101 Отредактировано Xvojda (16.12.2014 23:14)

Re: Поклик. Враження

По Иоанну Богослову. Признаюсь мне его Апокалипсис самое интересное место в Библии. Принято считать Чернобыль - Пятый ангел вострубил. Звезда полынь и все такое... Чисто гипотетически о чем трубит шестой ангел. Напомню что в Апокалипсисе эти 7 ангелов - жатва душ и кара небесная вообщем.

Шестой Ангел вострубил, и я услышал
один голос от четырех рогов золотого
жертвенника, стоящего пред Богом,
14 говоривший шестому Ангелу, имевшему
трубу: освободи четырех Ангелов, связанных
при великой реке Евфрате.
15 И освобождены были четыре Ангела,
приготовленные на час и день, и месяц и
год, для того, чтобы умертвить третью часть
людей.
16 Число конного войска было две тьмы
тем; и я слышал число его.
17 Так видел я в видении коней и на них
всадников, которые имели на себе брони
огненные, гиацинтовые и серные; головы у
коней — как головы у львов, и изо рта их
выходил огонь, дым и сера.
18 От этих трех язв, от огня, дыма и серы,
выходящих изо рта их, умерла третья часть
людей;
19 ибо сила коней заключалась во рту их и
в хвостах их; а хвосты их были подобны
змеям, и имели головы, и ими они вредили.
20 Прочие же люди, которые не умерли от
этих язв, не раскаялись в делах рук своих,
так чтобы не поклоняться бесам и золотым,
серебряным, медным, каменным и
деревянным идолам, которые не могут ни
видеть, ни слышать, ни ходить.
21 И не раскаялись они в убийствах своих,
ни в чародействах своих, ни в блудодеянии
своем, ни в воровстве своем.

грады?

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

102 Отредактировано Ніхто (17.12.2014 00:09)

танки и грады
ангелы при евфрате - ОПЕК
золотые-серебрянные, железные и не слышат - компы, телеки, телефоны

Умеющий что-нибудь, да хоть что нибудь сделает. Характерство

103

если это так то вопрос свободы воли - лишь вопрос правильного выбора из конечного числа вариантов. А вот помните споры перед Миллениумом про извесный катрен Нострадамуса?

Год тысяча девятьсот девяносто
девятый, седьмой месяц,
С неба придет великий Царь ужаса:
Возрождая великого Царя монголов
(ангулемцев), До и после Марса
счастливо царствовать.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

104

Путин пришел?

105

Да 1999 приход Путина к власти. И опять же если перевернуть девятку то получаем шестерку, и заветное любимое сатанистами число зверя 666.
  Вообще это не первый Апокалипсис, и то что описывал Иоанн Богослов это скорее формула по которой они, апокалипсисы, происходят. По этой формуле можно просчитать что будет дальше.
Сейчас Путина сравнивают с Гитлером, так же как Гитлера в свое время сравнивали с Наполеоном и т.д.

Круг Спаса "Сколот"
http://sistema-spas-skolot.com/

106 Отредактировано Аркаим (17.12.2014 18:45)

Раз уж за Апокалипсис разговор. Из книги антропософа Рудольфа Штайнера, которую недавно просматривала:

"Апокалипсис весь написан оккультными письменами, выраженными с помощью слов. Тайна сокрыта в числе зверя 666, о котором сказано, что это также число человека. В арамейском тайном учении это число читали так: 400, 200, 6, 60. Эти четыре числа соответствуют четырем еврейским буквам t(Тав), r(Реш),v(Вав) и c(Самех). В еврейском языке читают справа налево.

Эти буквы символизируют четыре принципа, ведущих человека к полному окостенению, если ему не удастся их преобразовать. Самех выражает принцип физ.тела, Вав — эф.тела, Реш — астр. тела, Тав — низшего "я", которое не может подняться к высшему Я. Прочитанное целиком, это означает "Зорат". Это оккультное имя солнечного демона, искусителя Агнца"."

