Як Русь Україною стала · 24.03.13

* * *

Комментарии

sw1972 · 2013-03-27 20:08 · #

Першого грудня 1991 року український народ зробив величезну помилку - зруйнував СРСР на референдумі. Це не було визволення - це був програш у "холодній" війні. Тому про будь-яке покращення життя для пересічного громадянина не може бути й мови.

Чого досягли за роки "незалежності" за 21 рік: 1) скорочення чисельності населення з 54 мільйонів до 45 мільйонів людей, 2) руйнування промисловості (деіндустріалізація), 3) руйнування сільського господарства, 4) соціальна нерівність, 5) руйнування системи охорони здоров’я, 6) руйнування системи освіти.

Інакше не могло бути. Бо ми - ПЕРЕМОЖЕНІ. Переможених експлуатують та знищують. Нажаль, цього не розуміють прихильники "національної ідеї".

Наші нинішні труднощі - розплата за те, що 1 грудня 1991 року зрадили свою Радянську Батьківщину, про це треба казати відверто.

Українці, білоруси та росіяни - єдиний руський народ, котрий хочуть розділити та знищити вороги. Шлях на Захід - шлях до загибелі. Европа деградує та самознищується, нам туди не треба.

Східні слов’яни (росіяни, українці та білоруси) зможуть вижити, якщо будуть жити в єдиній країні.

Vitaly · 2013-03-31 20:36 · #

91-го року мої батьки все зробили правильно, як і мільйони інших.
Казки про “єдіний” народ та “неділіму” ми чуємо вже досить давно. Так само як і про “загнівающій запад”. Їй-бо, кілька століть минуло, а платівка все та ж.
Легше перемогти бешкетників у Києві, ніж терпіти катів з Москви.
Будьмо!

Дикари

sw1972 · 2013-04-01 10:47 · #

Vitaly!
Є прислів’я: “Бачили очі, що купували. Тепер їжте, хоч повилазьте!”.

Я бачу, Ви радієте з нинішнього становища України. Експеримент триватиме далі.

Тільки не забувайте, що до східних слов’ян у країнах Заходу не ставилися, не ставляться і не будуть ставитися як до рівних. Вони нас вважали і вважатимуть “дикунами” та “варварами”. Ми їм не потрібні, їм потрібна наша земля та наші надра, ми зайві для них. Це Друга Світова війна наочно показала. Ця спроба для них виявилася невдалою. Коли країна внаслідок “реформ” ослабне остаточно, будуть нові спроби нас “цивілізувати” та “демократизувати”.

Vitaly · 2013-04-01 11:10 · #

Мова йшла про вибір 91-го року.
Ніхто не казав, що “там” рай, ходімо туди. Його треба будувати вдома. В Союзі це було нереально – рай будували за тебе, талановиті “менеджеры”.

Щодо нинішнього становища. Так, якщо подивитись навколо, дещо хотілось би змінити, переробити. Але що тепер зробиш. Можливо це було природньо при зміні економіки. Зате – тепер більше можливостей для молоді. Кар’єрні можливості, підприємництво. Піднімемо добробут, а то й почнемо разом з дітьми все виправляти.

Давайте зізнаємось собі, що “народ”, “нація” – це поняття зі словника. В житті ж, натомість, є безліч людей з різними поглядами та думками про “вектори розвитку” України. Я приймаю та поважаю ваші погляди.

З повагою.

sw1972 · 2013-04-01 17:21 · #

Vitaly!

Дякую, що поважаєте мої погляди.

Але хто і як буде піднімати добробут пересічних громадян – велике питання. Нічим його піднімати. Промисловість після розпаду СРСР планомірно знищували і продовжують знищувати (конкуренти нікому не потрібні), промислові підприємства ріжуть на металобрухт та перетворюють на сховища у кращому випадку. Сільське господарство теж вбивають, заганяючі селян у борги з метою потім відібрати землю, для того землю і роздали, щоб потім “законно” відібрати.

