1 Отредактировано nommus (15.09.2013 19:47)

Тема: Иван Чай - Энергия Вашего здоровья!

Какими же волшебно-целебными свойствами обладает «Иван чай»
* Вяжущее и мощное противовоспалительное
* Болеутоляющее и жаропонижающее
* Успокоительное при стрессах, нервных нагрузках
* Снимает пищевые, алкогольные отравления, отрезвляет
* Ощелачивает, очищает кровь
* Повышает иммунитет
* Восстанавливает силы при истощении
* При гипертонии, атеросклерозе и малокровии
* При подагре и нарушении солевого обмена
* Зарубцовывает язвы желудочно-кишечного тракта
* При камнях в печени, почках и болезнях селезенки
* При внутренних кровотечениях, болезненных менструациях
* Укрепляет корни волос
* Уменьшает интоксикацию при раке
* Помогает избавиться от простатита и аденомы предстательной железы.
* Иван-чай активно действует на мозг, тем самым улучшая его деятельность, память.
* улучшает эмоциональный настрой
* стимулирует деятельность сердца
* выводит из организма тяжелые металлы.
* препятствует накоплению активных радикалов.
* регулирует работу иммунной и эндокринной систем.

Пить целебный напиток рекомендуется для повышения иммунитета, для усиления сопротивляемости организма к инфекциям, для укрепления кровеносных сосудов.
Старый русский рецепт приготовления чая
Положите в заварник по 1 ч.л. на 0,8 - 1 л. заварки иван-чая, мелко нарезанных сушеных
яблок, измельченных плодов шиповника, рябины, натертой морковки, мяты и сушеницы. Залейте кипятком, плотно закройте, оставьте минут на 20. Пейте на здоровье!

Украина, Днепропетровск, Добрый день, наши телефоны : +380 (96) 186-16-18, +380 (50) 561-91-41.

http://ivanchay.com.ua, почта: ivanchay@i.ua.

Всегда рады общению!

ВНИМЕНИЕ !!! ПОЯВИЛСЯ ИВАН ЧАЙ С НАПОЛНИТЕЛЯМИ : ДУШИЦА, МЯТА, ШИПОВНИК, ЛИПА.

СМОТРИТЕ НА САЙТЕ :http: // ivanchay.com.ua

Доставка по всей Украине. Минимальный заказ - 100 грн.

Здравия!

НОВИНКА! С 8.04.2013 г. - выходит новый напиток на основе Иван-Чая  -  "КУПАЛЬНИЦА"   

(в состав входит : Иван Чай, душица, шиповник, липа) и

"БОЯРЫНЯ"  ( Иван-чай, мята,

боярышник). - рекомендуем, очень вкусные и полезные напитки. Цена: 18 грн. за 100г.

Здравия!

2

Re: Иван Чай - Энергия Вашего здоровья!

чай хорош.благодарю.

Козак повинен Бога поважати і з чортом товаришувати

Спасибо, за привлечение внимания к этому напитку, сразу захотелось купить...

"Без дела время проводить – что в пожар дом свой не тушить." Народная поговорка.

4

Спасибо. Здравия Вам и Вашей семье !

5

Сегодня вышел первый выпуск еженедельной  газеты о Иван Чае. Всем желающим бесплатная рассылка электронной и печатной версии. Присылайте заявку на ivanchay@i.ua

Здравия Вам и Вашим семьям!

Хороший чай ))) та його я думаю можна купити на будь-якому ринку де торгують травами ...

7

Пес Привид пишет:

Хороший чай ))) та його я думаю можна купити на будь-якому ринку де торгують травами ...

я сколько искал,копорского нет...зеленый да...черный-отсутствует. То что в нете еще есть-это да,но на базарах мало где...в Одессе я не видел.

