1

Тема: Віра

Вирішив для порівняння з тим що є пояснити що таке віра. smile При чому як у Гришковця, не пояснити, а щоб стало понятно. Отож поїхали. Такі речі як Віра, Справжня людська душа, Щирість, Правда щоденно звучать в інформаційному просторі суспілсьтва. І як хто либонь не розвертався на цих поняттях. Дійшло до того, що ці речі стали лишень структурними елементами побутової риторики різного роду ліриків та гуманітаріїв. Ну, що ж..
  Віру можна показати. Це стан людини. Абсолютно коекретний. І прийьому можна багато говорити, а можна взагалі нічого не говорити. Як в танцях чи бойових мистецтвах навички від вчителя до учнів передає саме вивірене майстерністю тіло. Лише продемонструвавши Віру можна отримати необхідний еталон з яким відразу зрозуміло бреше людина чи за цим щось стоїть. Думаю не варто додавати, що саме це є основною причиною винищення культури адже саме функцією культури є утримування в народній пам'яті необхідного Еталону з яким потім виник Бог як ідеал.
  Ми знаємо з біології, що наш хребет має 33-35 хребців. 5 з яких формують куприк. Ось чого в масонстві основну увагу приділяють 33° посвяти. Кожен хребець втілює собою Ворота в Світ. В данному випадку нас буде цікавити хребець, який знаходить між лопатками навпроти Тимуса. Якщо взяти Кадуций, то це точка в якій зустрічаються погляди змій:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/63/Caduceus2.svg/220px-Caduceus2.svg.png
Тепер візміть і наміром збільшіть цей хребець в розмірах. Зробіть його великим. Відкрийте його. Світ повсякденності розлетиться і перед вами постане... Невимовне. Велич і спокій відразу заволодіють вами. Цей стан не можна описати словами. Тому щоб просто позначити його ввели поняття Віри. При тому вже пізніше. Уже після виникнення Бога, в якого можна вірити для досягнення стану поєднання з тим простором. Насправді первинно Віра - урівноваження внутрішнього світу людини з
оточуючим середовищем до того моменту,
коли настає їхнє повне злиття. І тоді людина
вже йде у світ, набуваючи зовсім іншого
його розуміння. © В. Чумаченко.
  Іронія в тому, що для досягнення цього стану достатньо миті. На Афоні роками моляться, принижуються, страждають, для того щоб відчути цей стан. Запевняю вас, стан саме цей. Другого там просто нема. Інша справа; що відкривши цей стан з ним треба жити, а не поставити галочку і кочегарить далі. Хто знає цей стан, воно по очам, по поведінці видно в якому психоемційному просторі живуть люди. Ось чому такі люди дивлячись на життя людей легенько посміхаються... smile

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

2

Re: Віра

Если посмотреть соответствие переплетение змей с чакрами, то как раз и получается тот самый третий глаз или аджна чакра у индусов.

Круг Спаса "Сколот"
http://sistema-spas-skolot.com/

3 Отредактировано Xvojda (04.06.2015 13:00)

Отсюда крест, крестец.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

4

Я навіть думаю що символ Орла, тримаючого змія - це принцип перевтілення на етапі розкриття Неба.

5

Получается выражение: "Я верю в Бога.", приобретает не принадлежность к конфесии, а к области чувств и ощущение. А с этим манипулировать гораздо сложнее. Если же этого нет, эталона нет, то рассказывать можно все что угодно.

6 Отредактировано Xvojda (05.06.2015 11:26)

Віра має практичне застосування. В цьому стані виконуються команди Неба. Коли людина діє в Невимовному, то в цьому стані її команди стають командами Невимовного. Всього навсього. Якщо Ісус існував і казав: "встань і іди...", то все це виконувалося зі стану віри. Шкода лише про це ніхто не знає.

мабуть, неможливо людину витягти з того становища та зробити цілісною надовго, коли вона вірить у сенсі конфесії чи релігії, тому що віра не передбачає отримання досвіду зупинитись та зрозуміти, що відбулось.

А якщо людина зрозуміла, - то не віра була станом, з якого виконувалось все, а саме знання, досвід та здоровий глузд, що не повинні підмінятись поняттям віри. А віра була лише чинником, який спричинив позбавлення від неї.

Бо як тоді людина, яка стала цілою і знає як залишитись такою, скаже: "я вірю в бога"? Певно, що ніяк, бо вже знає, що він просто є.

8

Ні. Вона й не каже. Віра в бога це перекручення. Бог в часи забуття. Не знаю був це Шумер чи ще де. Бог став відігравати роль дідька з очерету, який вже силою заставляв людину до того стану. А як люди не слухались, насилав сарану чи ще якусь х.. і таке інше. Саме цей період описаний у Біблії. Але судячи за все були часи, коли Бога не було. Віра - не має відношення до інтелектуальної сфери взагалі. А всі релігії - це ніщо інше як інтелектуальні побудови.

9

А от Ісус якого називають Спамом судячи за все існував. Там є логіка. От як він лікував? Він просто вводив людей в цей стан. Він якщо не брати історію з Лазярем постійно питав: "віриш?". Тобто іронія в тому що людина підіймала себе сама. А в цьому стані піднятися можна хоч з того світу. Ну а ті які не володіли Наукою перекрутили це все до свого розуміння. Я б назвав би це довірою. Довіра Богу. Віра ж Бога не потребує взагалі.

10

блін, ну ви же очевидно, що плутаєте засіб відкриття дверей ("віриш", віра) із простором за ними - невимовним. ..і наврядчи той товариш тому товаришу давав лікування вводячи в стан Цілісності, а не своєї цілісності, якщо така в нього була.