Про добробут у майбутньому не може бути й мови. Конкурувати з іноземцями ми не зможемо найближчі роки, бо промисловість залишилась ще радянська, за радянських часів енергоносії були дешевими. Після розпаду СРСР Захід здійснив ведичезний економічний стрибок, бо в якості трофеїв йому дісталися нафта, газ, металургія та технічні досягнення СРСР майже за безцінь – в обмін на кольорові папірці з портретами президентів США.

А те, що люди купують собі машини, це лише завдяки взятим у борг грошам, які потім треба віддати разом з відсотками. Це ярмо на довгі роки.

У 1991 році я проголосував за “незалежність” і дуже про це шкодую. Вважаю, що зробив помилку, найбільшу у моєму житті. Мені довелося трохи пожити у радянській часи, тому можу порівнювати теперішнє становище і те становище, яке було тоді. Тоді підприємства працювали. Поки не розпався Радянський Союз, була впевненість у завтрашньому дні.

Минув 21 рік. За 21 рік можна було підняти країну багато разів, зміцнити промисловість, та сільське господарство. Порівняйте СРСР у 1945 році та у 1966 році і що відбулося за ці роки: відновлення країни після спустошливої війни, запуск першого супутника, запуск людини у космос, наша обчислювальна техніка та електроніка конкурували на рівних із західними зразками, гігантський стрибок у науці та техніці. Різниця велика.

З повагою

Vitaly · 2013-04-01 19:53 · #

Ваша правда – економічний стан нині набагато гірший. Але все ж таки це був ваш вибір, як і мільйонів інших громадян. Та чи варто тепер шкодувати, згадуючи минуле. Чи може краще думати за свої родини, та як дітям дати кращу освіту.
Здається зараз надія на громадянське суспільство. А там можливо за кілька років і на політичному рівні з’являться пристойні люди. Які захочуть щось суттєво змінити.

А про всілякі наддержавні об’єднання вважаю краще наразі забути, бо вони більше нашкодять та стримають власний розвиток.

Що стосується стрибка “у космос”, то навряд ті роки можно порівнювати з “лихими” 90-00-ими.
Хоча можно було б зробити чимало корисного. Згоден.

Отакі думки.

Сергей · 2013-09-25 12:10 · #

Меня удивляет, что нет разговора о том, что все выборы в при СССР были фальцифицированы – значит и референдумы 1991 Украины тоже ложные. Нужно сделать “третий тур” и переголосовать. Чтоб миждународные наблюдатели и оппозиция проверли честность референдума.

Никогда не существовало названия Киевская Русь. Были отдельные княжества. Которыми сначала правили сыны Владимира. Потом они враждовали один с другим. Потом Русы в войнах потеряли Киев совсем. А козаки с запарожья отвоевали. Потому Киев Украина а не Россия. Русские свалили, а другие у Поляков отвоевали и держали.

Aleks · 2014-01-30 00:00 · #

ви знаєте мені іноді здається, що поляки нам більші брати, ніж росіяни. Росіяни це дуже далеки родичі при чому нахабні родичі. Особисто для мене 1991 рік це свято.

Серж · 2014-09-30 10:05 · #

СРСР мав розпастися як будь-яка імперія. Цьому процесу немає альтернативи, ну хіба що добровільна відмова від колоній, як то зробила Велика Британія.
А становлення української нації – це вже більше суб’єктивний процес, обумовлений людським потенціалом українців. Як бачимо, потенціал себе показав в дуже хорошому світлі, навіть у боротьбі з такою надпотужною силою Московії.

макс · 2014-10-17 15:35 · #

ссср распался хрен сним а славянские народы убивают друг друга жаль наших предков а мы

Ростислав · 2015-07-18 00:30 · #

Какое отношение шароварники имеют к Руси??? Самое забавное, что прямые потомки тюркских племён хазар, печенегов, половцев, адыгов, берендеев и т. д., в обилии кочевавших в средние века в пределах бывшей УССР, а позже ассимилированных поляками в одно стадо рабов со стыдной кличкой “о(у)краинцы”, пытается претендовать на нордические русско-арийские символы. Это примерно то же самое, как, если бы негры из Республики Чад украсили себя кельтской символикой. Шароварники, ваша укротюркская история – это история азиатского Чёрного Юга, а Русь – это цивилизация арийского Белого Севера.

