Re: Историко-геополитические реалии Украины

Крук пишет:

українці - не визначено (диктатура)
білоруси - російський світ (диктатура + азійський вектор)
росіяни - російський світ (диктатура + азійський вектор)
поляки - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
кашуби - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
чехи - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
словаки - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
лужичани - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
серби - західний світ (демократія + ЄС)
болгари - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
хорвати - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
словенці - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
боснійці - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
македонці - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
чорногорці  - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)

про розподіл за рівнем життя думаю можна не згадувати.
підбивайте підсумки самостійно.
от вона реальність. чому не адаптуємось? може вважаємо що самі "славянисті" із всіх "славян"?

Крук...
1. Опять путаем мягкое с тёплым и ровняем свех под одну гребёнку для пущей убедительности? Пояню: Гражданство с национальностью... Россиянин - это не обязательно славянин...
2. Необоснованные выводы. Можно подумать, что у них дела были такие-же как у нас а вот вступили и их попёрло... Или дела у них как-то были всегда по-лучше...

Только будущее победит прошлое.

52 Отредактировано Крук (02.04.2013 14:41)

Ночной Дождь пишет:

1. Опять путаем мягкое с тёплым и ровняем свех под одну гребёнку для пущей убедительности? Пояню: Гражданство с национальностью... Россиянин - это не обязательно славянин...

ви як завжди намагаєтесь принизити мої інтелектуальні здібності smile.
саме національність я і проаналізував: брав національну групу, дивився в яких країнах вона в основному локалізована і ці країни розглядав з точки зору цивілізаційного вибору.  благо це не складно адже більшість з них народів мають свої національні держави. перевірте самі.

Ночной Дождь пишет:

2. Необоснованные выводы. Можно подумать, что у них дела были такие-же как у нас а вот вступили и их попёрло... Или дела у них как-то были всегда по-лучше...

я міг би завдати вам контрудару типу якщо "Или дела у них как-то были всегда по-лучше..." то може тим більше нам варто на них орієнтуватися?
але не стану і просто скажу, що дякувати Богу що ми не пережили те що було на балканах в 90-х.

53 Отредактировано Alzeth (02.04.2013 15:35)

Крук пишет:

саме національність я і проаналізував: брав національну групу, дивився в яких країнах вона в основному локалізована і ці країни розглядав з точки зору цивілізаційного вибору.

Какие умные слова опять, цивілізаційний вибір. Как выбирали - весь народ собрался и проголосовал, типа "мы за демократію + ЄС + НАТО" или "а мы за диктатуру + азійський вектор"? Очевидно, что Саша говорил совсем о другом, об устоях народа, не надо уводить тему в сторону.

Крук пишет:

благо це не складно адже більшість з них народів мають свої національні держави

Свої? Національні?? smile

Каждому своё. Всем за всё.

54

Щодо НАТО
Ми можемо мати вузькоспециалізоване військо з найновішими зразками озброєння, бойовий досвід, високу зп особового складу, політичну стабільність та світоглядну визначеність, голос у світі та відповідальність за процеси в світі, це в свою чергу і економічна промоція країни не як якесь сіре пятно.

http://defpol.org.ua/site/index.php/uk/ … 2-11-28-01
сновна перевага концепції мережоцентрічної війни, за Оуенсом, це скорочення часу проходження інформації по колу «спостереження-орієнтація-рішення-дія», а проведення Effect-based Operations стає основною задачею мережоцентрічної війни.

Концепція «мережі» припускає подолання традиційного лінійного, централізованого й ієрархічного принципу побудови соціальних систем «центр – периферія», «стовбур – гілки», характерного для індустріального суспільства, із заміною на системи що самоорганізуються, які є нелінійними й принципово не структурованими, адекватними сучасному інформаційному суспільству. Передбачається, що в таких «нелінійних» системах відсутнє «ядро», тобто чітко виражений «центр», оскільки будь-який осередок такої множини систем може при певних обставинах взяти на себе функцію «центра». Відповідно, сучасна військова організація мислиться сьогодні на Заході як сукупність високопрофесійних «елітних» військових підрозділів, об'єднаних у реальному масштабі часу єдиною «бойовою інформаційною мережею», що дає їм доступ до безпрецедентно високих рівнів розвідки, висвітлення обстановки й спостереження. Ця мережа дає «бойовим юнітам» небувало високі здібності взаємодії. Мережоцентрічні бойові дії, відзначають автори доповіді «Військова реформа: на шляху до нового вигляду російської армії» (М. Барабанов, К. Макієнко, Р. Пухов), володіють цілим рядом особливостей, що якісно відрізняють їх від характеру війни, який був прийнятим під час Другої світової війни та наступних за нею десятиріч, коли військова наука розвивалася в рамках теорії «глибокої операції» [iii].

