Вакцинація як контроль за народжуваністю · 5.06.08

Щеплення від життя

Епопея з вакциною КаКа та пов’язані з нею факти, порушення та наслідки схиляють до думки, що може йтися про стерилізацію більшої частини репродуктивного населення України. Такий собі новітній геноцид. На користь цієї версії свідчить як те, що ця вакцинація була інспірована поза межами України, так і те, з яким нахрапом її лобіювали та продовжують лобіювати чиновники Всесвітньої організації охорони здоров’я, ЮНІСЕФ та особливо вітчизняне Міністерство охорони здоров’я.

Вакцинацію розпочали, незважаючи на протести провідних імунологів та інфекціоністів України, про що неодноразово писало «Дзеркало тижня».

Тему з приводу порушень законодавства, лобіювання вакцинації з боку Головного санлікаря України Миколи Проданчука та його заступника Людмили Мухарської, про сумнівну необхідність такої вакцинації, а також про застереження щодо додаткової вакцинації українців добре висвітлив Сергій Дібров в серії журналістських розслідувань щодо вакцинації: «Кто стоит за «КаКой»: журналистское расследование», Операция «КаКа»: нестыковки, подлог, ложь, дезинформация та інших. За що ми всі повинні йому дякувати.

Ці статті Сергія Діброва наштовхнули мене на думку надати додаткову інформацію щодо вакцинації в світі та роль у подібних кампаніях міжнародних організацій, особливо ВООЗ та ЮНІСЕФ.

Вакцинація як контроль за народжуваністю

Отже, що дає нам підстави говорити, що в Україні під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я та ЮНІСЕФ, за активної підтримки місцевих чиновників (зокрема Миколи Проданчука та Людмили Мухарської) намагалися провести новітній геноцид українців?

За 30 років з моменту створення ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН) перетворився з організації з допомоги дітям (забезпечення продуктами, питною водою та медичним захистом) в один зі стовпів міжнародного контролю за народжуваністю та депопуляції Землі. ЮНІСЕФ працює в цьому напрямку разом з Всесвітньою організацією здоров’я і Фондом ООН з народонаселення (UNFPA). Про це можна почитати в дослідженні Вініфріда Прествіча (Winifride Prestwich) UNICEF: guilty as charged.

Близько двох десятиліть науковці, правозахисники, Католицька церква звинувачують ЮНІСЕФ та ВООЗ в спланованих кампаніях зі стерилізації населення в окремих країнах світу за допомогою вакцинації проти різних хвороб.

Так, з початку 90-років ВООЗ координувала масові кампанії з вакцинації проти правця в низці країн, серед яких були Нікарагуа, Мексика та Філіпіни. В жовтні 1994 року Всесвітня католицька організація Human Life International отримала інформацію від своєї мексиканськї філії Comite’ Pro Vida de Mexico. В зв’язку з підозрою щодо вакцинації та її наслідків, кілька екземплярів вакцини вірішили перевірити. Виявилось, що вони містили людський гормон хоріонічний гонадотропін (hCG), який виробляється в організмі жінки для збереження вагітності.

Даний гормон «повідомляє» організм жінки про те, що вона вагітна, і спричиняє виділення інших гормонів для прикріплення заплідненої яйцеклітини до стінок матки. Проте, як відзначають автори дослідження, при внесенні до організму даного гормону в поєднанні з протиправцевим анатоксином, організм виробляє антитіла не тільки до правця, але й до гормону hCG. В цьому випадку організм сприйматиме цей гормон як чужорідне тіло та атакуватиме його. Очевидно, це призведе до того, що жінка не зможе завагітніти.

Human Life International зазначає, що в Мексиці вакцинацію проти правця провели тільки жінкам віком від 15 до 45 років (дітородний вік). Викликає питання: чому прививали тільки жінок? Хіба чоловіки не можуть заразитись правцем? Як стверджують дослідники, 70% випадків правця трапляються саме з чоловіками.