____
Вообще,  многовато указаний на Путина, как на антихриста. Об этом в блогосфере многие пишут.
Но как-то глупо в это верить. Таких антихристов уже было, если вспомнить всех пол-потов и прочих палачей...

107

радует что уже шестой ангел а не первый! Кстати это только моя прабабушка со спичек складывала число зверя? smile

108

anmorgul пишет:

і хоча російською, завдяки соціуму володію навіть краще (українські навини без практики втрачаються), так от російська не резонує. відчуття якоїсь синтетичності.

Сьогодні знайомий письменник розповів. Зайшла мова за одну молоду людину, його співавторку і друга, що живе десь у Донецькій обл.  У неї дійсно був чудовий письменницький потенціал, регулярно брала участь у конкурсах прози, займала перші місця. Відвідувала майже всі київські літстудії, почали роботу над романом... ну і т.д. Нормальне творче існування в середовищі творчих людей.
Але почалася війна. Вона з родиною зайняла антимайданівську позицію. Зв’язки зі "свідомими" друзями обірвала.
Шкода, каже знайомий, талановита була, та більше за усе, її письменницька кар’єра закінчена щойно розпочавшись. Чого так кажеш, питаю, напише книгу про війну - зі своєї позиції. В Росії книговидавництво трохи веселіше, ніж у нас, а на таку тему...
Та ні, відповідає, це навряд. У неї є одна проблема. Попри російськомовність, писати вона могла лише УКРАЇНСЬКОЮ...

109

Сила

Нарешті ми наблизились до Сили.. у-у-у як страшно. Не скажу, що буде так просто для розуміння, але якщо зрозумієте (внутрішньо), то це буде добже. Отож, Сила...
Справа в тому, що коли Ви стояли в степу робили крок на зустріч силовій лінії Ви мали справу з часовим парадокмом. Справа в тому, що ніякої силової лвнії в природі нема. Існують природні поля. Вони є в повітрі, воді, деревах тощо. Це все хвилі в якомусь смислі. Але й людина випромінює хвилі. В фізиці існує явище інтерференції (взаємодія хвиль). І. буває двох видів: конструктивна і диструктивна. К. - це збільшення піку хвиль при зустрічі хвиль на своїх піках. Д. - це коли на пік однієї хвилі припадає яма іншої. http://m.youtube.com/watch?v=EP5cKnbv43 … ;amp;hl=uk
  Силова лінія народжується тоді, коли Ви моделюєте степ в своїй свідомості і моделюєте крок. Один з напрямків і пробудить нашу Силову лінію. В фізиці ви лише слідуєте у тому напрямеу. Так чи інакше коли ми думаємо, мріємо чи плануємо щось - ми створюємо образ майбутнього, ми випускаємо ментальний дубль, який слугує розвідником подійного поля і розкриває таким чином можливі сховані від нашого ока потаємні загрози в Цілому. І тоді навіть не зайве думаючи ми приймаємо рішення.
  Але справа в тому, що моделюючи майбутнє подійне поле ми можемо "обрати напрямок, "розмір кроку", "підібрати слова" і тд так, що простір ментальної розвідки сполохне жовтим світлом. Ми зараз не будемо говорити, що це світло Золотої толоки , Ельдорадо чи Зорі Трипілля до якого йшли давні народи, а скажемо, що коли Ви там в степу в ментальному образі побачили Силову лінію і стали на неї, Ви утворили Конструктивну інтерференцію між Вами і природною силою. І на піках, виникла додаткова енергетичність, яка виводить вас на цей імпульс до активізації Зерна рода. Зерно рода в свою чергу теж інтерферує і якщо конструктивно, виникає ще додаткова зв'язність та енергетична насиченість. І так далі до тих пір поки вся людина не перетвориться на світло. Ось цей процес - Сила. А Силова лінія (шлях) - передподія фізичного світу своїх втілень. Між Силою і Втіленням посередником слугує Ритуал або поведінкова культура. Приміром, калина, калинова сопілка, калиновій міст, коровай, кров - калина - дерево, яке слугує посередником між фізичним світом і світом того ідеального бачення, а також плаценти. Якщо у вас хворий якийсь орган, то калина має дивовижну здатність повертати тіло до первинної цілічності дитини в утробі матері.
http://alamandi-club.com/upload/forum/3e1b557c8653ca86c88680217caebed4.gif.jpg