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

55

Alzeth пишет:

Как выбирали - весь народ собрался и проголосовал, типа "мы за демократію + ЄС + НАТО"

ви не повірете (та можете перевірити) але практично так і було smile

Alzeth пишет:

или "а мы за диктатуру + азійський вектор"?

майже так і було як януковича обирали. хтось же за нього голосував wink

Alzeth пишет:

Очевидно, что Саша говорил совсем о другом, об устоях народа, не надо уводить тему в сторону.

"Саша" це "саша" чи це "Ночной Дождь"?

Alzeth пишет:

Свої? Національні?? smile

знову самі "славянисті" із "славян"? wink

56 Отредактировано Крук (02.04.2013 15:35)

Xvojda пишет:

Відповідно, сучасна військова організація мислиться сьогодні на Заході як сукупність високопрофесійних «елітних» військових підрозділів, об'єднаних у реальному масштабі часу єдиною «бойовою інформаційною мережею», що дає їм доступ до безпрецедентно високих рівнів розвідки, висвітлення обстановки й спостереження.

це все звичайно потрібно але майбутнє українців таке:

Государство, способное развернуть из 22-тысячной в два-четыре часа (!) 650-тысячную, а в двое суток 1.7-миллионную (!) армию, прекрасно обученную, организованную, и очень неплохо вооружённую. (для примера – армия США – 1.3 миллиона плюс такой же резерв, армия Китая – 2.4 млн, плюс 1 млн. резерв).

як тут

Швейцарія не має армії. Швейцарія сама є армією!
http://www.livejournal.ru/themes/id/12636
http://www.webpark.ru/comment/46477
http://sd.org.ua/article/shveycariya-ne … iyeyu.html
http://ru.sharonoff.ch/armiya-shveytsarii.html
http://topwar.ru/5654-armiya-neytralnoy-shveycarii.html

57

Xvojda пишет:

Комуністи ретельно вбивали це в голову.

А еще коммунисты вбивали в голову, что 2х2=4.

PS Возможно, меня по недавним сообщениям уже кто-то записал в коммунисты или сталинисты - это и близко не так, я бы вовсе не хотел возвращения этого и повторения всего того, что в связи с этим пережили наши земли, да и невозможно уже такое возвращение.
Но когда настойчиво пропагандируются не менее абсурдные мысли, что америка и европа - наши друзья и образец для подражания, а всё, что хоть как-то связано с совком и россией, нужно забыть как страшный сон - тут волей-неволей приходится вспоминать разные вещи; не всё, что говорили и делали в совке, было ложью и ошибками.
Понятно, конечно, легче рассматривать всё в черно-белом виде, орать, что совок - абсолютное зло, а запад - добро, или наоборот (с психологией такого типа всего за месяц ведения ЖЖ разобрался спецназовец Хард, хоть он и интернационалист, но хорошо написал). А можно и подумать, что в чем было хорошего и плохого, что к чему приведёт в перспективе свой народ и цивилизацию в целом и (важно!) что подходит или не подходит конкретно для нас. Только ж это мозги надо иметь, еще и думать ими.

Каждому своё. Всем за всё.

58

Починайте аналізувати. Я не проти Росії. Я проти територіальних та культурних претензій Росії. Це ясно. Якби зовнішня політика Росії була іншою, то і відношення було б інше.
Наведіть реальні причини наприклад чому Україна не може увійти в НАТО окрім "упоротих"?

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

Крук пишет:
Alzeth пишет:

Как выбирали - весь народ собрался и проголосовал, типа "мы за демократію + ЄС + НАТО"

ви не повірете (та можете перевірити) але практично так і було smile

Не поверю... т.к. в отличии от вас, я - человек глубоко и искренне неверующий.
Тем более в "звёзно-полосатый Марксизм"...

Xvojda пишет:

Починайте аналізувати. Я не проти Росії. Я проти територіальних та культурних претензій Росії. Це ясно. Якби зовнішня політика Росії була іншою, то і відношення було б інше.
Наведіть реальні причини наприклад чому Україна не може увійти в НАТО окрім "упоротих"?

Хвойда, а кто здесь за Россию? Я имею ввиду как государство с конкретной политикой и руководством?
Не воспринимайте это как заезд, но у меня диаметрально противоположное впечатление...