Волчара · 2015-07-18 07:38 · #

Як провокатора на сайт допустили, Браты?

SS STURM · 2015-07-19 14:42 · #

Ростислав, ты вообщето не “русский”, а московит, угро-финно-татаро-монгольского происхождения. Учи историю школьник, и не зачитывайся х*итой вроде “вед Перуна” и Трёхлебова. Ростик-ариец.

Волчара · 2015-07-19 18:00 · #

И ещё один, видать вирус…

Волчара · 2015-07-19 18:09 · #

Хорош быковать, Браты, – чай не в чистом поле, да и не время Нам промеж собой свары чинить. Сила в единстве.

SS STURM · 2015-07-20 16:47 · #

Волчара, единства с кем, с какими братами? Или у тебя тоже заражение мозга совковой байкой о “триединстве”?

Волчара · 2015-07-20 17:11 · #

Бела Раса подразумевается, странно что эсэсовцу енто объяснять приходится.

Волчара · 2015-07-20 17:15 · #

Чуть не забыл: брехать я ни с кем не намерен, это моё последнее слово в данной теме.

SS STURM · 2015-07-20 20:40 · #

До XIX века термин раса вообще небыл ключевым критерием. Небыло до этого никаких “великих нордических арийцев”, “Европейского белого братства” и т.п.
Все подобные “белые” идеи это продукт постмодерна .
И в доказательство бессмысленности данного термина – всю историю так называемые “белые расы Европы” резали друг другу глотки, что бы там не выдумывали и не фантазировали современные романтики “белой расы”. Небыло никакого белого единства, про которое любят потрындеть доморощенные борцы, любители теорий заговоров и голословных “альтернативных историй” высосаных из пальца.
“Бела Раса”… этот термин выдуман в середине XIX века в Британии (не в Германии!), и никакого отношения к РЕАЛЬНОЙ истории не иимеет. Сейчас данной рассовой чепухой засираются неокрепшие мозги разного рода школьников, врод тех что тусуются на этом сайте. А история она гораздо банальнее чем ты думаешь.

П.С. И с чего ты взял что я эсэсовец? Хотя врочем можешь не отвечать, я уже предвижу общий смысл твоего ответа…

ВЕЛЕС · 2015-09-10 14:18 · #

Вот кстати…

ШАРОВАРЫ!

Древнерусское слово, ещё до Киевской Руси.
Значение:
ВАР” – вода;
Шары и так ясно думаю, иль нет?
Это непременный атрибут “Русов” хаживавших по морям.
К вашим сведениям, в 8-ом веке море называлось “русским”, которое сейчас “чёрное”…

SS STURM · 2015-09-14 15:25 · #

ВЕЛЕС, я думал что ты уже здох, давно не всплывал. Ну ладно… с возвращением.

К твоему сведенью, долбоёб, население московии “русскими” стало именоватся не ранее чем в начале XVIII века, а до того времени Русинами назывался только Украинский народ. Так что твоё кукареканье про “русскость” 8-го века не свосем уместны. Ты кукарекай про сою Мордву и Мокшу, вот они то как раз в 8 веке и заселяли територию современной московии.

SS STURM · 2018-02-20 16:10 · #

Oчеpедная годовщина трагического дня в истории Украины. В то время пока мы хоронили убитых на Майдане – московская шваль воспользовавшись ситуацией попыталась захватить как минимум половину нашей страны. Что удалось это – оккупировать Крым и часть Донбаса.
Но несмотря ни на что Украина выстояла. Украина стала сильнее.
Северо-восточная, самозванная мразь не сломит нас. Украинцы едины в своём порыве обрести свободу. Мы построим государство на которое заслуживаем. Украина – это Русь. “Россия” – это азиатская орда. Крым – Украина, Донбасс – Украина!
Слава Украине! Героям Слава! Слава Нации. Смерть врагам. Україна понад усе! Слава Україні!

