаптуватися для свого власного виживання).

228

Сергод, рахуйте. Якщо вигідніше, то в чому справа.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

Xvojda пишет:

Справа в тому що це провокативне питання, яке можна задати Папі Римському і звинуватити в бездіяльності. В стилі Павліка Морозова.  Але я відповім. Потім задам своє. Добре?

Ваш метод... Что-бы задумался...

Xvojda пишет:

По-перше, я ні з ким не ворогую.

Это вы разумом понимаете, а вот внутри... Не всё так пушисто. Почему-то уверен, что если увидите на трассе "загорающего" водилу с российскими номерами - хрен поможете...

Xvojda пишет:

Я викладаю можливо альтернативну інфу.

Вы ей заваливаете форум. Альтернативная информация написанная на каждом столбе становится истиной. Какой-бы ахинеей она не была.

Xvojda пишет:

Що провокативного в тому, щоб згадати Шевченка 8 березня? Його хтось згадав?

Ничего. Только 9-ого...
По поводу праздников... Про праздник укорочения члена Исуса Иосифовича Христа - почему не вспоминаем? Хвойда, последние 200-300 лет - это почти отвесное пике.
И делать то-же самое в надежде получить новый результат - признак безумства.

Xvojda пишет:

Повернімось до мене. Я працюю в сфері ... Ви задоволені?

Именно так жизнь и проходит... На своей шкуре сейчас это ОХ как хорошо чувствую....
Чувствую, что вот-тот ваш друг-миллионер... Он и будет определять реальность а не заваленный альтернативными версиями форум...
Думайте. Если это хоть как-то входит в круг ваших задач...

Только будущее победит прошлое.

230

Тепер я вам, Нічний Дощ, задам питання. Що саме Вас бентежить в наших дописах? Московитів зрозуміло. Але вас, українця? Ви ходите по землі-крові пращурів, які віддали життя за свій лад-інтерес. Чому ж вас непокоїть доля чужинців? Чому вас не непокоїть ваша доля? Чому 23 лютого чи жидівське 8 березня вам блище ніж 14 жовтня? Чому ви не памятаєте тих хто боровся і вмирав за своє? Чому давайте говорити відверто той хто говорить українською той фашист чи австрієць? Ми фактами доводимо, що це не так. Справа не в російській мові, Вернадський говорив російською, а ЩО  дозволяють собі говорити цією мовою.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

Xvojda пишет:

Тепер я вам, Нічний Дощ, задам питання. Що саме Вас бентежить в наших дописах? Московитів зрозуміло. Але вас, українця? Ви ходите по землі-крові пращурів, які віддали життя за свій лад-інтерес. Чому ж вас непокоїть доля чужинців? Чому вас не непокоїть ваша доля? Чому 23 лютого чи жидівське 8 березня вам блище ніж 14 жовтня? Чому ви не памятаєте тих хто боровся і вмирав за своє? Чому давайте говорити відверто той хто говорить українською той фашист чи австрієць? Ми фактами доводимо, що це не так. Справа не в російській мові, Вернадський говорив російською, а ЩО  дозволяють собі говорити цією мовою.

За любки відповім блище до вечора. Звиняйте за затримку!

232

і працювати-працювати-працювати...ліпше на себе.

Козак повинен Бога поважати і з чортом товаришувати

233 Отредактировано Крук (14.03.2013 14:24)

serg_od пишет:

і працювати-працювати-працювати...ліпше на себе.

це само-собою мається на увазі - бо без цього ніяк.

Xvojda пишет:

Так... Звиняйте за затримку - та і так весь ранок перевів на лайку...
Тепер вам... Пан Хвойда....

По перше торохи розповім про себе... Мати і Тато мої з України... Пересічні селяни, які змогли завдяку своєму розуму і працовитості вирвалися з лагерів-колгоспів і стали вчителькою та науковцем...
Діди та бабусі мої лиха, як ви розумієте, наковтались...  з боку Матері були розкулачені та вислані до Казахстану.... Ні коли не забуду слова бабусі про голодьбу (власну) яка розкуркулювала та гуляла всю зимку а по весні не змогли не засіяти ні зібрати... ото вони озверіли...
з боку Тату син був розумніше та сказав батьку, шо чи розкуркуленя, чи віддати все до колгспу...  віддали все до колгоспу і тому їх не чіпали...
Про голодомор моя родина знає не по чуткам...
Про "три колоски" теж...

