1

Тема: Військово-промисловий комплекс України

http://zvychay.in.ua/threads/vijskovo-p … rajini.94/

Сергій Громов: Чистий прибуток ДК «Укроборонпром» за перше півріччя зріс на 520%

http://zvychay.in.ua/threads/vijskovo-p … /#post-268

ДК «Укрспецекспорт» 25-28 вересня 2013 р. візьме участь у 10-й Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека-2013», що відбуватиметься у Києві, у Міжнародному виставковому центрі.
У рамках виставки на стенді ДК «Укрспецекспорт» буде вперше представлено макет «Проекту - 58250» (Корвет) ...
http://zvychay.in.ua/attachments/ukrainekorvet58250-jpg.142/

Також на стенді ДК «Укрспецекспорт» будуть представлені натурний зразок бронетранспортера БТР-4, макети ОБТ «Оплот», БМ «Булат», «Проекту 958», станції радіоелектронної розвідки «Кольчуга», моделі бронетранспортерів БТР-3Е1 і БТР-4, ПТРК «КОРСАР», СОЕП «Адрос» КТ-03 УЕ та КТ-01 АВ, автоматичний гранатомет «АГС-40» та ін.

2

Re: Військово-промисловий комплекс України

http://zvychay.in.ua/threads/vijskovo-p … /#post-265
http://www.ukrspecexport.com/images/8162013.jpg

«Два роки тому мало хто повірив би, що за цей час підприємство запустить повнооб’ємне серійне виробництво ОБТ «Оплот», а замовнику буде представлена перша бойова машина. Однак з даним етапом ми впоралися», - заявив Генеральний директор ДП «Завод імені В.О. Малишева» Вадим ФЕДОСОВ.
«Дії колективу нашого підприємства в освоєнні серійного випуску «Оплотів» - це ніщо інше, як справжній трудовий подвиг. Освоєння серійного виробництва проходило в умовах найжорстокішого цейтноту і фінансових обмежень», - каже Гендиректор.
Складність серійного запуску полягала в тому, що підприємство дуже тривалий період не випускало серійних танків, а «Оплот», в порівнянні з Т-80УД, який раніше поставлявся заводом у Пакистан, має коефіцієнт виробничого ускладнення 1,8.
В даний час завод продовжує випускати танки «Оплот». Зараз п'ять танків для Королівства Таїланд перебувають у завершальній стадії готовності.
«ОБТ «Оплот»- одна з найскладніших бойових машин у світі. Підготовка виробництва і запуск її серійного виготовлення вимагає потужних фінансових вкладень і широких часових рамок. Наведу приклади з історії заводу. У 70-х рр.. минулого сторіччя підготовка виробництва танка Т-64Б (коефіцієнт ускладнення - 30%), який прийшов на зміну Т-64А, тривала 5 років і коштувала суми, що еквівалентна 640 млн. доларів США. У 80-х рр.. перехід на серійне виробництво Т-80УД (коефіцієнт ускладнення - 50%) тривав 4 роки і обійшовся в еквіваленті 920 млн. доларів. Освоєння ж виробництва «Оплоту» зайняло один рік і коштувало 31 млн. доларів США при коефіцієнті ускладнення 80%. За економічними ж розрахунками для цього потрібно було не менше 1,2 млрд. доларів. Це завдання здається нездійсненним. Однак за підтримки ДК «Укроборонпром» і за рахунок мобілізації внутрішніх резервів, завод вистояв і підготувався до необхідного темпу виробництва», - заявив В.Федосов.


ПС

«Завод імені В.Малишева реалізує курс на зменшення залежності від зовнішніх постачальників і створення в Харкові самостійного танкового виробництва», - заявив генеральний директор підприємства Вадим Федосов.

«Ми маємо намір освоїти на заводі виробництво гармат, гусениць, катків та інших виробів. Це дозволить уникнути залежності від імпортної складової. Розраховуємо зайнятися танковою електронікою, тепловізійної технікою, розробкою програмних засобів», - говорить В.Федосов.

3

Re: Військово-промисловий комплекс України

http://zvychay.in.ua/threads/vijskovo-p … /#post-267

Наприкінці 2009 року Україна й Ірак підписали контракт на постачання 420 машин БТР-4 на загальну суму 457,5 млн. дол. Основний виконавець контракту – Харківське конструкторське бюро імені Морозова (ХКБМ), співвиконавці – Державне підприємство «Завод імені Малишева» (м. Харків), та інші підприємства Концерну...
http://www.ukrspecexport.com/images/btr-4-7.jpg

Генеральний конструктор ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова» Олександр Веретенніков в інтерв'ю Прес-службі ДК «Укроборонпром» прокоментував якісні характеристики новітнього українського бронетранспортера БТР-4 і його принципові відмінності від попередників – БТР-70 і БТР-80.
«У порівнянні із широко розповсюдженими радянськими бронетранспортерами БТР-70 і БТР-80 концепція створення українського бронетранспортера БТР-4 передбачає разом зі збереженням всіх властивих їм позитивних експлуатаційних якостей усунення недоліків і забезпечення нових якісних характеристик. По суті, це якісно нова машина», - заявив О.Веретенніков.
За його словами, головна особливість БТР-4 – стандартна для країн блоку НАТО компонувальна схема, що принципово відрізняється від прийнятої в якості базової при створенні радянських колісних бронетранспортерів. В передній частині БТР-4 знаходиться відділення управління, у середній – моторно-трансмісійне, а в задній розташовані бойове і десантне відділення. Таке компонування забезпечує поліпшення оглядовості водія без погіршення захисних характеристик і більш безпечний вихід десанту з машини під вогнем супротивника через кормові двері або апарель. Крім того, при необхідності бойове і десантне відділення швидко трансформуються для створення широкого сімейства бойових машин.
http://www.ukrspecexport.com/photo/idex … P_8511.JPG

4

Re: Військово-промисловий комплекс України

http://ukr.segodnya.ua/politics/pnews/m … 30107.html
Міноборони пропонує лікувати силовиків наркотичними засобами

Закон Природы -
      Он над всем Закон!

5

Re: Військово-промисловий комплекс України

http://youtu.be/paKg17PTEtk

Беспилотник харьковского образца "Гусь-1" - разведчик, оператор, планер

Закон Природы -
      Он над всем Закон!

6

Re: Військово-промисловий комплекс України

http://youtu.be/wikN_sHiBB4

БМПТ 64 – одна из самых защищенных и мощных БМП в своем классе

Закон Природы -
      Он над всем Закон!

7

Re: Військово-промисловий комплекс України

Украина начала производить новейшее супер оружие для солдат "Хищник"

В Харькове начали производство новейшего комплекса оружия «Хищник». Комплекс позволяет вести непрерывную стрельбу с ходу из пулемета, патроны в который подаются из рюкзака с помощью ленты.

https://youtu.be/rhR5EpYTd6o

Закон Природы -
      Он над всем Закон!

8

Re: Військово-промисловий комплекс України

Россияне смоделировали виртуальный танковый полигон, разместив на нем 12 основных броненосцев мира. Компьютерная система определила худшим танком машину пакистанского производства, а самым безопасным для экипажа и опасным в лобовом столкновении стал украинский танк "Оплот", который изготавливают в Харькове

https://youtu.be/5eq7ZHIbaEE - Украинский танк "Оплот" возглавляет рейтинг основных броненосцев мира

Закон Природы -
      Он над всем Закон!