61

Ночной Дождь пишет:

... т.к. в отличии от вас, я - человек глубоко и искренне неверующий.

"нєвєрующій" чи "нєзнающій" smile
http://en.wikipedia.org/wiki/Referendum … pean_Union

62 Отредактировано serg_od (02.04.2013 16:28)

serg_od пишет:

ты веселишь). если я решил что хватит...то хватит...если кому сильно надо-пусть делает...если будет хорошо себя вести - научу.

Крук пишет:

і я чомусь вірю що у вас може щиро таке бажання виникнути smile
але це буде працювати якщо ви виготовляєте деревяні табуретки і у вас десяток "фанатів".
якщо ж ви виготовляєте iPhone і у вас кілька десятків тисях фанатів ви фізично їх всіх навчити не зможете.
один вихід буде їх послати. але ж це не полюдськи і хтось інший тоді може послати вас коли вам щось потрібно буде а у нього не буде такої ж фізичної можливості вас навчити. логічно?

пример дурноватый и нелогичный...я не имел ввиду ,что буду каждого своего клиента учить делать свою продукцию...я научу делать кого то для всех...

serg_od пишет:

нет специалистов?

Крук пишет:

в чому немає фахівців -  в тому щоб спілкуватися рідною українською мовою? "фахівців" багато але щось вони не дуже практикують.

Ты что предлагаешь у Америки мове учится? Или просто пытаешься проманипулировать?
З.Ы. Для некоторых шило в жопе и есть видимо их железный стержень...так прыгают в стороны и крутят словами,что вьюну учиться надо.

Козак повинен Бога поважати і з чортом товаришувати

63

Xvojda пишет:

Щодо природного ладу, то головне правило - сильні перемагають, слабші програють. В штучних суспільствах слабкі перемагають, сильні програють. Я маю на увазі правила системи.

С этим полностью согласен...вот поэтому я против систем любых. Воля,здоровая конкуренция...

64

Xvojda пишет:

Це психологія жертви, мовляв, може колись і переведуться вовки в цьому світі. Комуністи ретельно вбивали це в голову. Чим злиденніший народ, тим більше за них голосують. Але що ви пропонуєте? У виробництві ми не зможемо конкурувати з Китаєм. На заводах не будуть платити зп працівникам 1000€ за ту продуктивність, за яку китаєць візьме 200€. Питання: ви хочете створити суспільство "китайців"? Чи імпортувати їх з Китаю? У них якраз декілька сот мільйонів хлопців більше ніж жінок, їм не хватає пари вдома.
  Щодо півночі-півдня. Ви не забувайте, що той хто виживав на півночі ненавидить зиму, а той хто на півдні - спеку. Існує геополітичний принцип перерозподілу капіталів. Гроші їдуть туди де комфортніше, де глазурне море і багато фруктів, де смагляві діви намащеними тілами роблять еротичні масажі, де багато древніх руїн та споруд, де нема податкової інспекції тощо. Психологічно для нашої людини це рай. Це 40-ва широта. Саме тут зосереджений капітал світу.

вопрос низкой ЗП в Китае -вопрос времени...ежеквартальный рост ЗП китайцев-это факт...у нас ЗП на месте или падает...то же самое в Европе...скоро все стабилизируется...есть товары,которые с Китая везти не выгодно...те же самые деревянные табуреты...МДФ и ДСП мебель китая не берет уже ценой,а берет креативом,но это вопрос времени...наши ребята учатся рисовать,делать оборудование и делают єто с учетом нашей ментальности ,а не китайско-европейско-американской и довольно таки современное...так шо...все буде добре,головне менше язиком теревенити та білше робити щось самому...самому виробляти,самому нові технології опрацьовувати,самому щось винаходити...
Звичайно,що деякі тямки не мають і можуть тільки щось чуже скопіювати...але такі є в кожній країні...одні працюють та розвиваються,інші плачуть,що криза...це норма...

65

serg_od пишет:

пример дурноватый и нелогичный...я не имел ввиду ,что буду каждого своего клиента учить делать свою продукцию...я научу делать кого то для всех..

smile типу ідіть когось іншого замахуйте.

не забувайте ми про iPhone говоримо.
ну добре одного ви навчили робити iPhone (залізо, програмування - повний цикл smile ). нехай навчили за кілька місяців адже це ж iPhone, він в свою чергу кілька місяців вчив ще одного і так далі.
як ви думаєте скільки часу при такій організації займе щоб задовільнити потребу кількох мільйонів людей в iPhone?