mcafee.com/activate · 2019-08-09 13:00 · #

Really great article, Glad to read the article. It is very informative for us. Thanks for posting.Norton™
provides industry-leading antivirus and security software
for your PC, Mca, and mobile devices Visit @: – <a href =“http://anti-mcafee.com”>McAfee.com/activate</a> | <a href=“http://howtoactivate.co/norton-com-setup/”>norton.com/setup</a>| <a href=“http://http://tonorton.com/”>norton.com/setup</a>

Іван · 2019-09-06 18:19 · #

Шановні друзі!
З українською історією усе набагато складніше і глибше, ніж вважається.
Бо українська історія має декілька забутих та послідовних у часі державностей – Артанію, Дулібію, Рось.
А це глибина у три тисячі років…

Та і з “літописною” назвою Русь не все так просто!
Вона витвір візантійської кирилиці, перекручена назва Рось (є прямі докази).
І навіть М. Грушевський просунувся у історичні глибини не надто далеко, і не уник впливу поглядів Карамзіна і Ко.
Бо не побачив відверту фальшивість московських “давньоруських” літописів, а спробував їх пристосувати до історії України.
Але чи треба?
Чи не важливіше знати глибшу і поважнішу правду?
Чи варто розмінювати давні історичні здобутки на дешеві підробки?

Рекомендую прочитати статтю “Таємниці історії України” - https://uamodna.com/articles/taemnyci-istoriyi-ukrayiny/
Там є спроба очищення української історії від московського ідеологічного бруду.
Там є намагання побачити історію до часів Рюриковичів, Московії та Руїни.
Там є новий погляд на величне та розтоптане Москвою та імперіями українське минуле…

Кушпа Каллыч · 2019-12-17 22:04 · #

Героям Слава! В контексте агрессии россии по отношению к нашему народу, и в рамках гибридной войны и на информационном поле, важно неустанно бороться с проявлениями вражеской желчи, а именно в том что востоный агрессор порочит честь и умы наших граждан азартными играми: всякими азино и прочими
Супер Слотс

Alex Jacob · 2020-01-08 12:29 · #

I 100% agree, Cold war made the USSR countries more poor, after the Cold War those countries became richer and their Military forces became super power.

I’ve been going through this game temple run 2 pc download and find that some levels can be very challenging. It took me a few days to get out of one specific level.

Johny Johny · 2020-02-29 02:31 · #

Ukraine officially declared itself an independent state on August 24, 1991, when the communist Supreme Soviet (parliament) of Ukraine proclaimed that Ukraine would no longer follow the laws of the USSR, and only follow the laws of the Ukrainian SSR, de facto declaring Ukraine’s independence from the Soviet Union. Great video by the way. What can I say about Happy glass game? I’ve been playing it for a few months now making sure to complete all daily tasks. I can see playing this for the foreseeable future.

Sophie Miller · 2020-03-13 18:27 · #

Ich möchte mehr darüber zu lesen. Prompt, welche Literatur zu studieren?
https://collegeadmissionscores.com/

thanku for sharing

air conditioning santee · 2020-04-13 17:04 · #

helpful

Jacky t · 2020-04-14 16:37 · #
Jacky t · 2020-04-14 16:41 · #
Jacky t · 2020-04-14 16:42 · #
Aaliyah · 2020-04-21 06:54 · #

Hi, my name is Ramin and i am a content writer from last 6 years on Up Work. My articles have been published at various platforms including online websites, magazines, and newspapers. He has to tell us about Omnipapers now. You can read about them and use them in your academic field.

xander ford · 2020-04-28 14:00 · #

In fact, the region was part of Russia until 1954, when Soviet leader Nikita Khrushchev gave it to Ukraine as a present. When the Soviet Union broke up in 1991, Crimea became part of an independent Ukraine. | <a href=“https://www.homestagingaucklandprosnz.info/apartment-staging/”>apartment staging</a>

xander ford · 2020-04-28 14:03 · #

In fact, the region was part of Russia until 1954, when Soviet leader Nikita Khrushchev gave it to Ukraine as a present. When the Soviet Union broke up in 1991, Crimea became part of an independent Ukraine. | apartment staging

Screen Enclosure Pros · 2020-04-29 14:22 · #

Thanks for the share!