Тоді ЯК Я МОЖУ ТАК ДУМАТИ? Так?

Дуже просто. В моїй голові досить клепок щоб збагнути, шо отой ненаситний батіг... Що гуляв по нам і на впростець і в поперек... Є ЛИШЕ БАТІГ... НЕ ЗБАГНУВШИ ПРИЧИН - ПОТРАПИШ У ХАЛЕПУ ЗНОВУ.
Так ось вони! Москалі - кляті!!! Кто з нас кріпаків зробив - москалі... Де по декілько десятиріч у армії служили - у москалів...  Все так... Але... 
- По перше. Рівняти ВЕСЬ НАРОД та казати що всі вони... Відверто кажучи: Більшу ДУРНИЦЮ навідь уявити не так легко!
- По друге... Щось я не бачу виразу безмежного щастя на їх обличах...
Тому така версія не виглядає переконливою, що до мене...

А якщо трошки копнути...

Чому розкулачували? А тому що 3 єевея з двома іржавими наганами пришли та взяли владу... Це вам дивним не здається?  А що до мене - це цілком закономірно!

До цього, по над май-же 900 років їздили, роблячи з нас бидло,  рабів які повинні були тихо не підводячи очей працювати...
Чим їздили? А християнством... Ні! Вони гарні... Духов ні... Як самі кажуть...

А те, що Русь вогнем і мечем хрещена - це для когось новина? А хто не погодився під жида бухнутись... Самі сильні! Саме вони віру пращурів мали відстоювати...
Це зветься негативний відбір...  І так було 900 РОКІВ!!! Звідки візьмуться воїни? Захістники? Що? Козаки!? При всій повагі до них - Це крихти... Блідне відлуння слави пращурів...

Ось і маємо, що коли треба було отих самих христопоських халуєв захистити від 3-х євреїв... А народ вже не піднявся... За що боролись те і отримали... Тому літали з дзвіниць...

Так що... Україна! Кляті москалі... Останні 900-500 років МИ УСІ перебуваємо майже у свободному падінні!!!! А ще-й що з одного, що з іншего боку знаходяться йолупи що пишаються: От ми красивіше падаємо...

Бридко дивитись...

На прикінці кажу вам: Хто не бачить і не намагається побачити закономірністі у житті - ПРИРЕЧЕНИЙ ДУРЕНЬ!
ВСЕ! Пішов спати... Завтра кому "просвітницька діяльність на форумі", а я - працювати!

235

Були ті хто боровся. Та якби не Р. Коваль, то й памяті б не залишилося б.
http://kharakternyk.in.ua/forum/viewtop … 924#p21924

236

Xvojda пишет:

Були ті хто боровся.

... і не їхав в казахстан.

Ночной Дождь пишет:

Це зветься негативний відбір...  І так було 900 РОКІВ!!!

в двадцятих роках полк з новосибірська вирізав половину мого містечка (бо не поїхали в "казахстан" як вівці, перебили всіх місцевих більшовиків і послали до біса радянську владу). і різали не жиди, там їх взагалі не було, а "славяни"... і головне -  повстанці до цього і зброї в руках не тримали це були прості міщани та селяни які не побоялися виступити проти вишколених досвідчених професійних головорізів "росіян". тому тримайте ваш 900-річний  "негативний відбір" при собі і не узагальнюйте за усіх. це ваші проблеми.

Ночной Дождь пишет:

Так що... Україна! Кляті москалі... Останні 900-500 років МИ УСІ перебуваємо майже у свободному падінні!!!! А ще-й що з одного, що з іншего боку знаходяться йолупи що пишаються: От ми красивіше падаємо...

Бридко дивитись...

На прикінці кажу вам: Хто не бачить і не намагається побачити закономірністі у житті - ПРИРЕЧЕНИЙ ДУРЕНЬ!
ВСЕ! Пішов спати... Завтра кому "просвітницька діяльність на форумі", а я - працювати!

