1 Отредактировано Крук (08.04.2013 17:22)

Тема: Кримська Народна Республіка

Кримська Народна Республіка
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1% … 0%BA%D0%B0

Кри́мська Наро́дна Респу́бліка (крим. Qırım Halq Cumhuriyeti) — держава на Кримському півострові в 1917-1918 роках. Перша у світі республіка мусульман (Азербайджан став республікою в 1918 році).

Перемовини з УЦР
Про ці перемовини писала місцева газета "Голос Татар" за 29 липня 1917 року:

Украинскую раду посетила депутация мусульман, обратившаяся с просьбой поддержать их стремление к установлению автономии Крыма. Мусульмане выражают пожелание о территориальном присоединении Крыма к Украине. Мусульмане представили раде докладную записку, основные пункты которой: сконцентрирование всех мусульман-солдат, находящихся в Крыму и вне Крыма – в Симферополе, образование из них отдельного войска; при штабе округа должен быть мусульманский комиссариат; командный состав должен состоять из мусульман, точно также врачебный персонал в лечебных учреждениях; командир полка должен избираться мусульманским исполнительным комитетом. Обсудив домагательства мусульман об автономии Крыма, генеральный секретариат не согласился с некоторыми из них, признав вообще преждевременным предпринять шаги перед центральным правительством до разрешения вопроса о территории. Временный Крымско-Мусульманский Исполнительный Комитет настоящим для восстановления истины заявляет, что им с подобным поручением никакая депутация командирована в Украинскую раду не была

2

Re: Кримська Народна Республіка

ми вже тоді були союзники. тому не потрібно...

3

Також через них можна було б будувати стосунки з Туреччиною. Якби ж Янукович не дурні...

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

4

Xvojda пишет:

Також через них можна було б будувати стосунки з Туреччиною.

туреччина в свій час їх так само використовувала як нас московія. і їхня еліта це розуміла.
як на мене то навпаки наше спільне державне утворення дає нам шанс більше ніколи не гризтися заради чужих інтересів.
це унікальний історичний шанс.

5

Кримські татари споконвіку були братами українців – письменник і видавець Дмитро Капранов
http://gazeta.ua/articles/history/_krim … nik/491401

"Подивіться, усі перемоги українці здобували лише в союзі з бусурманами. Наприклад, переможна битва під Жовтими водами. А ось під Берестечком вони відійшли – і ми програли", – зазначив Капранов.

6

Крук пишет:

Кримські татари споконвіку були братами українців – письменник і видавець Дмитро Капранов
http://gazeta.ua/articles/history/_krim … nik/491401

"Подивіться, усі перемоги українці здобували лише в союзі з бусурманами. Наприклад, переможна битва під Жовтими водами. А ось під Берестечком вони відійшли – і ми програли", – зазначив Капранов.

И Сирко с кримчаками воевал от великой любови...Да друже...такого бреда я давно не слышал...это то же самое,что требовать доказательств того,что солнце всходит на востоке...

Конечно убивать татар-это тоже вариант спивжиття...Это уже к Хвойде...и его недетской позицией...

Козак повинен Бога поважати і з чортом товаришувати

7 Отредактировано Крук (09.04.2013 12:30)

Кошовий отаман Війська Запорозького
Тарас Трясило, татарське ім'я — Хасан або Усан
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0% … 0%B8%D1%87

serg_od пишет:

но спуску не будет...

ви неспроможні дискутувати в цих питаннях бо вам не вистачає системності знань.
облиште цю інфантильність. повчіться, почитайте якийсь час. так би мовити розширте обрії.
це ще нікому не зашкодило. і все буде добре.

8

І. Богун.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

9

Треба задати питання: що отримали українці і татари у РОСІЙСЬКО-ТУРЕЦЬКИХ війнах?

10 Отредактировано wind (09.04.2013 15:11)

Ніколи татари русинам братами не були!!!
Вони і допомагали нам у битвах одному з одним задля нашого послаблення... не несіть дурні.