<a href=”http://www.screenenclosurepros.com/palmetto”>screen enclosures palmetto</a>
<ahref=”http://www.screenenclosurepros.com/palmetto”>pool enclosures ellenton</a>
<ahref=”http://www.screenenclosurepros.com/parrish”>screen enclosures parrish</a>
<ahref=”http://www.screenenclosurepros.com/parrish”>pool enclosures parrish</a>
<ahref=”http://www.screenenclosurepros.com/ellenton”>screen enclosures ellenton</a>
<ahref=”http://www.screenenclosurepros.com/ellenton”>pool enclosures ellenton</a>
<ahref=”http://www.screenenclosurepros.com/LakewoodRanch”>screen enclosures lakewood ranch</a>
<ahref=”http://www.screenenclosurepros.com/LakewoodRanch”>pool enclosures lakewood ranch</a>

http://www.screenenclosurepros.com/LakewoodRanch
http://www.screenenclosurepros.com/ellenton
http://www.screenenclosurepros.com/parrish
http://www.screenenclosurepros.com/palmetto

konradical08 · 2020-05-26 22:26 · #

awesome video!
visit this website

Dentysta · 2020-06-18 23:57 · #

[url=http://www.stomatolog-torun.pl/chirurg-stomatolog-torun/]Stomatolog Toruń[/url]
[url=http://www.dentysta-walbrzych.pl/chirurgia-szczekowa/]Chirurgia stomatologiczna Toruń[/url]
[url=http://www.dentysta-torun.pl/chirurgia-szczekowa-torun/]Dentysta Toruń[/url]
[url=http://www.dentysta-ostrowiec.pl/chirurgia-stomatologiczna/]Chirurgia szczękowa Toruń[/url]
[url=http://www.dentysta-inowroclaw.pl/chirurgia-stomatologiczna/]Chirurgia stomatologiczna Toruń[/url]
[url=http://www.dentysta-grudziadz.pl/zabiegi/chirurg-stomatolog/]Stomatolog Toruń[/url]
[url=http://www.dentysta-bydgoszcz.pl/2019/07/12/chirurg-stomatolog-bydgoszcz/]Chirurgia stomatologiczna Toruń[/url]
[url=http://www.dentysta-bilski.pl/chirurgia-szczekowa-torun/]Chirurgia stomatologiczna Toruń[/url]
[url=http://www.dentysta-bialystok.pl/chirurg-stomatolog-bialystok/]Chirurgia szczękowa Toruń[/url]
[url=http://www.stomatologia-torun.pl/chirurg-stomatolog-torun/]Stomatolog Toruń[/url]
[url=http://dentysta-zakopane.pl/2019/06/21/chirurgia-szczekowa-zakopane/]Chirurgia stomatologiczna Toruń[/url]
[url=http://www.dentysta-torun.net/chirurgia-stomatologiczna/]Chirurgia szczękowa Toruń[/url]
[url=http://www.dentysta-torun.eu/chirurgia-szczekowa-torun/]Dentysta Toruń[/url]
[url=http://dentysta-torun.com/chirurgia-szczekowa-torun/]Chirurgia szczękowa Toruń[/url]
[url=http://dentysta-torun.com.pl/chirurgia-szczekowa-torun/]Dentysta Toruń[/url]
[url=http://dentysta-krakow.com.pl/chirurgia-stomatologiczna-krakow/]Chirurgia stomatologiczna \[/url]

