Менты против студентов · 4.10.11

Біль стискав його мозок, руки та ноги здригались. Коли він помер, його перегорнули ногою. Так виглядає загибель студента Ігоря Індила на камерах стеження у Шевченківському відділку міліції. "Свідомо" оприлюднює це відео через початок другого суду з приводу його смерті.
Перший вирішив: слідство не розібралося і відправив справу на дорозслідування. Але прокуратура домоглася перегляду цього рішення і суд знову розглядає смерть Ігоря, не звинувачуючи нікого в цій смерті.

Міліціонер Сергій Приходько, який затримав студента, звинувачується у перевищенні службових обов'язків, насильстві та приниження гідності Індила (максимальне покарання - від трьох до восьми років ув'язнення). Інший підсудний - міліціонер Сергій Коваленко -звинувачується у службовій недбалості, що спричинила порушення прав загиблого (штраф, виправні роботи до 2 років або ув'язнення до 3 років). Ні одному з них не інкримінується застосування тортур, катування, що призвели до смерті, що означає ув'язнення від 7 до 10 років.

Олександр Заруцький, адвокат батьків Індила неодноразово подавав клопотання про додаткове розслідування причин смерті. Олександр, який веде цю справу безкоштовно, вважає: покази суперечать відео з камер спостережень. Порівняйте самі.


На відео Індило не виглядає смертельно п`яним

На тяжкому алкогольному сп’янінні Ігоря побудовано багато пояснень міліції: від причини затримання у його гуртожитку до власне смерті від падіння. Згідно експертизи, у крові Індила має бути від 3.06 до 2.91 промілле, і він повинен йти хитаючись, зі значно порушеною координацією рухів.


Ігоря затягують до камери

Через годину після входу до міліції, Ігор вже самостійно не пересувається. О 21:49 міліціонер Приходько затягує його до кімнати для адміністративно затриманих (дивіться в лівому ніжньому куті). Це суперечить показам начебто друга Ігоря Олександра Хоменка, який стверджував на суді, що хтось із працівників міліції супроводжував Ігоря до камери, і Ігор самостійно ліг на лавку.


Ігор лежить на підлозі

Ігор лежить на підлозі, міліціонери не звертають на нього жодної уваги. Це суперечить показам іншого затриманого Анатолія Римара, який заявив суду, що Ігор сам ліг на лавку і спокійно спав там майже до 5-ої ранку.


Ігор намагається рухатися

О 22:11 Індило вперше починає рухатися після 20 хвилин нерухомого лежання на підлозі. Якщо він справді перебував у стані тяжкого алкогольного сп’яніння, то мав безпробудно спати. А от якщо вже отримані травми тиснуть на мозок, така поведінка є можливою. Після трьох годин неспокійних рухів Ігор лягає на лавку.


Ігор падає з лавки

О 01:23 Ігор падає з лавки. Саме це падіння начебто спричинило закриту черепно-мозкову травму з переломом кісток склепіння і основи черепа. При цьому ніхто з експертів не пояснює, якщо це падіння було настільки сильним - чому не залишилося на інших частинах тіла слідів від травми? Тобто кістки черепа зламалися, а ось хоча б синців від ударів на вилиці та вусі нема. Двоє затриманих з сусідніх камер також не прокинулися: то було падіння настільки сильним? Це падіння бачить міліціонер Коваленко.


Ігор помирає

За висновком експертизи, Ігор помер близько 03:00. Приблизно у цей же ж час помічник оперативного чергового Олексій Жижерін виводить одного з затриманих, обходячи тіло Ігоря.


Міліціонер перегортає мертвого Ігоря ногою

О 04:51 стан Ігоря зацікавив працівника міліції. На суді Жижерін пояснив: «Нагинаючись над ним правою рукою, я взяв його за передпліччя та за допомогою ноги перевернув його на живіт. Після цього я вийшов з камери. Зрозумівши, що Індилу погано, я пішов викликати швидку».


О 05:03 мертвого Ігоря поливають з пляшки з водою.


О 05:14 до камери заходять лікарі швидкої. Вони констатують біологічну смерть Індила.

Оксана Піддубна, Свідомо

* * *

Комментарии

Pretich · 2011-10-13 21:14 · #

Дублируйте, пожалуйста, сообщения по русски. Будет польза всем, как мне кажется.

ортодокс · 2011-10-13 21:51 · #

+1 на русский переведите.

Валентин · 2011-11-16 05:16 · #

И почему я не удивлен, что пацан сам себе разбил мозг, упав с 40 сантиметровой высоты, правда в жизни это не реально, а в милицейских застенках все может быть. Молотком в подьезде по башке этих ментов и пусть остаток жизни под себя с-ерут

Александр · 2012-01-15 15:34 · #

Да, если продублировали по русски было бы здорово.

Иван · 2012-02-09 08:54 · #

Мусора как всегда не виновны,"честь" мундира, залитого людской кровь ещё с совдеповских времён, берегут.