Ніхто не потрібен українцям окрім волі. Волі до життя в першу чергу.

www.характерництво-спас.укр
Ругающие  гневно  встречный  ветер
Словами  грязными,  должны  все  время  помнить,
Что  сказанное  к  ним  опять  вернется.

11

Крук пишет:

Кошовий отаман Війська Запорозького
Тарас Трясило, татарське ім'я — Хасан або Усан
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0% … 0%B8%D1%87

serg_od пишет:

но спуску не будет...

ви неспроможні дискутувати в цих питаннях бо вам не вистачає системності знань.
облиште цю інфантильність. повчіться, почитайте якийсь час. так би мовити розширте обрії.
це ще нікому не зашкодило. і все буде добре.

человек...я знаю недостаточно,но тебе хватит по полной...твоя однобокость и ограниченность суждений и выводов вынуждает меня ее опровергать...и поэтому тебе постоянно что-то кажется...
  может ты конкретно скажешь,что не так в дискуссии? А то ссылку кинуть мозгов много не надо,хватит своего ограниченного запаса...а вот напиши,что ты имеешь ввиду этим...там и подискуссируем...
К татарам у меня отличное тношение,если они мне жить не мешают...а Трясило ... имя взял наше...и на Крым ходил...там же в Вики и написано...а потом ушел на ДОН...не очень он мне...хотя судить по Вики права не имею.

12

serg_od пишет:

твоя однобокость и ограниченность суждений и выводов вынуждает меня ее опровергать...

я завжди намагаюсь підкріпити слова посиланнями на факти або інформацію щоб люди могли самі зробити висновки наскільки вона достовірна і чи мої твердження мають під собою грунт. так я висловлюю повагу як тим людям що цю інформацію зібрали та систематизували так і читачам форуму.
ви це не робите тому ви нічого ще не "опровєргнулі" а оперуєте тільки "ощющеніямі".

13

Крук пишет:
serg_od пишет:

твоя однобокость и ограниченность суждений и выводов вынуждает меня ее опровергать...

я завжди намагаюсь підкріпити слова посиланнями на факти або інформацію щоб люди могли самі зробити висновки наскільки вона достовірна і чи мої твердження мають під собою грунт. так я висловлюю повагу як тим людям що цю інформацію зібрали та систематизували так і читачам форуму.
ви це не робите тому ви нічого ще не "опровєргнулі" а оперуєте тільки "ощющеніямі".

слышишь...птица...ты когда написал ,что я неспроможний дискутувати,чем ты подтвердил свои слова? Ссылкой на то,что был отаман татарин? болтун ты...и в прямом и в переносном...
ты даешь оценки и кидаешь ссылки все подряд...не неся ничего конкретного никому...
можешь опровергнуть,если пояснишь мне и читателям,которых ты уважаешь к чему ты ссылочку на Трясило кинул.

14

serg_od пишет:

слышишь...птица...ты когда написал ,что я неспроможний дискутувати,чем ты подтвердил свои слова?

ось цим http://slavs.org.ua/forum/post/61557/#p61557

15

Крук пишет:
serg_od пишет:

слышишь...птица...ты когда написал ,что я неспроможний дискутувати,чем ты подтвердил свои слова?

ось цим http://slavs.org.ua/forum/post/61557/#p61557

а что про Трясило замолчал? Или страшненько признавать свою поверхностность?
А там что?В ссылке...поясни,что ты там себе додумал,домылил и что ты оправдываешь в себе этим?
Я могу пояснить...что там было...и каждое свое слово...а ты вот сможешь за себя ответить?Что то меня сомнения берут.

Была выделена новая тема: "Україна,Руси́ни, ру́сь": http://slavs.org.ua/forum/post/61630/#p61630

Только будущее победит прошлое.

17

Крук пишет:
Родаслав пишет:
Крук пишет:

навіщо "випорожнюватися" "ощющєніямі"?
зробіть над собою зусилля і спробуйте сформулювати питання а може навіть і думку.

Да тьфу на тебя! Ещё время тратить на общение с полоумным. Приезжай в Крым, мы тебе тут покажем где закопана твоя республика.

так і не спромоглися сформулювати...
добре, я вам допоможу.