та ви все правильно говорите.. цілком підтримую... але є нюанси, можем втратити пильність і в кінці кінців прийняти брехю про Україну як автрійський чи ще там чийсь проект, прийняти тезис про штучність української мови і велисоросість "великоросів" та ще купу моментів... я розумію що можна прожити і без цього, можна з легкість прийняти щось або несприймати взагалі нічого, але якщо незнаєш куди йдеш, то який сенс... так люди перетворюються в загальну біомасу.. таких мільйони... і до чого це призвело в даному суспільстві... починаючи від національної ідеї... ви спитаєте а в чому її практичний сенс... та подивіться на наші вибори... а все тому що немає національної ідеї... людей розділили і давлять як блох... немає спільної думки... можна зробити висновок і піддатись на все що нам пропонують, кажуть що ми малороси чи хохли - погоджуємся аби тільки зарплату платили... і багато хто так зробив... хоча і їм нічого не платять.. а як же честь.. з таким успіхом можна будь що продати і близьких,.. а що далі.. куди цей шлях веде... з"явилось багато нових і старих вчителів які кудись ведуть і щось пропонують.. якщо говорити тільки про словянський світ то їх тут більш ніж достатньо... найяскравіші... Мегре, Левашови, Трихлебови, Хіневичі, Куровскі, Голякови, КОБовці, СПАСівці... і по суті кожен тягне у свою сторону... важко сказати хто з них правий а хто ні... крапки у розборі цих питань ніхто і не поставив... я для прикладу пройшов семінари в Чумаченка і Шлосера але це в більшій мірі практики, причому дуже хороші практики перевірені в житті особисто... а до історії треба докопуватись самому... то ж не сидіти склавши руки... останнього кого почав досліджувать був Хіневич.. дядько неоднозначний, але навіть тут на форумі ніхто точної відповіді не дав.. дуже легко при накалі розмови обізвать одне одного жидом, і не довести розмову до логічного кінця.. от і поговорили.. а сенс.. якщо його Веди є в багатьох моментах сумнівними то в деяких більш практичних речах в нього можна дещо підчерпнути (чисто теоретично якщо він і жид то сам стільки інфи видумать не міг)... Уроки давньословянської мови і харійська геометрія (чиста практика)... ну але приклад навів не для того... втупленість в одну точку багато не дає... я так розумію тут більшість підтримує Голяка, і крок вправо крок в ліво розстріл... якщо на форумі зявляється думка невигідна вам то це тролінг... я звичайно перепрошую але троха секту нагадує.. за таких умов не краще змінити назву форуму... бо тут інших словян неслухають... і адекватні доводи чи відповіді мало хто дає..

Крук пишет:

в двадцятих роках полк з новосибірська вирізав половину мого містечка (бо не поїхали в "казахстан" як вівці, перебили всіх місцевих більшовиків і послали до біса радянську владу). і різали не жиди, там їх взагалі не було...

Шана загиблим. Це лише продовження того негативного відбору. Доречі, жиди май-же ніколи ні кого не різалі власноруч.

Крук пишет:

...тому тримайте ваш 900-річний  "негативний відбір" при собі і не узагальнюйте за усіх. це ваші проблеми.

- По перше, це НАШІ проблемі.
- По друге, як наведений тобою факт спростовує моє баченя?
- По третє, а те, що для локальних карательних акцій завжди використовують загони з віддалених місцевостей, щоб карателі були мінімально близьки до цілей -  це для тебе новина? Кого вони могли прислати для цого?
Даваї Крук... Без юліня... Другий і третій пункт. Без дурниць та відписок. Подумай та дай мені відповідь. Маєш час до вечора.

239 Отредактировано Крук (15.03.2013 13:54)

Ночной Дождь пишет:

- По третє, а те, що для локальних карательних акцій завжди використовують загони з віддалених місцевостей, щоб карателі були мінімально близьки до цілей -  це для тебе новина? Кого вони могли прислати для цого?
Даваї Крук... Без юліня... Другий і третій пункт. Без дурниць та відписок. Подумай та дай мені відповідь. Маєш час до вечора.

1) у мене в родині небуло ніякого "негативного відбору" і тому я українець (я ж не з неба впав?), що очевидно проявляється також і тут на форумі (в мові якою я пишу і у світогляді).
2) міщани та селяни дали бій російським живодерам-головорізам, а вони ж згідно вашої теорії мали за "сотні років" "негативно відібратися" і вже до цього стати покірними загарбникам вівцями.
3) то я ж тут і доводжу більшості з вас, які бубонять весь час про "славян" і "братські народи", що БРАТІВ би не прислали а прислали дійсно ЧУЖИХ для яких українці були вороги яких було легко убивати. і ці ЧУЖІ нікуди не ділися, вони народили і виховали нащадків і далі живуть в тому ж новосибірську.

