1 Отредактировано птах (19.06.2013 11:53)

Тема: Угода про асоціацію між Україною та ЄС

Угода про асоціацію між Україною та ЄС

Консолідовану версію угоди можна знайти тут - http://www.ier.com.ua/ua/institute/news/?pid=3930

19 вимог Євросоюзу які має виконати Україна на цьому шляху - http://korrespondent.eu/poslednie-novos … asa/575122 :
...в Києві побував єврокомісар з питань розширення політики сусідства Штефан Фюле. Саме він і привіз собі такий таємничий список з 19 вимог Євросоюзу, які має виконати Україна, причому у стислі терміни.

Пізніше міністр іноземних справ України Леонід Кожара заперечив цю місію свого колеги, зауваживши, що не 19 пунктів було у тому списку, а всього лише 11. І це, мовляв, ніякі не вимоги ЄС, а тільки побажання. Частину яких, до речі, Україна вже виконала. Та й взагалі невідомо, в який бік Україні вигідніше рухатися – до ЄС та Зони вільної торгівлі, чи то до Митного союзу з Росією, підвів риску Кожара. 

Словом, єдине, що лишилось у викладі Кожари неторканим, це ім`я головного героя "списочної" історії – Штефана Фюле. Він дійсно був у Києві і щось привіз. Але що саме? Документ, пов`язаний з Фюле, не має офіційної назви. В євросоюзівських колах його називають "19 benchmarks", або "19 індикаторів".

Індикатори ці являють собою наступне.
http://i.obozrevatel.com/8/1367156/inner/934707.jpg

2

Re: Угода про асоціацію між Україною та ЄС

Повна версія угоди про Асоціацію
https://www.dropbox.com/s/6etxfsz847y8r … t_full.pdf
Там 2228 сторінок. Серйозний документ.

3

Re: Угода про асоціацію між Україною та ЄС

И не забываем проводить гей-парады, как того требует цивилизованный евросоюз.

Каждому своё. Всем за всё.

4

Re: Угода про асоціацію між Україною та ЄС

не хвилюйтесь, ми про вас не забудемо навіть попри те що в угоді про асоціацію про це жодного слова.

5

Re: Угода про асоціацію між Україною та ЄС

"про вас" - это про кого?

Каждому своё. Всем за всё.

6

Re: Угода про асоціацію між Україною та ЄС

http://zik.ua/ua/news/2013/08/23/425979
під час пленарного засідання V Міжнародного конгресу «Світове українство як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті: «…землякам моїм в Україні і не в Україні …» у «Львівській політехніці» розповів політичний експерт, заступник генерального директора Центру ім. Разумкова Євген Чалий...

У своєму виступі Євген Чалий також порушив питання української євроінтеграції. Підписання угоди про асоціація між Україною та ЄС – це дуже важливий крок. «Ніхто ще не усвідомив, який це революційний документ, особливо українська влада. Сотні сторінок цієї угоди, які ми проаналізували у Центрі ім. Разумкова, повністю змінять політичні порядки в Україні: тендери проходитимуть більш прозоро; питна вода буде більш чистою», – зазначив політичний експерт.

З 11 блоків питань, які повинна виконати Україна для підписання угоди про асоціацію – три взагалі не виконано, а інші не на всі 100%. Валерій Чалий розповів, що основною перепоною для підписання угоди про асоціацію залишається звільнення Юлії Тимошенко, реформування прокуратури та виборчого законодавства і підвищення рівня інвестиційної привабливості.

7 Отредактировано птах (27.08.2013 15:36)

Re: Угода про асоціацію між Україною та ЄС

"Високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Кетрін Ештон привітала Україну з Днем незалежності і висловила кілька побажань щодо модернізації держави.

Про це сказано у зверненні Ештон, поширеному сьогодні Представництвом ЄС в Україні.

«Україна святкує своє національне свято: двадцять другу річницю своєї незалежності. У цей важливий момент національного святкування я дуже рада передати свої найтепліші вітання українському народові. Цей день є також приводом подумати над досягненнями України, над шляхом уперед та над її баченням свого майбутнього», – сказала Ештон.

Також очільниця дипломатії ЄС висловила упевненість у тому, що Україна сама є господаркою своєї долі. «У своїй нещодавній історії Україна вже багато чого здійснила. Передусім вона зміцнила свою державність та свою присутність на міжнародній арені. Провівши з ЄС переговори щодо Угоди про асоціацію, вона створила прецедент для інших східних сусідів ЄС. Україна також була першою країною зі східних сусідів ЄС, що взяла участь в антикризових операціях, які відбувалися під проводом ЄС», – сказано в повідомленні.

«У своєму нинішньому статусі країни-голови ОБСЄ Україна має добрі позиції для прокладання містків між різними сторонами. Ми, зокрема, вітаємо її рішучу налаштованість на просування перемовин щодо врегулювання придністровської проблеми, у наявному форматі та за участі Європейського Союзу. Ключова роль України для транзиту газу до Європи є ще одним прикладом її важливої широкої міжнародної ролі», – наголосила Ештон.

На її думку, Україна має величезний невикористаний потенціал, для реалізації якого варто дотримуватися в повному обсязі принципів верховенства права, поваги до засадничих свобод, справедливості в судовій і правоохоронній сферах. «Думаю, тяжка праця та політична воля можуть ці сподівання зробити реальністю. Модернізація є процесом, що потребує тривалих зусиль. Вона вимагає належних законодавчих та інституційних рамок, а також стабільної та потужної імплементації. Цей підхід, а не тільки геополітичні концепції, може принести позитивні зміни до щоденного життя українців, які прагнуть свободи та добробуту», – вважає представник ЄС із закордонних справ.

Також вона нагадала про можливість для України незабаром підписати угоду про асоціацію з ЄС. «Чотири з п’яти парламентських фракцій в Україні чітко заявили про свій європейський вибір. Ця декларація намірів має бути каталізатором зусиль багатьох українців будувати Європу в Україні. Те, чи створить Україна належні умови, які дозволять підписання Угоди про асоціацію та глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі, буде лакмусовим папірцем серйозності намірів Києва», – сказала Ештон.

«Виконання Угоди про асоціацію створить кращий бізнесовий та інвестиційний клімат в Україні, а також поліпшить якість та конкурентоздатність українських товарів. Глибока та всеосяжна зона вільної торгівлі уможливить взаємні економічні здобутки. Вона також відкриє нові можливості для українських товарів і послуг на величезному внутрішньому ринку Європейського Союзу. Вона підвищить прогнозованість, стабільність та прозорість економіки, зменшить ризики та поліпшить умови для українського та іноземного бізнесу. Це, зрештою, покращить можливості працевлаштування громадян України. А тому справжні мотиви цієї Угоди мають бути зрозумілі усім; вона не спрямована проти інтересів будь-якої іншої третьої сторони», – підсумувала дипломат, пише УНІАН."
http://zik.ua/ua/news/2013/08/23/425958

8 Отредактировано птах (09.09.2013 17:20)

Re: Угода про асоціацію між Україною та ЄС

Брошура: «Асоціація ЄС-Україна: що це дасть Вам»
де міститься довідкова інформація про перспективи і практичні переваги Угоди про асоціацію між Євросоюзом та Україною - http://eeas.europa.eu/delegations/ukrai … 170_uk.pdf

9

Re: Угода про асоціацію між Україною та ЄС

Я б ще додав про зону вільної торгівлі
http://eeas.europa.eu/delegations/ukrai … ok_web.pdf