Цікаво, що вакцину прописували в неймовірних дозах: 5 разів протягом 3 місяців і рекомендували знову ж таки тільки жінкам репродуктивного віку. Багато жінок після такої вакцинації отримали кровотечі та викидні. В Таїланді теж використовували вакцину проти правцю, якою прививали вагітних жінок і яка спричинювала викидні протягом 24 годин.

Скандальні кампанії

Схожі кампанії з вакцинації були проведені в Нікарагуа та Філіппінах (щеплено близько 3,4 млн. жінок). В них теж був знайдений гормон hCG. Проте ВООЗ та місцеве міністерство охорони здоров’я відкидали будь-які звинувачення і заявляли, що вакцина безпечна. Після того, як розгорівся скандал на Філіппінах, стало відомо, що вказана вакцина не була зареєстрована Філіппінським бюро продуктів та медикаментів, як того вимагає закон - а отже не могла використовуватись для щеплень. Крім того, міністр охорони здоров’я Філіппін наполягав, що якщо вакцина сертифікована ВООЗ - то це означає, що вона безпечна. Як бачимо, в Україні задіяли аналогічну схему.

В жовтні 2007 року стало відомо про вибух захворювань на поліомієліт в Нігерії, 63 дитини стали паралізованими. Причиною, як стверджують експерти та влада Нігерії, стала масова вакцинація дітей оральною вакциною проти поліомієліту, яка містила живий вірус поліомієліту і проводилася під егідою ВООЗ. В 2004 році північні штати Нігерії бойкотували вакцинацію, підозрюючи ВООЗ в стерилізації. В той час ВООЗ розпочала кампанію вакцинації проти поліомієліту в 10 країнах Африки, якою планувалося охопити 63 млн. дітей. Організація застерігала, що бойкот вакцинації з боку населення в Нігерії може привести до епідемії поліомієліту в країні та сусідніх країнах. Але, як виявилось, нещодавній вибух захворювань в Нігерії був спричинений саме вакциною, хоча, як завжди, ВООЗ говорила про повну безпечність цієї вакцини. То чи варто довіряти заявам і запевненням з боку ВООЗ?

Підозри нігерійців не були безпідставними. Доктор Харуна Каіта (Haruna Kaita), декан Факультету фармацевтики з Ahmadu Bello University Zaria (Zaria, Нігерія) взяв зразки вакцини для перевірки в лабораторіях Індії. Він дослідив і визначив, що вакцина містила шкідливі і токсичні речовини, а деякі з них мають значний вплив на людську репродуктивну систему. Дослідження показали, що вакцина містила естрадіол, форму жіночого гормону естрогену. Експерти відзначають, що така вакцина теж може привести до безпліддя, оскільки організм виробляв би антитіла до цього гормону.

Історія в документах

Для того, щоб в бік автора не пролунали звинувачення щодо голослівності, наведу факти, які підтверджують, що Всесвітня організація охорони здоров’я активно залучена до розробки вакцин для стерилізації населення. Зокрема, про це свідчить стаття за 1993 р. науковців з Інституту біомедичних досліджень Академії наук Австрії (Інсбрук), які провели дослідження щодо причетності ВООЗ до розробки вакцини для стерилізації людей. В анотації статті говориться, що Спеціальна група ВООЗ щодо розробки вакцини для контролю за народжуваністю вибрала хоріонічний гонадотропін (hCG) як основну молекулу для контрацептивної вакцини. Науковці говорять, що дана вакцина може призвести до аутоімунних реакцій щодо яєчника і стверджують, що ефективність та безпечність такої вакцини не доведена.

А ось тут можна почитати вже звіт самої ВООЗ щодо Спеціальної програми досліджень щодо стерилізуючої вакцини: досягнення 1986 року. В анотації до звіту говориться, що 1 фаза клінічних випробовувань вакцини на основі beta-hCG гормону показала безпечність вакцини, та що побічних непередбачених ефектів не було виявлено.