110

Ще як можна до цього підійти. Буває так, коли нещастить, на душі камінь, щось давить на душу і навпаки, коли Сила просто здіймає до гори. В чім тут справа? Справа в тім, що Людина і Зерно рода (я не буду їх взагалі диіеренціювати а виділю в один блок) не узгоджені між собою. Це схоже на те, ніби ви весь час робили одне а Зерно робило навпаки або просто неузгоджено. Серце людське пов'язане з всіма енергетичними просторами і якщо одне з них неузгоджено, то це позначаєтьсч на стан-настрої людини - нема настрою, немає й Сили. Тому серце орієнтир. І тому напевно й Шлях Серця. Його не обдуриш. Чого й кащав Сковорода: "потрібне не тяжке, тяжке не потрібне".
  Тому все що ви робите, а робити Ви можете все що завгодно, робіть а двох площинах - в Дусі і в фізиці. І випускайте Дух вперед - не тримвйте його у в'язниці своїх логічних упередженостей. Сокіл повинен стриміти в небі а не сидіти в золотій клітці.

Висновок. Немає значення рішення, яке ви приймаєте - має значення остаточність рішення. В нашій справі не можна зупинчтися напівдорозі чи опинятися між двома стільцями. Незламність Духу в остаточності вчинку, яким би він не був.

111

Взаємодіючи хвилі створюють енергетичне мереживо. Скоріше тому така увагу надавалася одягу та вишивці. Перевірити можна Враженням яке виникає при вдяганні одягу.

112

Легше це буде зрозуміти на наступному прикладі. Ви стоїте в знайомому вже степу. Створіть свій енергетичний двійник - спочатку точну копію самого себе, а потім накиньте двійник на себе зверху. Постане ваш Дубль десь на 5 м над вами. Гіпотетично можна створити ще один з них, але ми не будемо розщеплювати Вашусвідомість. Що Ви можете з цим робити? По-перше Ви можете переносити свою свідомість в Дубль і назад - цей процес зветься Снобачення-на-Яву. Є навіть хода людини в тілі снобачення - коли ваша свідомість перетікає з буденної проекції в енергетичну. Так приміром можна робити розвідку території. Якщо це відпрацювати звісно. Але нас це зараз не цікавить. Наша задача - тримати свою увагу одночасно в собі і в тілі енергетичного дубля.
  Тепер Ви стоїте в тому степу. Подивіться на обрій. Скажімо там видніє шіточка також знайомого вам Чорного лісу. Спробуйте роздивитись його. Але Дубль розверніть в бік на 60°. Тобто Ви дивитеся вперед а ваш двіник в бік. Тепер зовсім розверніть двійник в тому напрямку на 60° по відношенню до Вас. Як тепер?
  Тепер подивіться на ліс разом з двійником. Узгоджено. І ви побачите, що ліс притчгне вас до себе. Але це зробить Сила через ваш Дубль який в цьому випадку діє узгоджено з Вами.
  Візміть палку і повторіть цей фокус кинувши її щодуху вперед. Скопайте город, стрельність з рушниці чи луку, пробіжіть стометровку тощо. Смисл повинен бути зрозумілим. Також відмітьте настрій який виникає в людині яка не протирічить Силі, п діє разом з нею. Щонайменше виникає спокій. Хуг. Наче від душі щось відлягає. Людина стає менш придурошною, більш розважливішою і розсудлівишою.

