Ще раз про “КаКу” · 27.05.08

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), Дитячий фонд ООН (ЮНIСЕФ) і Центр контролю за захворюваннями (Атланта, США (CDC), висловлюють жаль з приводу призупинення в Україні кампанії вакцинації проти кору та краснухи.

Як ідеться у повідомленні цих установ, “таке рішення буде мати довгострокові наслідки не тільки для кампанії проти кору та краснухи, а й для охоплення плановою імунізаціею, і як результат - може призвести до спалахів інших інфекцIйних захворювань”.

ВООЗ, ЮНIСЕФ і CDC наголошують, що вакцину проти кору та краснухи, яка використовуеться в Украiні, було прекваліфіковано ВООЗ та виготовлено згідно з найвищими міжнародними стандартами, а найбільшим виробником вакцин проти кору та краснухи в світі е Serum Institute of India.

Міністерство охорони здоров’я усунуло від виконання обов’язків першого заступника міністра охорони здоров’я, головного санітарного лікаря Миколу Проданчука і заступника головного санітарного лікаря Людмилу Мухарську. Проданчук і Мухарська усунені від виконання обов’язків у зв’язку з проведенням службового розслідування щодо дотримання ними законодавства при державній реестрації, ввезення на територію Украiни і застосування вакцини проти кору і краснухи виробництва компанії Serum Institute (Iндія). Під час проведення розслідування обов’язки головного санітарного лікаря виконуватиме перший заступник головного санітарного лIкаря Анатолій Пономаренко. Нагадаемо, 19 травня Міністерство охорони здоров’я України призупинило масову вакцинацію молоді проти кору і краснухи. Відповідно до розпорядження уряду і наказів Міністерства охорони здоров’я, в Україні повинна була бути проведена масова вакцинація громадян у віці від 16 до 29 років від кору і краснухи. Проте в результаті даноi кампанії в лікарнях України опинилося близько 100 чоловік, більшість з яких діти, які поскаржилися на погіршення самопочуття після щеплень проти кору і краснухи.

Джерело: untp.kiev.ua

* * *

Комментарии

Ариец · 2008-05-27 18:44 · #

МО усунуло від виконання обов’язків головного санітарного лікаря Миколу Проданчука

фамилия без комментариев

bio · 2008-05-27 23:31 · #

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), Дитячий фонд ООН (ЮНIСЕФ) і Центр контролю за захворюваннями (США).

Ану ж бо засуньте свою “жаль” собi в гепу!

Надежда · 2008-05-29 21:58 · #

“таке рішення буде мати довгострокові наслідки не тільки для кампанії проти кору та краснухи, ”. Я думаю эта компания еще не окончилась:вакцина закуплена и завезена в большом кол-ве.Уничтожать ее никто не будет…Придержат,пока не утихнет шум и по глубинкам развезут(я живу в деревне под Харьковом-у нас участковый врач утверждает,что это все раздуто и зависит от состояния здоровья вакцинированных.Прививки приостановили,но не отозвали вакцину.

Oi! · 2008-05-29 23:16 · #

Надежда: сто человек в одном регионе были одновременно так больны, что прививка на них подействовала негативно?

Надежда · 2008-06-01 14:17 · #

Oi.Я полностью согласна с тобой и остальными посетителями этого сайта.Это понимаю я,это понимаете вы.Более того,отпросилась с работы и посетила медсестру в школе,где учится моя дочь.Вежливо ей обьяснила,что никаких прививок без моего согласия она не может делать и,если надо,напишу заявление-она “все поняла”и уверила,что заявление необязательно. НО сколько нужно времени для оформления сертификатов нашим чиновникам(вакцину,повторю,не отозвали,не отправили назад)и продолжить начатое.Возможно в городах её и заменят(возможно),но в селе,деревне,маленьких поселках,где слово доктора-практически неоспоримая истина,где доступ в интернет имеют продвинутые внуки(врядли знающие о такой проблеме)и вечно озабоченные материальными проблемами дети, не станут без всеобщего сопротивления что-то менять.

Помощь по Textile