а тепер і ви дайте мені відповідь, ви коли-небудь чули про каральні полки українців яких відправляли на придушення повстань в росію (поволжя, кубань, далекий схід)?

240 Отредактировано Святослав (15.03.2013 13:52)

Пес Привид пишет:

з"явилось багато нових і старих вчителів які кудись ведуть і щось пропонують.. якщо говорити тільки про словянський світ то їх тут більш ніж достатньо... найяскравіші... Мегре, Левашови, Трихлебови, Хіневичі, Куровскі, Голякови, КОБовці, СПАСівці... і по суті кожен тягне у свою сторону... важко сказати хто з них правий а хто ні... крапки у розборі цих питань ніхто і не поставив... я для прикладу пройшов семінари в Чумаченка і Шлосера але це в більшій мірі практики, причому дуже хороші практики перевірені в житті особисто... а до історії треба докопуватись самому... то ж не сидіти склавши руки... останнього кого почав досліджувать був Хіневич.. дядько неоднозначний, але навіть тут на форумі ніхто точної відповіді не дав.. дуже легко при накалі розмови обізвать одне одного жидом, і не довести розмову до логічного кінця.. от і поговорили.. а сенс.. якщо його Веди є в багатьох моментах сумнівними то в деяких більш практичних речах в нього можна дещо підчерпнути (чисто теоретично якщо він і жид то сам стільки інфи видумать не міг)... Уроки давньословянської мови і харійська геометрія (чиста практика)... ну але приклад навів не для того... втупленість в одну точку багато не дає... я так розумію тут більшість підтримує Голяка, і крок вправо крок в ліво розстріл... якщо на форумі зявляється думка невигідна вам то це тролінг... я звичайно перепрошую але троха секту нагадує.. за таких умов не краще змінити назву форуму... бо тут інших словян неслухають... і адекватні доводи чи відповіді мало хто дає..

если по Хиневичу, то действительно.. не мог... зато, если взять учения московских массонов 20х годов, эзотерику, каббалу, сделанные на компьютере шрифты и ими набрать подправленный под псевдо-древнеславянский вот тот массонский текст... http://slavs.org.ua/forum/post/10913/#p10913 , http://slavs.org.ua/forum/post/10984/#p10984  , то всё получится... особенно , если учитывать выросшее в то время желание многих найти родное...

ну и самое главное, что вы не заметили, зарывшись в "харийскую арифметику" (кстати, если хотите, подарю вам 2й курс, если ещё копаетесь в этом... буду 17го в Киеве , могу вручить), и не заметили, что было написано  на форуме характерник... о том где мы... а мы - в середине/Яру/солнечном сплетении... там крутятся два колеса - Неба и Хлеба... Солнечное и Земное...
Без эл.магн. поля Солнца и Земли человек не может существовать... если кто и космонавты, то максимум в нескольких сотнях километров от Земли... а космонавты-Боги сразу превращаются в объекты больной фантазии.

http://характерництво-спас.укр
Світ стоїть на Правді, якою є сам.
                        характерники, Січ

241

Xvojda пишет:

Украинцев Оренбуржья возмутило, что российские журналисты сравнили Шевченко с Гитлером

http://www.ostro.org/general/society/news/416258/

«Интересный факт: за ненависть Тараса Шевченко к русским фашисты разрешали ставить его портреты рядом с портретом Гитлера и сохранили его памятник в Киеве», - цитирует слова ведущего данного материала «Украинская правда».

«Но откуда у нас взялось такое ярое поклонение русофобу Шевченко, которое мы культивируем из года в год, устраивая месячник его имени? Неизвестно. Зачем нашим детям эти странные и явно чужие кумиры, когда в нашей многонациональной литературе есть, которыми в действительности можно гордиться», - добавил ведущий.

одумалися

http://www.youtube.com/watch?v=2NBaNqiC … embedded#!

242 Отредактировано Ночной Дождь (15.03.2013 19:59)

Крук пишет:
Ночной Дождь пишет:

1) у мене в родині небуло ніякого "негативного відбору" і тому я українець (я ж не з неба впав?), що очевидно проявляється також і тут на форумі (в мові якою я пишу і у світогляді).

Да-да... Я д'Артаньян а все вокруг пи...сы... Знакомая позиция... Рад за вас...
Про уровень ответа не втирайте... Какой вопрос - такой ответ... С совка испытываю непреодолимое отвращение к героическому пафосу и лозунгам... Как вы могли заметить всё больше делам доверяю...
Хотя по поводу этой вашей героической истории... В Хвойде, почему-то, искренность чувствуется... А про вас... Я не Станиславский... Но вот совершенно искренно и откровенно могу сказать: "НЕ ВЕРЮ!". Ну то ваше... По большому счету мне параллельно...