113

живемо з богами воєдино... Наші боги суть образи... Влескнига

Щодо цього Дубля, то він існує не один. Щоб існувало Ціле-Одне-Щось, річ повинна мати своїх представників в кожному просторі Цілого. Це схоже на Амбер. Ці представництва - відзеркалення речі. Якщо якась річ не буде відзеркалюватись в Цілому, то вона не існує як така! Ми живемо поряд з водою, повітрям і вогнем. Наше тіло повинно якось узгоджуватися з цим всим, щоб належати цьому світу і не протирічити йому. А для цього наше тіло має свої Тіні - представників з царством рослин, тварин, вогню, води тощо. Я думаю навіть так, що давні люди виділяли свідомо якогось представника приміром в царстві повітря і через нього керували стихією повітря. З часом цей Представник виокремився в Бога повітря, Стрибога. Ну а далі історія ясно як розпорядилася. Живий дотик оператора з Представником був втрачений і з'явився посередник між людиною і представником. Який наспівував вже своє чисто відсторонене бачення і брав за це корупційне і зрозуміло що така тонка відстройка людини-родини-Роду розпалася. Кривда. І виникла потреба в якомусь одному Бозі-представнику, який кнутом поверне минулий порядок. Але справа не в цьому.
  Головне що сама здатність випускати Дубль-представника доступно людині. Читайте казку про Котигорошка та його братів. Оті його брати - це Тіні-представники людей, які загубилися від неузгодженості поведінки людей.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/uk/thumb/2/24/Krutyvus.png/220px-Krutyvus.png

114

Характерництво - це мистецтво літати на шаблях та тролейбусах. Люди що ви шукаєте все життя?

Богдан Гдаль

Колись у студентські роки я увечері їхав з
тренування в тролейбусі. Сидів на задньому
сидінні. Тролейбус був майже порожній. На
Виставковому центрі оце собі придумав, шо
закрию очі і буду ніби уявляти, що тролейбус
летить, а я крізь себе пропускаю ті всі
енергії, на які він наштовхується. Ніби він
прозорий і ми просто летимо. Відчував собі
відчував, а потім у мене почав наростати
якийсь дивний стан. Поки я доїхав до
Теремків, дійшов до під’їзду, він все
посилювався, і у момент, коли я зайшов в
під’їзд, в ліфт, відбувся ніби вибух, що я ніби
й вийшов на своєму поверсі, але було таке
відчуття, що всі ці стіни - це ніби якась
ширма. А ти відчуваєш глибину і єдність
всього, ти все знаєш і ти ніби обіймаєш
всенький світ. Я зайшов додому, паралельно
говорив щось з батьками, а всередині гріло
якесь відчуття любові і всього всього
найпозитивнішого, що може бути. Той стан
пройшов через 10 хвилин. Але з тих пір я
його шукаю все життя. Шо б не робив, куди б
не йшов, до чого б не прагнув, завжди
тягнуся до того стану гармонії і щастя, який
відчув тоді і невеликими спалахами відчував
пізніше. Все найпотужніше - знання, мудрість,
краса і гармонія - все всередині. Куди б не
їхав - везеш себе з собою. Сам відчуваєш
гармонію, то й сієш її довкола. Зсередини і
назовні. Зміни себе і зміниш світ. У мене все
відбувається з перемінним успіхом, але в
миті одкровення народжуються найпотужніші
речі. Миті гармонії найбільше гріють у житті.
Дуже багато чого в житті залежить від того,
як себе відчуваєш усередині.

115 Отредактировано Ніхто (25.12.2014 13:59)

Редукция смыслов как основа понимания образов "Казов".

Слова:
смажений
снажений
принадний

при редукции - уменьшении морфемы -слова через удаление суффиксов и префиксов до осмыленного первичного корня, много что становится понятно.