66

serg_od пишет:

Ты что предлагаешь у Америки мове учится?

пропоную спілкуватися рідною українською мовою.

67

Крук пишет:

доречі щодо

Саша пишет:

Я не проти сконцентруватися на тих речах, які тут наведені, однак почати пропоную з першоджерел, тобто з тисячоліттями перевірених світоглядних основ нашого народу, звичайно адаптованих до сучасних умов.

так в тому й річ, що адаптації не видно. ну немає на сучасній геополітичні карті "славян", "русі" а є доприкладу українці і Україна.
українці і Україна - це і є реальність. чому до неї не адаптуватися, почавши доприкладу з української мови у соціальному житті ? 

і ще давайте подивимось як інші "славянські" народи адаптуються до реальності.
наведу список народів та політичний вибір який вони зробили:

українці - не визначено (диктатура)
білоруси - російський світ (диктатура + азійський вектор)
росіяни - російський світ (диктатура + азійський вектор)
поляки - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
кашуби - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
чехи - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
словаки - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
лужичани - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
серби - західний світ (демократія + ЄС)
болгари - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
хорвати - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
словенці - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
боснійці - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
македонці - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)
чорногорці  - західний світ (демократія + ЄС + НАТО)

про розподіл за рівнем життя думаю можна не згадувати.
підбивайте підсумки самостійно.
от вона реальність. чому не адаптуємось? може вважаємо що самі "славянисті" із всіх "славян"?

я зарабатываю больше чем среднестатистические европеец...мне и так хорошо...может это ты деревянный в плане адаптации? Такой кипишь наводишь на ровном месте...

Крук пишет:
Ночной Дождь пишет:

... т.к. в отличии от вас, я - человек глубоко и искренне неверующий.

"нєвєрующій" чи "нєзнающій" smile
http://en.wikipedia.org/wiki/Referendum … pean_Union

Ой... Я вас умоляю! При надлежащей обработке и финансах можно сделать почти всё... кроме прямого само-вредительства...

69

serg_od пишет:

...мне и так хорошо...

мій пост був в контексті цивілізаційного вибору народу а не я адаптивно набивати своє власне черево.
як на мене, культурна людина дбає не тільки про власне черево а і про "черево" суспільства в якому вона живе.

70

Ночной Дождь пишет:

Ой... Я вас умоляю! При надлежащей обработке и финансах можно сделать почти всё... кроме прямого само-вредительства...

Увага! самі "славянисті" "славяни" - детектид! smile

71

Крук пишет:
serg_od пишет:

пример дурноватый и нелогичный...я не имел ввиду ,что буду каждого своего клиента учить делать свою продукцию...я научу делать кого то для всех..

smile типу ідіть когось іншого замахуйте.

не забувайте ми про iPhone говоримо.
ну добре одного ви навчили робити iPhone (залізо, програмування - повний цикл smile ). нехай навчили за кілька місяців адже це ж iPhone, він в свою чергу кілька місяців вчив ще одного і так далі.
як ви думаєте скільки часу при такій організації займе щоб задовільнити потребу кількох мільйонів людей в iPhone?

Джобса нет,а Айфон есть...вот тебе и пример. Ты на самом деле считаешь,что Айфон самое сейчас важное для нас?

72

Я не проти. Просто не повинно бути ніяких "державних програм розвитку села чи пріорітетних галузей".

73

Крук пишет:
serg_od пишет:

...мне и так хорошо...

мій пост був в контексті цивілізаційного вибору народу а не я адаптивно набивати своє власне черево.
як на мене, культурна людина дбає не тільки про власне черево а і про "черево" суспільства в якому вона живе.

т.е. я работающий своими руками  и головой,не скулящий и не ждущий пока мне разрешат от кого то получить в помощь и не считающий себя неполноценным стал уже некультурным...
открой словарь и посмотри,что значит слово культура...можешь и какой то американский открыть,если своего правильного понимания нет.
Да и...какого рода культуру и чью ты мне лично предлагаешь освоить?

Крук пишет:

Увага! самі "славянисті" "славяни" - детектид! smile

Что ТАМ с вами? К клавиатуре прилипаете? Попробуйте её помыть... И перенаберите свою мысль хотя-бы по украински...

75

serg_od пишет:

Джобса нет,а Айфон есть...вот тебе и пример.

так як ви пропонуєте їх виробляти - Джобс дзигою крутиться в домовині генеручи кіловати smile

serg_od пишет:

Да и...какого рода культуру и чью ты мне лично предлагаешь освоить?

рідну українську мову...