Dentysta · 2020-06-18 23:58 · #

<a href=“http://www.ekatalog24.pl/medycyna/chirurg-stomatolog-torun/”>Dentysta Toruń</a>
<a href=“http://www.elsoft.com.pl/medycyna/chirurg-stomatolog-torun/”>Chirurgia stomatologiczna Toruń</a>
<a href=“http://www.eportal.com.pl/medycyna/chirurg-stomatolog-torun/”>Chirurgia szczękowa Toruń</a>
<a href=“http://www.hostingweb.pl/medycyna/chirurgia-szczekowa-torun/”>Stomatolog Toruń</a>
<a href=“http://www.jardinero.pl/medycyna/chirurg-stomatolog-torun/”>Chirurgia stomatologiczna Toruń</a>
<a href=“http://www.jedynka.com.pl/medycyna/chirurg-stomatolog-torun/”>Chirurgia szczękowa Toruń</a>
<a href=“http://www.katalog-pro.pl/medycyna/chirurgia-szczekowa-torun/”>Stomatolog Toruń</a>
<a href=“http://www.katalogi-online.pl/medycyna/chirurgia-stomatologiczna-torun”>Chirurgia stomatologiczna Toruń</a>
<a href=“http://www.katalogi-stron.com/medycyna/chirurgia-stomatologiczna-torun/”>Stomatolog Toruń</a>
<a href=“http://www.mocnykatalog.pl/medycyna/chirurg-stomatolog-torun/”>Chirurgia stomatologiczna Toruń</a>
<a href=“http://www.neo-net.pl/medycyna/chirurgia-szczekowa/”>Chirurgia stomatologiczna Toruń</a>
<a href=“http://www.novabank.pl/medycyna/chirurgia-stomatologiczna/”>Chirurgia stomatologiczna Toruń</a>
<a href=“http://www.polykeg.pl/medycyna/chirurgia-szczekowa/”>Chirurgia stomatologiczna Toruń</a>
<a href=“http://www.popularyzujmy.pl/medycyna/chirurgia-szczekowa-torun/”>Chirurgia szczękowa Toruń</a>
<a href=“http://www.seoteksty.net/medycyna/chirurgia-szczekowa-torun/”>Chirurgia stomatologiczna Toruń</a>
<a href=“http://www.taniofon.pl/medycyna/chirurg-stomatolog”>Chirurgia stomatologiczna Toruń</a>
<a href=“http://www.v-katalog.pl/medycyna/chirurgia-stomatologiczna-torun/”>Stomatolog Toruń</a>
<a href=“http://www.vipkatalog.pl/medycyna/chirurgia-szczekowa/”>Dentysta Toruń</a>
<a href=“http://www.vipseo.pl/medycyna/chirurg-stomatolog-torun/”>Chirurgia stomatologiczna Toruń</a>
<a href=“http://www.kolos.com.pl/medycyna/chirurg-stomatolog/”>Dentysta Toruń</a>

jack Arona · 2020-06-27 15:24 · #

http://offiiceoffice.com/
http://aka-office.com/
http://www-mcafee.uk/
https://onemcafee.com/
https://nortoncom-setup-en.uk.com/

Jane A. Jones · 2020-07-02 13:20 · #

Pretty insightful post and pretty good service in campbelltown ducted installation. Never thought that it was this simple after all. I had spent a good deal of my time looking for someone to explain this subject clearly and you’re the only one that ever did that. Keep it up.

Bren Bobb · 2020-07-06 09:01 · #
Kaelin · 2020-07-06 18:09 · #
Kaelin · 2020-07-06 18:09 · #

https://joo.gl/epyN
https://cutt.ly/cyN9NvD
http://ulvis.net/Bx9
https://urlz.fr/cSsn
http://ix.sk/ksxhN
http://abre.ai/bcIi
https://ej.uz/23c2
http://chilp.it/ec46ad2
https://joo.gl/wZYG
https://t1p.de/sjd6

Kaelin · 2020-07-06 18:10 · #

<a href=“https://v.ht/Nwh4”>https://v.ht/Nwh4</a>
<a href=“https://xurl.es/s4hsqc”>https://xurl.es/s4hsqc</a>
<a href=“https://v.gd/nNlJ9Y”>https://v.gd/nNlJ9Y</a>
<a href=“https://shorturl.at/fqM69”>https://shorturl.at/fqM69</a>
<a href=“https://u.to/wFqsGA”>https://u.to/wFqsGA</a>
<a href=“http://301.nz/Kjg”>http://301.nz/Kjg</a>
<a href=“https://u.to/7YKsGA”>https://u.to/7YKsGA</a>
<a href=“http://bit.do/fFSE2”>http://bit.do/fFSE2</a>
<a href=“https://tinyurl.com/ycgad49x”>https://tinyurl.com/ycgad49x</a>
<a href=“https://1url.cz/Ezl7l”>https://1url.cz/Ezl7l</a>