В цьому звіті говориться, що винайдено декілька нових потенційно більш підходящих іммуногенів, ніж вже описана стерилізуюча вакцина на основі beta-hCG. Ці нові іммуногени зараз синтезуються для порівняльної оцінки їх іммунопотенціалу. ВООЗ звітує, що запущено пілотний проект з вивчення вірогідності реалізації специфічних технологій з використанням моноклональних антитіл і рекомбінатних ДНК проти молекулярного складу сперми та трофобласти (зовнішній прошарок клітин у зародків, який забезпечує контакт між зародком та материнським організмом). В звіті сказано, що було оцінено 115 протиспермових та протитрофобластних антитіл, і декілька з них проявили здатність подавляти біологічні функції сперми та трофобласти.

В статті за 1988 р. науковців з національного інституту імунології з Нью Делі в Індії говориться про те, що вони вивчили 2 вакцини для контролю за народжуваністю: вакцину на основі людського хоріонічного гонадотропіну і на основі гонадотропінвивільняючого гормону (gonadotropin-releasing hormone).

Отже, можемо припустити, що скандали, які виникли в Мексиці, Філіппінах та Нікарагуа, також в Нігерії через щеплення жінок дітородного віку та дітей вакцинами з людськими гормонами, які приводять до стерилізації - є мабуть логічним результатом тих досліджень, які проводилися під егідою ВООЗ в 80-х роках. Можливо, масова вакцинація в середині 90-х в ряді країн була третьою фазою досліджень чи польовим випробуванням на населенні розроблених ВООЗ вакцин для стерилізації?

Чи може хтось гарантувати, що вакцина, якою збиралися привити 8 мільйонів українців віком від 15 до 29 років, не містила людських гормонів, і яка в результаті могла би призвести до безпліддя відразу 8 мільйонів молодих українців? Чому ідеологи та організатори вакцинації вимагали масового її проведення, незважаючи на те, що більша частина з цих людей має імунітет?

Чи не була така поспішність та намагання провести кампанію без реєстрації вакцини в Україні пов’язана з тим, що вона містила стерилізуючі компоненти? Чи не хотіли чиновники ВООЗ та ЮНІСЕФ уникнути скандалів, які виникали в середині 90-х в Мексиці та Філіппінах?

Цей ряд запитань стосується Служби безпеки України, розвідувальних та контррозвідувальних служб України, а також Генпрокуратури, яка розслідує інцидент з позаплановим вакцинуванням українців, і Ради національної безпеки і оборони.

Плани “оздоровлювачів”

До України приїхав директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Марк Данзон, який переконує продовжити вакцинування. А чи можемо ми довіряти заявам ВООЗ з огляду на те, про безпечність вакцин, використаних в Мексиці та на Філіпінах? Тим більше, що в рамках ВООЗ вже понад три десятиліття працює Спеціальна група щодо розробки стерилізуючих вакцин. На Філіппінах в 1995 р. вакцинація була зупинена Верховним судом країни за позовом Ліги жінок-католичок, а хто ж захистить українців від свавілля міжнародних організацій та власного Міністерства охорони здоров’я?

Незважаючи на все, в тому числі на порушену кримінальну справу проти пана Проданчука, заступник міністра охорони здоров’я України Валерій Бідний вже стиг заявити «На цей момент МОЗ вважає, що рішення про проведення імунізації прийнято правильно”. Цікаво, можливо, пан Бідний теж доклав зусиль до проведення цієї вакцинації? То може, генпрокуратурі варто і в нього попитати? Чому Генпрокуратура також не зацікавилась заступником головного санітарного лікаря Людмилою Мухарською та іншими особами, які причетні до лобіювання цієї вакцинації?

Сьогодні, щоб не допустити катастрофи в Україні, правозахисні та громадські організації повинні вимагати перевірити вакцину на предмет стерилізуючих та токсичних речовин, які можуть завдати непоправної шкоди репродуктивному здоров’ю населення України.