"копорского нет...зеленый да...черный-отсутствует" ось тут троха незрозумів.. дочого... але не суть.. у нас в Луцьку Іван чай майже в кожної бабки... 7 грн стаканчик 200гр... "ВНИМЕНИЕ !!! ПОЯВИЛСЯ ИВАН ЧАЙ С НАПОЛНИТЕЛЯМИ : ДУШИЦА, МЯТА, ШИПОВНИК, ЛИПА." - ось цей теж непоганий але дія троха інша.. ІМХО... мені більш подобається "чистий"... як на мене, то до даного переліку плюсів я добавив би : сприяє виділенню тестостерону (можливо помиляюсь).. коли ходив в тренажерку інтенсивно пив... ну і плюс в любовних ділах додає витривалості )))

9 Отредактировано serg_od (22.03.2013 20:01)

Пес Привид пишет:

"копорского нет...зеленый да...черный-отсутствует" ось тут троха незрозумів.. дочого... але не суть.. у нас в Луцьку Іван чай майже в кожної бабки... 7 грн стаканчик 200гр... "ВНИМЕНИЕ !!! ПОЯВИЛСЯ ИВАН ЧАЙ С НАПОЛНИТЕЛЯМИ : ДУШИЦА, МЯТА, ШИПОВНИК, ЛИПА." - ось цей теж непоганий але дія троха інша.. ІМХО... мені більш подобається "чистий"... як на мене, то до даного переліку плюсів я добавив би : сприяє виділенню тестостерону (можливо помиляюсь).. коли ходив в тренажерку інтенсивно пив... ну і плюс в любовних ділах додає витривалості )))

черный-тот же зеленый,но в печи или на солнце выдержанный и потому черного цвета...св-ва те же,но вкус другой. Именно копорский пила Европа...это тож чистый...я так,для объективности пишу...товар не мой,торгуют незнакомые мне люди...я так понимаю,что в стакане наберется грамм 30-40...тож для объективности).

мені важко сказать скільки там грам... я зазвичай брав 2 стакани... мені їх вистачало на місяць, якщо пити два рази на день... для такого чаю ціна смішна.. в сумі виходило 14 грн... ПС... вже менше ніж пів року не купував... якось треба зайти, тим більше весна )) імунітет ослаблений..

11

Пес Привид пишет:

мені важко сказать скільки там грам... я зазвичай брав 2 стакани... мені їх вистачало на місяць, якщо пити два рази на день... для такого чаю ціна смішна.. в сумі виходило 14 грн... ПС... вже менше ніж пів року не купував... якось треба зайти, тим більше весна )) імунітет ослаблений..

треба-треба). я також скоро буду куповати). На здоров`я.

12

Пес Привид пишет:

"ВНИМЕНИЕ !!! ПОЯВИЛСЯ ИВАН ЧАЙ С НАПОЛНИТЕЛЯМИ : ДУШИЦА, МЯТА, ШИПОВНИК, ЛИПА." - ось цей теж непоганий але дія троха інша..

Ну, мяту і липу у "одному флаконі" я б не рекомендував..

13

nommus пишет:

ВНИМЕНИЕ !!! ПОЯВИЛСЯ ИВАН ЧАЙ С НАПОЛНИТЕЛЯМИ : ДУШИЦА, МЯТА, ШИПОВНИК, ЛИПА.

СМОТРИТЕ НА САЙТЕ : http://ivan-chay.com.ua

Ссылка не работает...

14

птах пишет:

цікаво чому?

птах пишет:
Пес Привид пишет:

"ВНИМЕНИЕ !!! ПОЯВИЛСЯ ИВАН ЧАЙ С НАПОЛНИТЕЛЯМИ : ДУШИЦА, МЯТА, ШИПОВНИК, ЛИПА." - ось цей теж непоганий але дія троха інша..

