Re: Віра

підкреслено вище

http://характерництво-спас.укр
Світ стоїть на Правді, якою є сам.
                        характерники, Січ

27

І як це можна обійти?

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

28

треба не вірити в Ісуса та Ісусу.

29

Справа не в Ісусі. То до слова прийшлось. Ви не зрозуміли.

Побачити означає повірити, але існує й більш давній вислів - повірити означає побачити © Характерники, Січ.

кроме всего написанного выше - внешним вниманием, внешним невниманием, внешним ритмом, внешней аритмией, внешней "случайной" ошибкой, внешним "случайным" испугом и т.д ... даже микроскопическим смещением времени

характерники, Січ

31

Що внешним вниманием? Про що ви говорите? Ви можете нормально пояснити?

32 Отредактировано Святослав (05.06.2015 20:20)

Про то, что кто угодно зовні может дать стан, не дать быть в стане, вне зависимости в каком стане/в желании или в каком-то нежелании что-то делать/быть или не делать/не быть  находится человек.. фух......пусть даже по-твоему - верит или не верит..и даже если находится в стане Веры.

п.с.
Валентин (Ніхто) по поводу всего этого, наверняка, добавит, что ты не прав, и я не прав... хотя с другой стороны правы, потому что один имел ввиду одно, а второй имел ввиду другое...
ну да ладно...

"нарушаются" даже привычные принципы, что если человек сам ползёт на кладбище (отбиваясь от всех), то ничто его не спасёт... много раз видел, когда даже вытаскивались (без их желания) в очень серьёзном возрасте люди, собиравшиеся сами (и по всем медицинским показаниям) помереть уже сегодня... до сих пор живут....

характерники, Січ

33

Ну то він на табуреткі поряд сидів. А як інакше? Мова йшла про те, що Ісус просто показував або вводив людину в стан віри, а потім саме Невимовне піднімало людину. Бо сила там неймовірна. Тобто я мав на увазі, що не так як як думають більшість, руки приклав і зовні щось зробив. Ой божечко.

34 Отредактировано Святослав (06.06.2015 07:37)

Xvojda пишет:

Ну то він на табуреткі поряд сидів. А як інакше?

да как угодно... можно где угодно и даже не зная человека, и против его желания, и против неизбежных (как кажется) дальнейших временных событий.
и ты об этом прекрасно сам знаешь.
да, если рядом на табуретке, то, скорее всего, именно своими свойствами и силами, а не вот той всей мощью

Xvojda пишет:

Тобто я мав на увазі, що не так як як думають більшість, руки приклав і зовні щось зробив. Ой божечко.

дак если положить руки, то это, как раз, и есть прямое использование своих природных свойств и природных свойств Простора для целительства.
на руках находятся полевые узлы, собирают с Простора всю... необходимую... мощь и... верное первопричинное полевое состояние

характерники, Січ

35

Ну тоді по визначенню понять..

Бог не потребує віри. Бог - це все що нас оточує. Яка віра? - озирнися навколо. Нащо Богові віра?
Віра потрібна тільки людині. Але ж знову таки віра не в Бога - в себе. Віра в те, що й ти такий недолугий теж Бог.

Віра - не Бачення. Для того щоб бачити потрібно лише одне - дивитися.

Стани, входи, виходи... Для того, щоб "обійти" потрібно всього лише знати певні природні закони і як їх можна використати.

І так... про руки... саме так - приклав і все - і в ніякий стан нікого вводити не потрібно.

www.характерництво-спас.укр
Ругающие  гневно  встречный  ветер
Словами  грязными,  должны  все  время  помнить,
Что  сказанное  к  ним  опять  вернется.

36

на нирках.

37

Та що завгодно.

Я розумію, що подобається гратися в таїну.... Але ж потрібно не це. Не створюйте зайвих сутностей.

Для початку основний закон:
- поле первинно.

І висновки:
- все є поле;
- все подібно;

www.характерництво-спас.укр
Ругающие  гневно  встречный  ветер
Словами  грязными,  должны  все  время  помнить,
Что  сказанное  к  ним  опять  вернется.

38

ну як так, то диполь первинен. smile

39 Отредактировано Святослав (05.06.2015 22:54)

ветка растения растёт туда и так, куда и как именно сформировано поле.
и никуда от этого не денешься.

п.с. диполь... как то профессор кафедры электротехники расчувствовался, что никому точно неизвестно почему всё это так работает, а всё, что связано с описанием электричества - очень приблизительная теория и большая доля условностей.

характерники, Січ

40

Я не проти. Я кажу що з тим полем можна поєднатися.

41

в якійсь мірі кожен із ним поєднаний, крім Ісуса.

42

Упередження

Xvojda пишет:

Я не проти. Я кажу що з тим полем можна поєднатися.