11 Отредактировано Xvojda (05.06.2015 14:14)

Нічого я не плутаю. Проблема в тому, що ми звикли говорити: "вірити в..", треба говорити - "вірити". А от любові і надії як і страху поза межами інтелекту не існує. Шукав. Все перерив. Нема. smile Б'юсь об заклад, що не знайдетсья жодної людини, хоч самої святої, яка не буде мати хоча б однієї причини до любові. А значить любов завжди містить краплину егоїзму. Тому вона не є досконалою, якою є віра.

12 Отредактировано Ніхто (05.06.2015 14:15)

в чем Хвойда прав - есть некое состояние, в нем случаются вещи, которые невозможны

в христианстве его называют верой, но вера христианская - не вера Иисуса, если он был и не та вера о которой речь

хотя старцы именно из него делают все, что делают...ну те которые Могут
само это состояние описать трудно. можно только некими способами ввести человека в него. подвести к нему или как то спровоцировать его, что бы вошел

способов много
можно идти от физики - рукопашка, пауэрлифтинг, спец тренинги, например упражнения Брылева

можно от психики - остановка внутреннего диалога-Тых, медитация, дыхание, Тай-цзы и внутрее Ушу- Гун-фу т.е.

можно от Духа - невыносимые переживания, грань убийства, смерти, травматизации - в Египте так делали

в результате комплект свойств и состояний человека:
- внутренняя тишина - Тых
- доверие к среде(богу) - Хвойда сказал об этом
- от доверия- позволение-непротивление богу
- от позволения - расслабление психики и физики - получение результата

Умеющий что-нибудь, да хоть что нибудь сделает. Характерство

13

Xvojda пишет:

треба говорити - "вірити"

навіщо, якщо є: бути налаштованим.

14

Нічого я не плутаю. Проблема в тому, що ми звикли говорити: "вірити в..", треба говорити - "вірити". А от любові і надії як і страху поза межами інтелекту не існує. Шукав. Все перерив. Нема. smile Б'юсь об заклад, що не знайдетсья жодної людини, хоч самої святої, яка не буде мати хоча б однієї причини до любові. А значить любов завжди містить краплину егоїзму. Тому вона не є досконалою, якою є віра.

а вот здесь ты все перепутал
есть она, просто не для всех
и далеко не каждый кто об этом говорит, понимает о чем речь, а если даже понимает - не всегда дошел
можно знать, что есть дверь
можно открыть ее и закрыть
можно зайти и выйти
можно зайти, побыть, выйти и не заходить
можно войти и не выходить

15

Всеслав, це стан людини. Там нема нічких дверей. І там немає до чого налаштовуватись.

16

Ніхто пишет:

хотя старцы именно из него делают все, что делают...ну те которые Могут

я думаю, что вся та внешняя мишура, что связана с, например, христианской верой, для тех старцев не более, чем мишура и могут они щось не благодаря ей. хотя, может ошибаюсь.

17

соглашусь, это именно состояние человека, а не способ

есть способы войти в состояние - это другое

само состояние есть способ для чего то другого
но оно и само по себе норм

18

могут они щось не благодаря ей

для того что бы точно сказать - да или нет, нужно или самому быть старцем или контактировать с одним из них

мои мысли и наблюдения - НЕ благодаря внешнему христианству
но БЛАГОДАРЯ внутреннему - исихазму...он переводтся как священная тишина - тот же Тых
доверие к богу - отсечение своей воли
ну и любовь

получаем полный комплект

19 Отредактировано Всеслав108 (05.06.2015 14:35)

получается, что одни и те же состояния, но названы по-разному.

20

Вірити - бути в цьому стані. Віруєш? - чи знаходишся в цьому стані. Він просто перевіряв. Навіть Ісус зовні не міг нічого зробити. З Лазярєм я думаю передали куті меду. Це не можливо.

21

Віра - Бачення. І навпаки. Коли ви бачите, то ви ж не видумуєте що ви бачите. Ви бачите і вже. Так само і тут.

22

Всеслав108 пишет:

получается, что одни и те же состояния, но названы по-разному.

да, так случается - пока не определишься в терминах - бессмысленно спорить
можно разное называть одинаково - непонятки
можно одно называть по разному - опять непонятки

23

Xvojda пишет:

Віра - Бачення. І навпаки. Коли ви бачите, то ви ж не видумуєте що ви бачите. Ви бачите і вже. Так само і тут.

знаешь...если б все так просто было
ты в данной ситуации не неправ

но уровень твоего сообщения - уровень констатации явлений - уровнь ЧТО происходит
а людям нужен уровень КАК, как сделать то, о чем речь

и вот тут начинаются трудности

24 Отредактировано Святослав (05.06.2015 18:31)

Xvojda пишет:

Вірити - бути в цьому стані. Віруєш? - чи знаходишся в цьому стані. Він просто перевіряв. Навіть Ісус зовні не міг нічого зробити. З Лазярєм я думаю передали куті меду. Це не можливо.

ух. боюсь даже напоминать, что можно сделать с любым состоянием ( станом)  .... ну, например, через МП/прозорец/калиту/Уяву/деревенскую "магию"/ и т.д. .....
делаю вывод... поздравляю, все круче тов. Ісуса.

и это ещё не все природные законы, которые обходят этот принцип...

http://характерництво-спас.укр
Світ стоїть на Правді, якою є сам.
                        характерники, Січ

25

Який принцип? Не зрозумів.