та нетільки... мята як на мене  троха не пасує і до основного інгридієнту... мята вона заспокоює, а сам іван чай має як на мене збуджуючу дію... якось пробував таку суміш... купив цілий пакет за 40 грн... випив декілька чашок.. не воно... віддав дівчатам... їм пішло... висновок в мене був такий... та і сама назва говорить за себе Іван-Чай - чай для мужиків... як на мене він має бути чистий... можливо в інших варіаціях підходить для жінок... але як на мене то це вже "кулінарні видумки" сучасних травників... я вже писав.. що викликає виділення тестостерону.. а ви розумієте що таке тестостерон для чоловіка... ПС.. є правда "побічна дія" якщо немає жінки чи дівчини краще ним не зловживати або записатись в тренажерку...  ППС... згадалось... якось один лікар розповідав, непамятаю хто, ...здоровя мужика можна визначити дуже простим способом... (дітям далі не читати))))... якщо зранку стабільний добрий стояк, то все в нормі )).... Здоровя усім... надіюсь труп БЕРЕЗНЯ відкопають і весна уже прийде...

16

Пес Привид пишет:
птах пишет:
Пес Привид пишет:

та нетільки... мята як на мене  троха не пасує і до основного інгридієнту... мята вона заспокоює, а сам іван чай має як на мене збуджуючу дію... якось пробував таку суміш... купив цілий пакет за 40 грн... випив декілька чашок.. не воно... віддав дівчатам... їм пішло... висновок в мене був такий... та і сама назва говорить за себе Іван-Чай - чай для мужиків... як на мене він має бути чистий... можливо в інших варіаціях підходить для жінок... але як на мене то це вже "кулінарні видумки" сучасних травників... я вже писав.. що викликає виділення тестостерону.. а ви розумієте що таке тестостерон для чоловіка... ПС.. є правда "побічна дія" якщо немає жінки чи дівчини краще ним не зловживати або записатись в тренажерку...  ППС... згадалось... якось один лікар розповідав, непамятаю хто, ...здоровя мужика можна визначити дуже простим способом... (дітям далі не читати))))... якщо зранку стабільний добрий стояк, то все в нормі )).... Здоровя усім... надіюсь труп БЕРЕЗНЯ відкопають і весна уже прийде...

где ты нашел тестостерон? В травниках успокаивающее,восстанавливающее после стрессов...Рекомендаций что только для мужчин не видел...думаю,что ты немного субьективно выкладываешь эту инфо.

ИМХО суджу по собі... можу і помилятись...проводив експеремент... в тренажерці хлопаки приймали якісь речовини що стимулювали виділення тестостерону... я ж хімії тої ніколи не вживав...тільки чай).. якщо чай пив десь орієнтовно за годину до заняття то зявлявся дуже цікавий ефект... ніби надлишок енергії і менша втома... приріст в вазі був десь 5 кг +.. можливо і більше.. ПС.. що ще могло стимулювати таку фізичну активність, можливо я і помиляюсь але іншого пояснення поки що непобачив..

18

Пес Привид пишет:

ИМХО суджу по собі... можу і помилятись...проводив експеремент... в тренажерці хлопаки приймали якісь речовини що стимулювали виділення тестостерону... я ж хімії тої ніколи не вживав...тільки чай).. якщо чай пив десь орієнтовно за годину до заняття то зявлявся дуже цікавий ефект... ніби надлишок енергії і менша втома... приріст в вазі був десь 5 кг +.. можливо і більше.. ПС.. що ще могло стимулювати таку фізичну активність, можливо я і помиляюсь але іншого пояснення поки що непобачив..

скільки років ви тренуєтесь і які кількість та тривалість тренувань на тиждень всередньому?
і ще, чи робите ви тривалі перерви у тренуваннях (2-4 тижні)?