Андрій Швайнога

* * *

Комментарии

Славянин · 2008-06-06 14:37 · #

Еще в копилку

В некоторых группах, например, в Житомирской области, поступали сведения о реакции 80% в группе. Эту информацию блокируют, чтобы возобновить вакцинацию.

В этом деле замешаны только бизнес и деньги. Сейчас идет отбеливание имени ВОЗ. ВОЗ — это бренд, под которым продается львиная доля всех медикаментов в мире. Если их репутация будет подорвана, то компании понесут сотни миллиардов убытков. Вот что стоит на кону.

В Украине вакцина не прошла сертификации. Во-первых, все очень торопились, потому что было очень удобно использовать рычаги воздействия на выпускников через аттестаты и на поступающих в вузы. Во-вторых, у нас не была проведена регистрация, потому что это невозможно зарегистрировать. Регистрация предполагает проведение клинических испытаний. Так вот, вакцина не прошла бы эти испытания. Она невероятно эметогенна. Мало того, по нашим сведениям, в Киеве уже проведена экспертиза этой вакцины, и она показала, опять же, невероятную эметогенность. И эти выводы опять закрыты, потому что у нас независимой комиссии нет. В комиссию входят те, кто эту вакцину протащил в Украину.

Такая история уже была в 1991 году, когда именно этот штамп, который нам дали, испытывался на мирных жителях Лос-Анджелеса. Проводило его ведомство CDC, которое и сейчас участвует в этом эксперименте, а это именно эксперимент. Вакцинация была остановлена, после того как начали поступать жалобы.

Ferikl · 2008-06-07 20:51 · #

“Власть в руках у чужаков и ты им платишь дань”

Ожегов Дмитрий · 2008-06-10 21:48 · #

Не после недавних передряг с вакцинами то ну их нафиг!!!

дмитрий · 2008-06-17 15:06 · #

комсомольск - на - амуре .Дальний Восток. нам шпигуют уже 2ой год хрен пойми какие вакцины подряд - основание —- дифтерия , гепатит и какая то еще херь. причем мы работаем на частном предприятии. сотрудница, которая их колет,даже не показала элементарно медицинскую ксиву. но обязаловка была полная!!! вплоть до увольнения… глобалисты херовы!!!!

Алекс Глуба · 2008-06-17 17:12 · #

ЗАСТАВЛЯТь людей делать прививки это ПРЕСТУПЛЕНИЕ!!! И если заставляют надо спросить врача:А если с моим ребенком что-то после прививки случится,Вы лично отвечать будете? Не будете ну и до свидания,ищите дураков!

jilo · 2008-06-20 02:00 · #

Да, эти прививки вообще полный маразм. Куда катится эта страна..

Светлана · 2008-11-25 22:34 · #

я НЕ сделала ни одной прививки своей Настеньке( ей уже 1 год и 2 недельки ) Я считаю что сберегла ее здоровье и когда она вырастет, обязательно скажет мне спасибо;)

Nameless One · 2008-12-02 15:18 · #

Мені взагалі жодних прививок не робили. Мені там по стану здоров’я ше при народженні написали “прививки - протипоказані”. І нічо, якось обходжусь без них.

Серега · 2009-05-05 15:44 · #

) я писал телегу на тетрадном листе)) "Находясь в твердом здравии и доброй памяти отказываюсь колоть себе всяку херь" подпись, число. ))) врачиху аж скукожило. Да и дочурку от этих .... подальше....

Zmeya · 2009-08-02 15:26 · #

Прививки прививками, а ВОЗ имеет еще множество способов влияния на рождаемость. Так например всех беременных тестируют на ВИЧ, а тесты тем временем липовые, они реагируют практически на любые антитела, если их много в данный момент в организме (даже простуда имеет влияние). Женщины, которым "не повезло" вряд ли решатся на второго ребенка, а благодаря интесивному "лечению" проживут недолго. Да и детям их скорее всего сердобольными медиками быдет оказана соответствующая помощь.

Помощь по Textile