Смажений - жареный, т.е. обработанный жаром. В словарях устаревших слов есть слово Смага, означающее именно "жар". Например все тот же Даль.
В козацькой науке жар души зовется тоже Смага и находится в груди. На этом месте изыскания смыслов могли бы и закончиться если бы не сопоставление синонимов, что есть очень важный смыслообразующий фактор - фактор понимания.
Итак, Смага – огонь души – огонь в груди. Огонь в груди еще называют «ярый» или Яр.
И вроде это тоже ничего не дает, если не вспомнить замены звуков в историческом словообразовании, т.е. изменении слов в языке со временем.
Здесь нам в качестве примера поможет сопоставление разных европейских языков. John в английском языке произносится как Джон, это имя имеет разные формы в разных языках. Иоганн - по немецки, Жан - по французски, Джон - по английски, Ян – на всех западно-славянских языках, Йоханнан - по фински,  Хуан - по испански, Жуан - по итальянски.
Что это нам дает? Оказывается мова и русский язык также изменяют слова по этому принципу – ДЖ -ЙА-ХА .
А вот это уже интересно.
Один ряд составляют следующие слова: Смага-Жара-Йара(Яра)-Хара.
Вот где собака порылась(с) Горбачев.
Характернык-характерник – человек владеющий внутренним огнем, кста в отличие от берсерка, где внутренний огонь – священная Йарасть – владеет человеком.

Так что наша Хара, это не японо-китайская Хара и находится совсем в другом месте.
https://pp.vk.me/c616728/v616728403/8b58/Tkwb9VUyrO0.jpg

116

до речі, в ті моменти, коли юдину охоплюють дуже сильні переживання, в грудях дійсно аж пече.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

117

зато я "на два цуня нище пупка" запомнив на всю жизнь. Бог його йме шо воно за цуні, но цуні.

118

Дажбог <-> Дайбог

119 Отредактировано Ніхто (25.12.2014 14:51)

там тоже есть где на два цуня
только называется оно Снага
эта статья следующая

anmorgul пишет:

до речі, в ті моменти, коли юдину охоплюють дуже сильні переживання, в грудях дійсно аж пече.

работа с внутренним огнем очень разнообразна, он есть и виде Смаги в Яру (теперь это тавтология Жар в Жару, хотя если жар в Жару...то осмысленно)

в детстве я самопроизвольно влетал в Стан - жарко
ну и краснеет человек када переживает, таки да
я в статью не добавил цитаты из Мандзяка и Каляндрука, а они важны для понимания, но это сначала их найти надо

120

Ніхто пишет:

anmorgul

это не глюк
я сел писать книгу, по русски 3-4 страницы - и неделю думать не могу о книге
потом появились друзи-мережа, книгу я забросил на тот момент, а эта сеть заставила писать мовою
кароч я из азирива пытался стать азировым
3-4 страницы легко и хотелось еще, еще, еще

Alexey Arestovich
8 листопада · Змінено ·

Странная (и закономерная) вещь:

- в зоне АТО немедленно тянет перейти на украинский.

Социальные потоки, которые там погуще и поживее, быстро вымывают совковые архетипы.

"Соседство с галактикой Кин-дза-дза - наша беда.."

121

Кроме того, почему Спас и характерства термины спутники? Почему пишется характерник и Спас рядом?
санскритский корень -hara- означает в том числе:"спасать", "уносить", "нести"

122

"... нахилили ще одну чарочку оковитої.. ух... хе!
- Ну, давай, що таке Спас? - питає товариш на ротації, кладучи сало на хліб. - Шо це нам дасть?
- Спас - це коли ти ступаєш в тінь, щоб когось вивести на світло. Це коли ти не думаєш про смерть друзів, ворогів.., а знаєш що вижив, спас того, пятого, десятого. Сильний не хто поборов, а вивернувся. Це коли ти йдеш в рейд і не знищив ворога, а сам вернувся або вивів голодного пса. Це коли ти бачиш життя а не смерть, посмішку а не сльози, перемогу замість розпачі. Це "сам погибай но братчика виручай". Це коли ти минаєш кулю, не стріляєш в ворога. Це Спас.
Товариш подумав і сказав:
- Волонтьори!.."