Крук пишет:

2) міщани та селяни дали бій російським живодерам-головорізам, а вони ж згідно вашої теорії мали за "сотні років" "негативно відібратися" і вже до цього стати покірними загарбникам вівцями.

Опять сравниваем теплое с мягким? Сразу поясню... Локальные выбросы с систематикой...
Про нормальный закон распределения слышали? А видели? Ну... И... Не сообразили... Помогу... Важно не отдельные герои, а общее состояние... И к стати... что-бы вы не делали с любой системой она стремится к своему нормальному (в смысле нормального закона распределения) состоянию... Закон Творца. Против не попрёшь...
Если не поняли - спрашивайте... Не стесняйтесь... Я не гордый - отвечу...

Крук пишет:

3) то я ж тут і доводжу більшості з вас, які бубонять весь час про "славян" і "братські народи", що БРАТІВ би не прислали а прислали дійсно ЧУЖИХ для яких українці були вороги яких було легко убивати. і ці ЧУЖІ нікуди не ділися, вони народили і виховали нащадків і далі живуть в тому ж новосибірську.

Про закон нормального распределения уже говорил... Если не проняло - дополню: среди украинцев можно найти пару тысячь отморозков? Как я понимаю нет... Если украинец один и тот сильно занят на форуме...

Крук пишет:

а тепер і ви дайте мені відповідь, ви коли-небудь чули про каральні полки українців яких відправляли на придушення повстань в росію (поволжя, кубань, далекий схід)?

Нет не слышал. Хотя не вижу причин почему украинцев не могло быть в карательных отрядах на кубани или ещё где-то. Не стоит забывать о соотношении сколько было русских и украинцев. Разумеется, российских отморозков было больше в силу большего количества исходного материала.
Кроме того, затратив определённые усилия (это уже к вопросу о причинах, коих вы не хотите или не можете понять), к природным отморозкам можно запросто добавить во много раз больше  идеологические отморозков.

243

Ночной Дождь пишет:

Нет не слышал. Хотя не вижу причин почему украинцев не могло быть в карательных отрядах на кубани или ещё где-то. Не стоит забывать о соотношении сколько было русских и украинцев. Разумеется, российских отморозков было больше в силу большего количества исходного материала.

э-ээээ... как бы Кубань до Хрущева - Украина.

а так правильно, если и карать кого, то самих себя smile

www.характерництво-спас.укр
Ругающие  гневно  встречный  ветер
Словами  грязными,  должны  все  время  помнить,
Что  сказанное  к  ним  опять  вернется.

wind пишет:
Ночной Дождь пишет:

э-ээээ... как бы Кубань до Хрущева - Украина.

а так правильно, если и карать кого, то самих себя smile

Да... В истории не силён... Перепрошую... hmm

245

Да... В истории не силён... Перепрошую... hmm

так за что ж и спор - за знание истории. много раз перекрученой, и продолжаемой перекречиваться...

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

Святослав пишет:

если по Хиневичу, то действительно.. не мог... зато, если взять учения московских массонов 20х годов, эзотерику, каббалу, сделанные на компьютере шрифты и ими набрать подправленный под псевдо-древнеславянский вот тот массонский текст... http://slavs.org.ua/forum/post/10913/#p10913 , http://slavs.org.ua/forum/post/10984/#p10984  , то всё получится... особенно , если учитывать выросшее в то время желание многих найти родное...

ну и самое главное, что вы не заметили, зарывшись в "харийскую арифметику" (кстати, если хотите, подарю вам 2й курс, если ещё копаетесь в этом... буду 17го в Киеве , могу вручить), и не заметили, что было написано  на форуме характерник... о том где мы... а мы - в середине/Яру/солнечном сплетении... там крутятся два колеса - Неба и Хлеба... Солнечное и Земное...
Без эл.магн. поля Солнца и Земли человек не может существовать... если кто и космонавты, то максимум в нескольких сотнях километров от Земли... а космонавты-Боги сразу превращаются в объекты больной фантазии.