я другое имел ввиду.
растёт например дерево, вокруг ствола, ветвей видно поле (покрова) 1е, 2е,3е...
но есть в некоторых местах у ветвей тёмное поле (2е..вернее 1е+2е), оно единое целое с остальным тёмным полем ветви, и так-же колышется с веткой на ветру, но ветки там нет... ещё нет... туда будет расти ветвь.
это просто видно глазами. за этим наблюдали во времени (что будет происходить/ что происходит). ветвь растёт туда, где для неё уже природой сформировано её поле.

вывод: поле первично.

характерники, Січ

44

Добре. Яке це відношення має до цієї теми?

45

так - так. то ж який сенс жаліти та зводити до того, що той "святий" товариш кращий за інших? Тільки для того, щоб змусити думати, що в інших живих людей упереджене ставлення до Ісуса, і знову звести його (товариша) до рівня вчителя, який ніфіга не вчить?

"більше, ніж віриш мені і в мене - вір собі і в себе", - чому таке ніколи не казав Ісус? Так де все ж упередження?

46

Віра в себе - це теж мем дуже часто за цим ніц не стоїть бо нізто не знає як вярити в себе.

47

ну як би це пояснити... Віра присутня як стан. Це схоже на впевненість, але якщо впевненість - це інтелектуальне знання того що відбудеться, то віра - уе знання серця чи всього тіла що відбудеться так а не отак. В характерництві - це основа основ. Ви ж викладаєте Чуиаченкову науку. Дивно що ви цього не просто не знаєте, але й не сприймаєте. Це віра. Вона має генетичну зануреність. Це генетичні ключі. Ніякі інші поняття не відкривають ті двері і сили, які відкриває віра. Тому тут строго. Віра і все. Упередження. Тут я нічого вдіяти не можу.

48

тому, що ключове тут "знае" і "не знае". Бо якщо замінити віру на Віру, про яку ви описали в самому першому пості, то тоді повірить знаючи.

щодо відношення теми про поле до теми про віру. я зрозумів наступне:

Те, що ви описували як Віру - то певний простір, стан, який просто є, незалежно від того, буде він описаний, наприклад, у книзі чи ні. Таким чином, це природня складова, яку, можливо колись назвали вірою, або, можливо і зараз ви її назвали такою, коли підмінили поняття.

далі прослідковується ваше бажання довести до..., що Ісус краще розуміється на цій складовій природи, ніж всі інші, тому і виникає наступне: "блін, так цей же товариш кращий за всіх моїх вчителів на планеті", бо ви ж не кажете, що: "Ісус казав, як мій дід".

тому і висновок, що у написаному вами в сукупності є правда, але ніби доводите, що ця правда належить лише одній і лише людині - Ісусу.

І доречі, тут немає жодного несприйняття саме вас, або якоїсь неповаги. Просто хочеться сказати, що до Дніпра і української хати краще йти з України, ніж через пів світу. так швидше і певно.

49 Отредактировано Святослав (06.06.2015 10:42)

тогда возращаемся к самому началу

Xvojda пишет:

Вірити - бути в цьому стані. Віруєш? - чи знаходишся в цьому стані. Він просто перевіряв. Навіть Ісус зовні не міг нічого зробити. З Лазярєм я думаю передали куті меду. Це не можливо.

Да, можно так.
Нужно определённое состояние ...можно назвать его "Целостность", и Простор сам поправит человека.
Это один из самых незатратных способов целительства.
Но ....
Зовні что-то сделать с человеком, даже если он упирается и не верит - можно.
Есть много способов, которые об этом говорят. Много из них ты знаешь сам.
Вывод - ты круче тов.Ісуса

А некорорые свойства простора перекрывают по мощи и тот, который ты привёл как пример.
Одно из этих свойств - бой Простора. Всё живое бъётся...как ты там сам же говорил... качает дельта Е, всё мёртвое -нет.
А есть ещё Временное поле Простора, Родовое... есть ещё куча других.
Есть, кстати, Тінь....

характерники, Січ

Xvojda пишет:

ну як би це пояснити... Віра присутня як стан. Це схоже на впевненість, але якщо впевненість - це інтелектуальне знання того що відбудеться, то віра - уе знання серця чи всього тіла що відбудеться так а не отак. В характерництві - це основа основ. Ви ж викладаєте Чуиаченкову науку. Дивно що ви цього не просто не знаєте, але й не сприймаєте. Це віра. Вона має генетичну зануреність. Це генетичні ключі. Ніякі інші поняття не відкривають ті двері і сили, які відкриває віра. Тому тут строго. Віра і все.

Вот... вот и пришли к самому началу. То, почему ты говоришь про Віру, но, в связи с одинаковым словом, синей изолентой приматывается туда и Ісус.

при всём уважении к Чумаченко, я не уверен, что правильно названо (Вірою) вот всё это, то, что имеет вот эти генетические ключи....
Совість ближче, Впевненість - теж, бо так мае бути - Майбутнє. За генетичним кодом - тим більше.
віра да, открывает определённые двери, но не все, да и многих за открывшимися дверями прибило... кого чем...

п.с.
та й є ще те, що закони змінює

характерники, Січ