123

Назва „Ельдорадо” перекладається з
іспанської як „золотий” і пов’язана зі
звичаєм, що ніби-то існував серед
племен чибча-муїсків (південна Колумбія)
при коронації вождя обмазувати його тіло
глиною або смолою й обсипати золотим
піском. У високогірному районі
колумбійських Анд (південніше Боготи), в
кратері погаслого вулкану лежить озеро
Гуатавіта , в якому індіанці проводили
ритуал посвячення молодого вождя в
правителі. Після того, як вождь змивав у
водах озера золото з свого тіла, індіанці
кидали в воду свої золоті прикраси й
церемоніальні предмети. Оповіді про
жертвування богам золота, яке скидали з
плотів у води священного озера, збудили
жадібність конкістадорів.

124

це поклик бігти до Колумбії шукати Ельдорадо?

ааа...це враження

125

Шлях в країну El Dorado, Ixtlan або дорога в Рай

Вмій робити те, що бажаєш для себе сам © Кріри

Чи існує дорога в Рай? Ачи існує країна, в яку летять птахи по осені? І чому саме по осені? Дізнатися можна лише в один спосіб - пересвідчитися на власному досвіді. Спочатку, шановний конкістадор, дозволь запитати тебе: було в тебе в житті миті, коли те, що корисне співпадає з очікуваною насолодою чи радістю. Якщо ні, то це можна відрегулювати. Зокрема стародавні вівтарі служили цій меті. Стоунхедж. Жрець стояв посередині і в просторі своєї свідомості проекціював Силу на мережу мегалітних споруд. І в просторі його бачення один з каменів починав світитися. То був напрямок, за яким слідувало прийняття рішення. Так само і сьогодні трейдер може бачити рух Сили і обирати напрямок. І це саме той приклад, коли його сподіване співпадає з корисним (об'єктивним рухом речей).
  Той що з того? Справа в тому, що цей процес може мати своє поглиблення. Пам'ятаєте наш степ під Диківкою? Це місце стало вже для нас місцем сили.
  Ви стоїте в будь-якій точці земної поверхні точно так само як той жерець в центрі Стоунхеджа. Принципової різниці нема де саме ви стоїте. Ви розкреслюєте під ногами векторне поле - північ, південь, захід, схід і проміжні напрямки. Всього вісім. Так, а тепер вам пропонується зробити перший крок. Але в країну Ельдорадо веде лише один напрямок. Ви пам'ятаєта, що корисне повинно співпасти з очікуваним. Тому робите крок туди, куди вам сподобалось, але не з зовнішніх міркувань, а з внутрішнього якогось поштовху або змінинастрою. Стали. Далі так само - векторне поле - напрямок - крок. Ще. Крок. Буде крок на якому ваш настрій зовсім зміниться, стане весело, прийде легкість і як щастя таке внутрішнє. Оце те що в запорожців звалося "козацька вдача". Не буває козацтва без цієї вдачі. Далі йдете. Я не знаю чи пролітатимуть над вашою головою райські птиці, але ви помітите, що ваше тіло почне окреслювати як прорізі спочатку ваше енергетичне тіло, двійник ваш. Ви почнете світитися, сяяти зсерелини. Оце таких людей, подорожних з торбинкою називали святими. В цьому полягає тамниця Сковороди, Омара Хайама і Лао-Цзи. Штука в тому, що "пий вино і не затримуйся довго, йди далі":

Ты обделен наградой - позабудь
Дни вереницей мчатся - позабудь.
Небрежен ветер в вечной книге жизни -
Мог, и не той страницей шевельнуть... (О. Хайам)

Йдіть далі. Ваша свідомість почне перетікати через Зерна рода. Коли настає кінець подорожі? Сполох світла. І... Кінець. Вважається, що людина зовсім зникає з цього світу. Подейкують що характерники Запорізької Січі там і зникали. Причому саме в бою. Оскільки тоді припадало багато енергетичної роботи і свідомого включення в Силу. Але...
  Ви не розчинитесь в країні Ель Дорадо чи Іштлан. В ці країни не можливо дійти повністю. Чому? Ваші гріхи не допустять цього smile smile smile От вже ж і від них користь. Кажуть, наші хвороби і проблеми тримають нас вкупі. Діти, робота, обов'язки. Ви самі зупинитесь на цій дорозі. Дорозі, яка завжди відкрита і доступна.