Можливо ми про різний чай говорим.. але той що я пив точно заспокійливо не діяв, а навпаки... а назва тоді до чого? Іван-Чай... коли я його купував то якраз таки мені його рекомендували як чай для мужчин.. звучало це приблизно так... "а ось для мужчин і для спортсменів у нас є Іван чай" так трохи ехидно посміялись..."спробуй - непожалкуєш".. взяв тоді на пробу.. ефект за два дні помітив... хз.. це моя субєктивна думка і мій досвід... або ми про різний чай говорим або ви щось не те п"єте )

Крук пишет:
Пес Привид пишет:

скільки років ви тренуєтесь і які кількість та тривалість тренувань на тиждень всередньому?
і ще, чи робите ви тривалі перерви у тренуваннях (2-4 тижні)?

з непостійною регулярність займався десь 3 роки в сумі десь 2 роки (зараз десь пів року незаймаюсь)... експеремент проводив на протязі пів року, хоча і до того помічав дію.. ходив як мінімум два рази на тиждень але восновному три.. максимум відпочинку від тренажерки два тижні.. час занять орієнтовно 2 години... за такий час звичайно можна було б і більшого результату досягнути... робоча вага 80 кг.. але раз в тиждень брав 90 -100... так от якраз на максимальних навантаженнях проявлялась дія... і на витривалості.. факторів звичайно є багато, сон, їжа, моральний стан але певна закономірність всеодно була.. ПС.. непретендую на достовірність.. кожен може перевірити на собі.. але заспокійливим чай який я пив мені важко назвати... мені продавали його як Іван_чай..

21

Пес Привид пишет:

Можливо ми про різний чай говорим.. але той що я пив точно заспокійливо не діяв, а навпаки... а назва тоді до чого? Іван-Чай... коли я його купував то якраз таки мені його рекомендували як чай для мужчин.. звучало це приблизно так... "а ось для мужчин і для спортсменів у нас є Іван чай" так трохи ехидно посміялись..."спробуй - непожалкуєш".. взяв тоді на пробу.. ефект за два дні помітив... хз.. це моя субєктивна думка і мій досвід... або ми про різний чай говорим або ви щось не те п"єте )

он на простату хорошо влияет...на потенцию точно...вот поэтому для мужиков)...я не хочц,чтоб женщины подумали,что у них после иван-чая усы расти начнут)...а так да...хорошая штука...вот только что заварничек залил кипятком...буду восстанавливаться после длительного трудового дня).

22

Крук пишет:
птах пишет:

цікаво чому?

освіжаючу "прохолоду", яка + ще заспокоює головний біль
і
збуджуюче нервову систему, навантажуюче серце + збільшуюче внутрішньочерепний тиск  "вологе" тепло

в "один флакон" ?

P.S. М'ята - перцева("холодна"), а не меліса, котовник і т.і.,
липа - дрібнолиста.

23

А якщо ще додати корінь імбіря, то взагалі клас wink

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

24

Пес Привид пишет:

Как бы странный вывод. Даже без изучения биохимии очевидно, что организм - сложная система и там, помимо тестостерона, имеется огромное число веществ разного типа, влияющих на работоспособность и утомляемость (и, кстати, на это тестостерон влияет меньше всего) - и что же, если про другие ничего не знаем, значит, это и есть тестостерон? Кстати, и принимаемые качками анаболические стероиды вовсе не стимулируют выделение тестостерона, так как сами являются гормонами, но несколько другого действия.

Да, и ссылка не работает. Какие-нибудь еще контакты есть?

Каждому своё. Всем за всё.

птах пишет:
Крук пишет:
птах пишет:

цікаво чому?

освіжаючу "прохолоду", яка + ще заспокоює головний біль
і
збуджуюче нервову систему, навантажуюче серце + збільшуюче внутрішньочерепний тиск  "вологе" тепло

в "один флакон" ?

P.S. М'ята - перцева("холодна"), а не меліса, котовник і т.і.,
липа - дрібнолиста.

отут цілком погоджуюсь, як на мене воно несумісне, одне заспокоює інше збуджує.. який сенс... одне гасить інше...    ПС.. а на рахунок тестостерону, можливо і перегнув, але тут важко сказати так як біохімічних дослідів ніхто не робив.. але те що чай допомагає при фізичній активності - це факт..