roomaannromashenko · 2020-07-26 16:05 · #

Что лучше бетон или брусчатка для двора? Мы остановили свой выбор на бетоне Найти нормальных подрядчиков – это реальная проблема, столько обмана вокруг, просто кошмар. Нашли этот сайт Слава богу все было качественно и быстро, цена тоже нормальная)

o.miloslavskaja · 2020-07-30 17:19 · #

Ну вот примерно с такой же проблемой столкнулись выбирали между щебнем и керамзитом для стяжки. Мы остановили свой выбор на керамзите. Найти хорошего поставщика – это реально проблема. Нашли этот сайт сайт

Дмитрий Кириченков · 2020-08-04 15:05 · #

Тоже, приступили к облагораживанию двора и нужно было где-то заказывать асфальт, в инете нашли данного поставщика , остались довольны) Можете смело заказывать!) Асфальт

Ашот Казаков · 2020-08-05 10:36 · #

Решили залить придомовую территорию, надоела эта грязь) Долго искали где заказать бетон в итоге остановили выбор на них Компания «Бетон-КРД» , и не пожалели)

Кира Ли · 2020-08-06 16:00 · #

Начали заливать фундамент дома. Долго искали где заказывать,песок, щебень и т.д. в итоге остановили выбор на РБЗ Сириус и не пожалели)

Hamish Heney · 2020-08-10 18:27 · #

Aluminium material: the whole case is made from Top Level aircraft quality aircraft-grade 6061 aluminium with CNC machined with a polished very strong but easy.extreme reduce the effect to the signal, to provide the protection against scratches. S20 Ultra Metal Case

C L · 2020-08-11 02:43 · #

Thank you for sharing this article

<a href=“https://sandiegomobileiv.com/”>https://sandiegomobileiv.com/</a>

C L · 2020-08-11 02:45 · #

Thanks for sharing this!

https://sandiegomobileiv.com/

Гагик Миносян · 2020-08-11 09:19 · #

Что лучше асфальт или брусчатка для двора? Мы остановили свой выбор на асфальте. Найти нормальных подрядчиков – это реальная проблема, столько обмана вокруг, просто кошмар. Нашли этот сайт, Слава богу все было качественно и быстро, цена тоже нормальная)

Иван Добродеев · 2020-08-11 09:21 · #

Решили заасфальтировать придомовую территорию, надоела эта грязь) Долго искали где заказать асфальт , в итоге остановили выбор на них и не пожалели)

birth · 2020-08-28 15:13 · #

<a href=“https://birthcontrol.com”>birthcontrol.com</a>

birth · 2020-08-28 15:14 · #
pharma · 2020-08-28 15:15 · #
ivankkoroleff · 2020-09-02 09:06 · #
zizu10zidan · 2020-09-02 11:06 · #

Привет! Сам недавно столкнулся с этой задачей, заказывал бетон здесь, остался доволен)

Jesse Abreu · 2020-09-15 04:23 · #

Perfect for combination of style and durability redpepper case

lavernwalter · 2020-09-25 10:33 · #

I see the way you shine
Take your hand, my dear, and place them both in the mine run 3 cool

jesseabreu4 · 2020-10-06 04:25 · #

MAXIMUM PAIN RELIEF PROPERTIES – Whether the pain is sharp, deep, dull, throbbing, or aching, all you want is fast and long-lasting relief. Hemp acts fast and effectively, soothing your stiff joints. hemp pain cream

Looney Hans · 2020-10-22 12:50 · #

glad i found this awesome site!! will recommend it to my friends countertop installation spokane

Sam Smith · 2020-10-22 15:15 · #

great content welding spokane

Sophie Miller · 2020-10-22 23:43 · #

Ich danke Ihnen für die Information! Ich war auf der Suche nach und konnte nicht finden. Du hast mir geholfen!
1 USD to INR

School Safety · 2020-11-14 20:35 · #

You most definately have some amazing stories to share!
http://nyscenterforschoolsafety.org

Green Psychology · 2020-11-14 20:40 · #

http://www.greenpsychology.net
Thank you for sharing!