DAskeza · 2012-02-09 10:37 · #

Вообще не удивительно, они ж не люди

Дмитрий · 2012-04-29 18:49 · #

Абсолютно нет ничего удивительного, поскольку психопаты и садисты менты постоянно кого-нибудь да убьют ни за что не про что. Постоянно только и слышишь истории как эти нелюди в погонах то там кого-то на улице до смерти изобьют (простых прохожих безо всякой причины), то сям кого-то в своих ментовках (пыточных камерах где права человека - пустой звук), как вот этого паренька, которому не повезло. Можно под итожить весь этот сатанизм так: 1. Какая власть, такие и менты (менты как зеркало власти). И это не мои слова. 2. Менты абсолютно не задумываются над тем, что гнобя и пресуя свой же собственный народ, тем самым принимают активное участие в геноциде собственной нации. Вот он парадокс, украинцы и русские своими же руками сами себя уничтожают, по приказу и самой прямой воле хазарских тварей, которые все это затеяли (я думаю что кто такие современные хазары и что есть такое хазарский каганат в наши дни объяснять не нужно, итак понятно о какой народности идет речь). Я прекрасно понимаю, что в любой момент по теории вероятности и я могу оказаться на месте этого парня, учитывая степень деградации и отсутствия человеческих качеств у защитников глубого криминального псевдопорядка. Менты - вы участвуете в уничтожении собственной нации самым прямым образом, держа собственный народ в позорном рабстве, защищая антинациональную элиту питающуюся плотью и кровью и жизненной энергией вашего народа, зверски пытая и убивая представителей вашей нации (гестапо отдыхает). Кто вы после этого?

Ярослав · 2013-02-01 08:05 · #

Господа, рекомендую подучить украинский язык. Если уж провинциальные хохлы знают оба языка, то стыдно образованому москалю ограничиватся одним =)

Данная история демонстрируе деградацию нашего общества, и как известно подобные случаи происходят не только в Украине но и во всем мире. Решением этой проблеммы будет не обрушивать справедливый гнев на правоохранительные органы, а повышение образованности и духовности вас самих и людей которые вас окружают.

Приношу свои соболезнования отцу погибшего Игоря. Если есть возможность что бы он получил данное сообщение, перешлите ему " Приношу вам мои соболезнования. Ваш сын навечно останется в памяти родных и друзей, его душа бессмертна и его присутствие навсегда останется в этом мире. Преступники виновные в смерти вашего сына понесут свое наказание, но это не конечная цель которую вы должны преследовать. Смерть вашего сына одна из множественных демонстраций деградации нашего общества, в частности института правоохранительных органов. Если вы действительно хотите что бы гибель вашего сына не прошла напрасно, а послужила примером и мотивом для действий - возмитесь за дело. Займитесь просвещением, внедрением в общество духовных и моральных ценностей. Таким образом вы сможете предотвратить повторение подобных ситуаций. Не наказание виновных, а лиш изменение образа мышления, путем устранения невежества может предотвратить повторение подобных ситуаций. В духовно здоровом, свободном обществе, не нашлось бы человека, который бы мог совершить вред другому человеку, как раз к такому обществу мы и должны стремится. Мы должны действовать.

Online Research Writing Services · 2019-11-14 11:51 · #

Are you a student and searching for Write My Research Paper Online Services? Do you wish to acquire high-quality services from Legitimate Custom Research Paper Services? As Custom Research Writing Services can always bring a headache to scholars.
Are you a student and searching for Write My Research Paper Online Services? Do you wish to acquire high-quality services from Legitimate Custom Research Paper Services? As Custom Research Writing Services can always bring a headache to scholars.

muneer ahmed · 2020-11-15 09:25 · #

You completed certain reliable points there. I did a search on the subject and found nearly all persons will agree with your blog. Houston Embroidery Service

muneer ahmed · 2020-12-07 10:06 · #

I want you to thank for your time of this wonderful read!!! I definately enjoy every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff of your blog a must read blog! Health Insurance Online

muneer ahmed · 2020-12-08 11:27 · #

Particular interviews furnish firsthand message on mart size, industry trends, ontogeny trends, capitalist landscape and outlook, etc. http://truckcamvideos.com/user/marthahinton

muneer ahmed · 2020-12-20 17:10 · #

Interesting post. I Have Been wondering about this issue. so thanks for posting. Pretty cool post.It ‘s really very nice and Useful post.Thanks Europa-Road traktor szállítás

muneera ahmed · 2020-12-26 13:57 · #

I was very pleased to find this site.I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you post dr. Gőz Péter ügyvéd

muneera ahmed · 2021-01-11 20:39 · #

I want you to thank for your time of this wonderful read!!! I definitely enjoy every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff of your blog a must read blog Fókuszpályázat

havi · 2021-01-19 05:41 · #

Thanks for sharing! <a href=“https://mortgagelendersspokanewa.com”>https://mortgagelendersspokanewa.com</a>

havi · 2021-01-19 05:44 · #

Thanks for sharing this good post! https://mortgagelendersspokanewa.com/

havi · 2021-01-22 09:10 · #

Looking for pest control pest control sioux falls

havi · 2021-02-03 07:08 · #

Killing pests since i don’t know! https://pestcontrolingrandprairietx.com

Помощь по Textile

slavs feed slavs feed

Поиск

Украинская правда

Новые комментарии

Друзья