я не сперечаюсь з приводу... все може буть правдою. на характерник ін юа я цю тему не досліджував, а на Хіневича потрапив недавно (менше ніж пів року)... але впершу чергу мене зацікавили теми які переплітаються з ось цим http://lah.ru/  (Лабараторія Альтернативної Історії) інших давніх гіпотез які могли б це пояснить я не зустрічав, зазвичай усі родові знання які я досліджував закінчуються ну максимум 10-7 тисячоліттям до Р.Х і то дуже косвено... далі мене зацікавила образність мови, знаків (яка після введення кирилиці втрачена у всіх словянських мовах).. і таж сама образність в геометрії... ПС.. а з магнітним полем цікаво, але якщо уявити такий прилад, який штучно буде підтримувати ось це поле.. імітувати ситуацію на землі... ІМХО (щойно придумав)... тоді як польоти реальні ?

247 Отредактировано Святослав (16.03.2013 12:48)

Пес Привид пишет:

а з магнітним полем цікаво, але якщо уявити такий прилад, який штучно буде підтримувати ось це поле.. імітувати ситуацію на землі... ІМХО (щойно придумав)... тоді як польоти реальні ?

может когда и смогут сделать эл.магн.поле равное такому-же от Солнца и Земли, что вряд-ли, но свойства этого поля не только эл.магнитные... самое главное свойство... Поле Жизни ... по старому - Ярг Весь.

а так... мы и так летим во Весь Просторе на космическом корабле Земля...  без всех этих хлопот...

характерники, Січ

248 Отредактировано anmorgul (24.03.2013 23:27)

http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861385_02.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861358_03.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861380_04.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861383_05.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861415_06.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861425_07.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861480_08.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861453_09.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861514_10.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861492_11.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861492_12.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861473_13.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861553_14.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861535_15.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861581_16.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861549_17.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861574_18.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861625_19.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861593_20.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861661_21.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861670_22.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861683_23.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861654_24.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861665_25.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861666_26.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861711_27.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861698_28.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861671_29.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861708_30.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861684_31.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861743_32.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861734_33.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861741_34.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861761_35.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861768_36.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861805_37.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861852_38.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861882_39.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861866_40.jpg
http://diafilmy.su/uploads/posts/2012-12/1355861378_41.jpg

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

249

http://businessua.com/uploads/images/default/3266_1.jpg
http://businessua.com/uploads/images/default/7814_2.jpg

Кабінет міністрів затвердив єдині зразки бланків документів, які засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особистості.

Це визначено постановою уряду від 13 березня № 185 "Деякі питання виконання закону України" Про Єдиний державний демографічному реєстрі та документах, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус ", передає "Дзеркало тижня".

З дня набрання чинності цієї постанови потрібно ввести виготовлення, оформлення та видачу документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, із застосуванням засобів Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування.

Крім того, Кабмін встановив, що документи, видані до набрання чинності цієї постанови, діють протягом строку, на який вони були видані.

Посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорії А, А1, В і В1, оформлені та видані після набрання чинності цією постановою, є дійсними протягом 20 років з дати їх видачі, інших категорій - протягом 10 років з зазначеної дати.

Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку.

До впровадження та видачі документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, документи оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.

Кабмін доручив Міністерству внутрішніх справ і Державній міграційній службі забезпечити визначення виконавців робіт з виготовлення бланків документів, зразки яких затверджено цією постановою, у порядку та у спосіб, встановлені законами України "Про здійснення державних закупівель" та "Про захист економічної конкуренції".

характерники, Січ

250

Святослав пишет:

http://businessua.com/uploads/images/default/3266_1.jpg

Кабінет міністрів затвердив єдині зразки бланків документів, які засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особистості.

Паспорт громадянина України

Стать/Sex                           Громадянство (?) /...

Цікаво, а що .. може бути в паспорті громадянина України , в графі "громадянство" бути записано - громадянин нігерії, ізраїлю і т.п.   ??

Громадянство/Nationality

з англійської "nationality" інакше перекладається.

Доречі , як відреагує ВО СВобода адже в її програмі є наступний пункт:

І. Влада і суспільство. Докорінне очищення та справедливий лад
...
7. Встановити в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність". Визначати національність за Свідоцтвом про народження або Свідоцтвом про народження батьків, враховуючи побажання громадянина України.

8. Запровадити кримінальну відповідальність за будь-які прояви українофобії.

9. Винести на всенародне обговорення проект Закону про пропорційне представництво в органах виконавчої влади українців та представників національних меншин...

neutral