Thea · 2020-11-17 10:53 · #

the video is very interesting but this one is abit outdated. are there any recent updates??

weldingmiamifl.com

aartisto · 2020-11-18 15:57 · #

Greetings! I simply want to offer huge thumbs up for the great stuff you have got here on this post. It looks perfect and I agreed with the topics you just said. Thanks for the share. But if you guys want Best Digital Branding Agency In India than contact us.

https://aartisto.com/

newstram · 2020-11-24 16:43 · #

I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. It looks perfect and I agreed with the topics you just said. Thanks for the share. But if you guys want Mukhyamantri Kisan Kalyan Yojana then contact us.

https://newstram.com/mukhyamantri-kisan-kalyan-yojana/

peterjohnee1 · 2020-12-01 05:57 · #

We both know we ain’t kids no more
cookie clicker

Henderika · 2020-12-02 03:06 · #

Charging Port: only fit for USB Cable or other narrow connector MFi Cable so it fits properly. waterproof S20 ultra case

alexa · 2020-12-03 06:29 · #

what happened here??

www.sandblastingorlando.net

Piya Gupta · 2020-12-04 07:39 · #

Hello Piya Gupta speaking, wish to understand more about the importance of Bangalore Escort Services. You can book Incall or Outcall for the best love making session with our Bangalore Hot and Sexy Escort Girls 24×7. Call one of the Bangalore Call Girls Service and visit on my website. I am Piya Gupta, welcomes to the trendy Bangalore Escorts, where you can fulfil your sexual desire with hot female Escorts. For more information please visit on my website and call on this number.

<a href=“http://www.piyagupta.com/location/kathgodam-escorts.html”>kathgodam escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/coorg-escorts.html”>coorg escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/tripura-escorts.html”>tripura escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/sikkim-escorts.html”>sikkim escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/laxmangarh-escorts.html”>laxmangarh escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/nicobar-escorts.html”>nicobar escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/bhimtal-escorts.html”>bhimtal escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/leh-escorts.html”>leh escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/kohima-escorts.html”>kohima escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/imphal-escorts.html”>imphal escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/durg-escorts.html”>durg escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/arunachal-pradesh-escorts.html”>arunachal pradesh escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/rameshwaram-escorts.html”>rameshwaram escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/mount-abu-escorts.html”>mount abu escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/chamoli-escorts.html”>chamoli escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/rudraprayag-escorts.html”>rudraprayag escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/sealdah-escorts.html”>sealdah escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/dalhousie-escorts.html”>dalhousie escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/vrindavan-escorts.html”>vrindavan escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/ooty-escorts.html”>ooty escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/kerala-escorts.html”>kerala escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/thiruvananthapuram-escorts.html”>thiruvananthapuram escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/gaya-escorts.html”>gaya escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/gangtok-escorts.html”>gangtok escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/bokaro-escorts.html”>bokaro escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/khandala-escorts.html”>khandala escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/ratlam-escorts.html”>ratlam escorts</a>
<a href=“http://www.piyagupta.com/location/meghalaya-escorts.html”>meghalaya escorts</a>

havi · 2021-01-19 05:59 · #

WoW!!!! REALLY GREAT INFO! https://mortgagelenderssiouxfalls.com/

havi · 2021-01-22 08:22 · #

Looking for a mortgage broker? mortgage lenders sioux falls

havi · 2021-02-03 06:22 · #
harrisonlee93 · 2021-02-04 13:32 · #

I think that Russia is one of the notorious countries known for its strictness and discipline. I honestly salute you, people, for that. One thing I disagree with is that people are really open-minded and too carefree despite the fact that they have strong cultural beliefs. We are one along with the Screen Enclosure Experts in North Brevard folks.

Gigi Smith · 2021-04-15 10:28 · #

Это не угроза www.housecleaningsantacruz.com

Помощь по Textile

slavs feed slavs feed

Поиск

Украинская правда

Новые комментарии

Друзья