1

Тема: Як зцілює Цілісність\Рунічна відстройка

Сьогодні довкола України вибудовується патогенне подійне поле. Виникає необхідність розтлумачення певних речей.
  Що таке здоров'я? Це сила. Звідки вона береться? Пульсація органу\організму з обрія на обрій. Хвороба - коли орган втрачає можливість для вільної пульсації. Довкола цього місця починає виникати додаткова енергетика, яка стає бар'єром, який не дає вільному проходженню сигналів тощо. Наприклад, грижі - м'яз стає в одне положення і назад вже не повертається. Язва - вибудовується енергетичний бар'єр, який не дає тканинам заживати.
  Загалом все це є наслідком того, що людина втрачає здатність до енергетичних переходів і через перезбудження каналів органів чуття (5 органів сприйняття) костеніє в одному якомусь положенні. Енергія падає. Людина намагається надлишок її взяти через допінги - кава-чай, смаколики; потім алкоголь, потім стає бандитом, починає людей убивать, через руйнування вже чогось бере ту енергію, руйнуючи щось, або ж суїцид тощо. Див. ДНР/ЛНР.
  Як можна уникнути йієї ситуації? Ми можемо підійти до цього так. Модельний простір (Мп) має одну цікаву властивість - якщо в нього дивитися, поступово починає підніматися зір. Очі - це теж орган, який у більшості в перезбудженому стані і тому втратив гнучкість. А очі за даоською традицією як ми знаємо пов'язаний з стихією Вогонь і Серцем. Відповідно втрата гнучкості очей, веде до перезбудження нервової системи і накопичення стресу. Грубо кажучи. Все це веде до швидкої втомлюваності, нервуваннч, злості і роздратування. Цілісність розплутує мережива закольцованого потенціалу довкола вашого серця і очей і повертає внутрішній спокій. Так досягається рунічна відстройка - постійна відстройка відносно цілісності, як у руни. А не відносно релігій, ідеологій, новин тощо. При цьому щоб не відбувалося в світі таке враження ніби це зовсім не відображається на людині.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

2

Re: Як зцілює Цілісність\Рунічна відстройка

Найяскравішим прикладом рунічної відстройки який відомий нам напевно є Ісус Хрестос, який ходив по воді. Насправді він не ходив по воді так як би могла б людина встати і пвти. Вся штука якраз в тому, що Ісус володів мистецтвом переходу з одного обрію на інший. І тому він міг міняти простір своєї присутності. Як сьогодні говорять змінювати стан своєї свідомості. Він не був присутній в цьому світі і тому результуюча гравітаційна сила діяла на нього інакше. Цю здібність мають лише живі організми.
  Характерники досягаючи подібного ставили завдання своїм учням пройти по глечикам на тину не розбивши останніх. Нічого не пояснювавши вони розверталися і йшли геть. І тоді лише внутрішня мотивація і внутрішній інтуїтивний стан був єдиним індикатором досягнення цієї мети. Поступово людина відшукувала необхідний рунічний стан. Тут будь-ласка відчуйте різницю між зовнішнім ефектом - пройти по хиткому тину і власне Характерництвом - доходження рунічного стану. Цього не розуміють сучасні дослідники характерництва. Вони не розуміють, що справа не в зубах Сірка чи щасливій зорі, а в тих тіньових невидимих процесах, які відбувалися в людині, яка набувала своєрідної трансформації.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

Re: Як зцілює Цілісність\Рунічна відстройка

розумно сказано тільки не зрозуміло , що треба робити

4

Re: Як зцілює Цілісність\Рунічна відстройка

дивлячись в Мп ви повертаєте гнучкість зору, гнучкість зору - гнучкість енергокомплексу - рунічність.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.