чому ваші предки відцуралися ваших родових земель і подалися до Криму (у землі кримьких татар)?

Мои Предки жили здесь веками, а татары пришли недавно. Про Тьмутараканское княжество (ТараТархань) в учебниках по истории читал? До этого Скифы и Тавры тоже татарами были?

18

Тмутараканське князівство - це сучасна Рязань і до Русі ніякого відношення не має.

19

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/uk/5/59/%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%8C%D0%9A%D0%BD%D1%8F%D0%B7%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0.jpg

20

Про "братських" татар

Колись русин з-під Бескида

Колись русин з-під Бескида
Так тяженько не думав,
Бо ся в лучшім щастю видів,
Злої долі він не знав:
Але того щастя мати
Давно в темнім гробі спить,
Не хочу їй вспоминати –
Бо жаль серце розранить!

Сонце скрило ясні лучі,
Що галицкій гріли край,
А нещастя рясні тучі
Злялися на руский край,
Як з облаків чорні хмари
Шлють на землю град і грім,
Так на руский рід татаре
Смерть і згубу несли всім.

Відки ранна сходить зоря
І новий свитає день,
Там з далека з Чорноморя
Меч нас нищив і огень;
Видів Русин, як з городів
Дим ся в облак підносив,
Як з побитих многих родів
Чорний потік крови плив!

Видів, як міста богаті,
Красні села рабовав,
Бранців з отцівскої хати
Поганин в неволю гнав;
А старенький отець рідний
В гірких слезах ся купав,
Потрачених дітий, бідний
Із неволі виглядав.

Коли мати в день і в ночи
Проливала слезний здрій,
Не могла по сину-дочи
Утулити жаль тяжкий;
Жена вірна свого друга,
Муж дружини виглядав,
Дітям тяжка серцю туга;
Отця, матір ворог взяв!

І вкладав на них окови,
Гонив в степи, в пущи, в Крим:
– Рідний краю, будь здоровий,
Вже тя більше не узрим!
Дармо Русин із чужини
До домоньку воздихав,
Дармо з вітром до родини
Жаль тяженький посилав.

В єго земли все спустіло,
Лиш плач чути по лісах,
Поле трупом ся покрило,
Всюди сумно, плач і страх!..
В церквах Божа мовчить хвала,
Не голосить в сьвята звін;
Земля плодів не видала,
Облогом лежить загін!

Лиш усипані могили,
Що отців кости покрили,
Вспоминають смутний час,
Гіршу долю як у нас.

21 Отредактировано Крук (10.04.2013 16:12)

wind пишет:

Про "братських" татар

ви читали перший пост який випливав з назви теми?
читали як діяли кримські татари на початку минулого століття?
до кого вони першим ділом поїхали на перемовини?
еволюцію та рівень кримсько-татарської еліти того часу здатні оцінити?
невже ви думаєте що теперішнє щире та приязне відношення кримсько-татарської еліти до України та українців на пустому місці зявилося?
порівняйте як поводить себе сучасна кримсько-татарська еліта порівняно з елітами народів північного кавказу доприкладу.

пс
таке відчуття що ви залипли на курсі історії середньовіччя.
це ваша спеціалізація чи ви "реконструктор" (перепрошую)?

22

Сейчас у татар верховодять скрытые иудеи, как и везде. Народ у них одной веры, а элита по ночам другому богу молится. Простой народ довольно таки хорошо ужился со славянским населением, только есть групка радикалов воду мутят.

23

Xvojda пишет:

Тмутараканське князівство - це сучасна Рязань і до Русі ніякого відношення не має.

Тмутаракань даже изТорики в своиз толмудах размещают в Крыму и Кубани. Как она в Рязань уже попала? Скажите "о всезнающий наш" что значит название Тарханкут (Кут Тарха) или город Саки почему так называется?

24

Звідки я знаю? Запитайте татар!
http://gazeta.ua/ru/articles/history/_b … eml/479877

25 Отредактировано Крук (10.04.2013 16:59)

Xvojda пишет:

Звідки я знаю? Запитайте татар!

навіщо їм питати -  вони "літописів" начиталися і їм вже море по коліна smile